رژیم رایگان – رژیم غذایی


رژیم غذایی رایگان
رژیم غذایی رایگان

رژیم رایگان

آیا می خواهید با رژیم غذایی در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش داده و اعتماد به نفس پیدا کنید؟ آیا می خواهید به تناسب اندام برسید؟ آیا در حال برنامه ریزی مهمانی یا مناسبت هستید و می خواهید در لباس خود زیبا به نظر برسید؟

برای این منظور بهتر است یک رژیم غذایی سالم و م chooseثر انتخاب کنید و به سراغ جراحی و انواع قرص ها و مکمل های رژیمی نروید.

یکی از نگرانی های مردان و زنانی که عاشق تناسب اندام هستند لاغری شکم و باسن و سوزاندن چربی است. خوردن غذاهای سالم و پرهیز از غذاهای چرب و چرب و ورزش به شما کمک می کند از چاقی موضعی ، به ویژه چاقی شکمی جلوگیری کنید.

مهمترین نکته در هر رژیم غذایی این است که همیشه باید در نظر داشته باشید که حذف وعده های غذایی به هیچ وجه سالم نیست و حتی مضر است.

برای دستیابی به رژیم غذایی سریع شکم اصول و توصیه هایی وجود دارد و با رعایت این اصول می توانید چربی های شکم را خیلی سریع و راحت از بین ببرید و وزن خود را کاهش دهید.

چگونه در سی روز وزن کم کنیم؟

همیشه راهی برای کاهش وزن به صورت سالم و رایگان وجود دارد ، کاهش و افزایش شدید وزن برای بدن و فرد مضر است ، چنین نوساناتی باعث تأمین غیر مستقیم مواد مغذی و مواد معدنی در بدن می شود و بیماری های زیادی را ایجاد می کند. در این مقاله روش برنامه ریزی شده و سازماندهی شده ای برای کاهش وزن وجود دارد. رهایی از چاقی و بیماریهای ناشی از چاقی یکی از دغدغه های جدی افراد جامعه است که در تلاش هستیم آن را برطرف کنیم.

یک برنامه رژیم غذایی ساده سی روزه:

1. پذیرفتن:

برای کاهش وزن در یک ماه ، مهمترین چیز این است که بپذیرید وزن ایده آل ندارید و اضافه وزن دارید ، که این امر اعتماد به نفس شما را خراب کرده است.

2- اهداف واقع بینانه تعیین کنید:

شما باید اهداف واقع بینانه تعیین کنید. من می دانم که برخی رژیم های احمقانه وجود دارد که می توانید در یک روز آنها را از دست بدهید. اما واقعاً کمی عجیب است که اگر رژیم غذایی باعث شود در کمتر از 7 روز 7 کیلو وزن کم کنید ، این به هیچ وجه برای سلامتی شما مفید نیست. در واقع گذرا است و ممکن است بعد از چند روز بیمار شوید و به وزن قبلی خود بازگردید. شما باید منتظر بمانید و اهداف خود را تعیین کنید. کاهش دو یا سه کیلو در ماه یک هدف بسیار ساده است که می توان به آن دست یافت و همچنین بر بدن شما نیز نشان داده شد ، بنابراین قبل از اینکه هدف نهایی را تعیین کنید ، خوب فکر کنید تا بعدا پشیمان نشوید.

3- ورزش هوازی انجام دهید:

روزانه ورزش های هوازی انجام دهید. برای کسانی که فقط می خواهند شروع کنند ، سی دقیقه تمرین پنج بار در هفته کافی است. با گذشت زمان ، می توانید آن را به چهل دقیقه یا حتی بیشتر افزایش دهید.

همه اش به تو بستگی دارد. البته اگر واقعاً می خواهید وزن کم کنید ، روزهای تمرین و ورزش را از دست ندهید!

می توانید با چند دقیقه گرم کردن بدن خود را شروع کرده و با چند حرکت کششی به پایان برسانید.

4- زمان مناسبی برای خوردن داشته باشید:

علاوه بر این که نوع غذایی که می خورید مهم است ، باید برنامه غذایی مناسبی نیز داشته باشید.از خوردن شام بعد از ساعت 8 یا 9 خودداری کنید و قبل از خواب حتماً فعالیت بدنی داشته باشید. تنقلات کمتر در طول زمان بیشتر افزایش وزن به دلیل میان وعده هایی است که می خورید. ما می توانیم همه چیز را بین وعده های غذایی در هر زمان بخوریم ، اما نباید در مصرف آن زیاده روی کنیم.

میان وعده بدی نیست ، اما سعی کنید آن را با میان وعده های سالم پر کنید. بیسکویت را جایگزین آجیل یا سالاد کنید. مصرف کافئین را تا حد ممکن کاهش دهید.

5- تمرینات استقامتی انجام دهید:

این تمرینات استقامتی را نباید از دست داد. هنگام انجام تمرینات هوازی ، تمرینات استقامتی را به مدت 10 دقیقه انجام دهید. نوجوانان گزینه خوبی برای این کار هستند ، اما اگر به دلایلی نمی توانید به باشگاه بروید و آنها را در خانه نداشته باشید ، سعی کنید. از بطری های آب سنگین استفاده کنید ، برخی از زنان از بطری های ماسه ای استفاده می کنند.

6- برو و برو:

پیاده روی باید جایگزین تمرینات هوازی شود. در حقیقت ، شما باید ترکیبی از پیاده روی و ورزش های هوازی را برای کاهش وزن انجام دهید. پیاده روی 45 دقیقه ای در صبح می تواند 160 کالری بسوزاند. اگر بتوانید سریعتر پیش بروید ، مطمئناً چیزهای بیشتری خواهید گرفت. کمک خواهد کرد. و سرعت کاهش وزن را چند برابر کنید.

7- بالا رفتن از پله:

کسانی که مرتباً از پله ها بالا می روند. سریعتر از کسانی که این کار را انجام نمی دهند وزن خود را کاهش دهید.

چند دقیقه در روز را صرف راه رفتن از پله ها کنید ، مطمئناً کالری بیشتری می سوزانید و روند کاهش وزن سریعتر اتفاق می افتد. مهمترین قسمت بالا رفتن از پله این است که ضربان قلب را افزایش داده و باعث عرق زیاد می شود. می توانید این تمرین 5 دقیقه ای را 3 بار در روز تکرار کنید و در پایان ماه تاثیر کاهش بدن خود را مشاهده خواهید کرد.

8- کار هنگام تماشای تلویزیون:

اکثر مردم می گویند کار هنگام تماشای تلویزیون راه خوبی برای جلوگیری از بیکاری و تنبلی است. البته پیاده روی و ورزش در طول روز زمان زیادی می برد ، اما واقعاً همه چیزهایی را که می خورید می سوزاند ، که این خود به شما کمک می کند در یک ماه 3 کیلو وزن کم کنید.

9- پروتئین بخورید:

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. شما نمی توانید غذای ناسالم بخورید و وزن خود را کاهش دهید. اگر می خواهید تغییرات سریع تری در بدن خود مشاهده کنید ، باید عادات غذایی و شیوه زندگی خود را تغییر دهید.

میوه ، سبزیجات ، عدس ، تخم مرغ ، گوشت ، انبه ، موز را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. اما توجه داشته باشید که نباید بیش از یک موز در روز بخورید. سیب زمینی یا سیب شیرین نخورید زیرا برای سلامتی مفید است. فوق العاده نیست از بیش از یک تخم مرغ در طول روز استفاده نکنید.

10- از خوردن غذاهای ناسالم خودداری کنید:

کار بعدی که باید انجام دهید این است که غذاهای سرخ شده و مضر را از لیست خود حذف کنید. شما باید غذاهای سفید را جایگزین کنید ، به عنوان مثال. رشته فرنگی ، پاستا و نان سفید. همچنین می توانید آن را با نان قهوه ای جایگزین کنید. غذاهای خیابانی بی کیفیت ، کم چرب و پرچرب را جایگزین کنید و همچنین از آنها اجتناب کنید.

11- شکر نخورید:

یکی دیگر از کارهایی که باید برای کاهش وزن انجام دهید حذف قند است. بستنی را از کیک ها و بیسکویت ها بگیرید که همه آنها دشمنان شما هستند. اینها متابولیسم شما را کند کرده و کاهش وزن شما را متوقف می کند.

12- چای سبز بنوشید:

نوشیدن چای سبز به کاهش وزن کمک می کند. نوشیدن 3 یا 4 فنجان چای سبز در طول روز سوخت و ساز بدن را افزایش داده و به کاهش سریع وزن کمک می کند. همچنین می تواند به شما در سوزاندن کالری بیشتر هنگام ورزش کمک کند. نگران باشید زیرا هیچ کدام از اینها را ندارد و شبیه آب است و برای سلامتی بسیار مفید است.

صبح یک فنجان و بعد از ظهر یک فنجان با یک میان وعده و در نهایت بعد از شام بنوشید.

13- آب آشامیدنی :

اگر می خواهید سریع وزن خود را در عرض یک ماه کاهش دهید ، هر روز دو لیتر آب بنوشید. این کار سموم بدن را دفع کرده و هیدراته نگه می دارد. در واقع ، شما باید هر بار که می خواهید آب بنوشید یک بطری کوچک را تمام کنید. این به شما کمک می کند کمتر غذا بخورید. قبل از غذا ، یک لیوان آب بنوشید ، به این ترتیب کالری کمتری می خورید و به کاهش وزن کمک می کند.

14 هنگام تماشای تلویزیون غذا نخورید:

سعی نکنید هنگام تماشای تلویزیون غذا بخورید ، باعث می شود بیشتر از آنچه فکر می کنید غذا بخورید و حواس شما را پرت کند. در حقیقت ، هنگام غذا خوردن ، باید روی آن تمرکز کنید و آرام غذا بخورید. این به درستی کمک می کند و برای کاهش وزن به اندازه کافی غذا می خورد.

15- هفته ای یکبار تقلب کنید:

سعی کنید این کار را در روزهای جمعه یا هر روز که می خواهید انجام دهید. می توانید غذایی را که بیشتر از آن لذت می برید بخورید. با این حال ، مطمئن شوید که این اتفاق فقط یک بار در هفته رخ می دهد.

16- قبل از ورزش قهوه بنوشید:

می توانید یک ساعت قبل از تمرین یک فنجان قهوه داغ بنوشید. البته باید فاقد قند باشد. افرادی که این آزمایش را آزمایش کرده اند در طول یک ماه تغییرات زیادی در کاهش وزن خود مشاهده کرده اند.

17- بیشتر بخواب:

یکی از بزرگترین رازهای کاهش وزن ، خواب کافی است. اگر روزانه حدود 8 ساعت بخوابید ، احتمال کاهش وزن را افزایش می دهید. این به این دلیل است که وقتی بدن در حالت پایدار است بهترین عملکرد را دارد.

18- از رژیم های پر بازده پیروی نکنید:

به یاد داشته باشید که همیشه در دراز مدت سالم باشید و از بدن خود محافظت کنید زیرا اکثر رژیم های با کارایی بالا هیچ تاثیری ندارند.

19- ثابت قدم و با انگیزه باشید:

آخرین و مهمترین س forال برای کاهش وزن ، انگیزه و سازگاری است: اگر بتوانید تمام موارد فوق را دنبال کنید و بر اهداف خود تمرکز کنید ، هیچکس نمی تواند شما را از کاهش وزن باز دارد ، فقط باید از خود بپرسید.

نکات اضافی برای موفقیت در رژیم کاهش وزن یک ماهه:

 • سبزیجات خام ، میوه ها ، سالاد و چای های گیاهی بهترین غذاهایی هستند که می توانید برای کاهش وزن بخورید.
 • برای پخت و پز از روغن زیتون و سویا استفاده کنید.
 • از دسر زیاد استفاده نکنید.
 • چای گیاهی با عسل را به عنوان میان وعده میل کنید.
 • زیاد راه بروید و می توانید بدوید.
 • برای جلوگیری از تجمع چربی در تابستان از ویتامین D استفاده کنید.
 • ویتامین B کافی دریافت کنید.
 • غذاهای غنی از ویتامین C بخورید.
 • کلسیم کافی برای تنظیم ترکیب بدن خود دریافت کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که کالری بیشتری نسبت به آنچه مصرف می کنید می سوزانید.
 • هدف خود را برای کاهش وزن بنویسید.
 • مقدار غذایی را که می خورید کاهش دهید.
 • فیبر بیشتری بخورید.
 • آهسته غذا بخورید.
 • غذای خود را خوب بجوید.
 • الکل مصرف نکنید.
 • برنج قهوه ای بخورید.
 • برای جلوگیری از کم کاری تیروئید غذای یددار بخورید.
 • پروتئین های بدون چربی مانند تخم مرغ ، ماهی ، پنیر ، مرغ و بوقلمون نه تنها از گرسنگی جلوگیری می کنند بلکه سطح کورتیزول را تنظیم کرده و چربی ها را می سوزانند.
 • تحقیقات نشان داده افرادی که مقدار زیادی ویتامین C مصرف می کنند 30 درصد بیشتر از سایرین چربی می سوزانند.
 • از غذاهای فرآوری شده خودداری کنید.
 • از خوردن غذا قبل از خواب خودداری کنید.
 • گاستریت را درمان کنید.
 • برای حفظ توده باریک بدن ، مصرف کروم را فراموش نکنید.
 • برای افزایش چربی سوزی از کاتچین استفاده کنید.
 • به کربوهیدراتهای کم کربوهیدرات بروید.

هرگز به حذف کامل چربی های سالم فکر نکنید:

مصرف زیاد چربی های خوراکی می تواند منجر به تجمع چربی در اطراف معده و سایر قسمت های بدن شود. چربی دو برابر پروتئین یا کربوهیدرات کالری دارد. یک گرم چربی حاوی 9 کالری است ، در حالی که یک گرم کربوهیدرات یا پروتئین دارای 4 کالری است. علاوه بر این ، بر خلاف تصور رایج ، چربی در بین درشت مغذی ها کمترین اثر سیری را دارد ، به این معنی که شما بعد از خوردن یک غذای چرب سریعتر از گرسنگی نسبت به یک غذای پروتئینی یا کربوهیدرات بالا احساس گرسنگی می کنید. چربی همچنین اثر سوزش کمتری دارد ، به این معنی که بدن از انرژی بسیار کمی برای تجزیه چربی استفاده می کند. در مقابل ، پروتئین دارای اثر سوزش بالایی است ، به این معنی که بدن از بخش قابل توجهی از کالری دریافتی از غذاهای غنی از پروتئین در فرآیند تجزیه و هضم غذا استفاده می کند.

با این حال ، مهم است که چربی را به طور کامل از رژیم غذایی حذف نکنید. اسیدهای چرب ضروری (در غذاهایی مانند آجیل ، دانه های روغنی ، ماهی های چرب و غلات تصفیه نشده) برای حفظ عملکرد مناسب بدن ضروری هستند. این چربی ها در بدن تولید نمی شوند و باید از طریق رژیم غذایی دریافت شوند. در مقابل ، از چربی های اشباع (که در غذاهایی مانند گوشت و محصولات لبنی یافت می شود) باید اجتناب کرد. این چربی ها نسبت به اسیدهای چرب ضروری باعث تجمع و افزایش وزن می شوند. بدن همچنین برای مقاصد خاصی به مقادیر بسیار کمی از اسیدهای چرب نیاز دارد ، اما در صورت نیاز قادر به تولید آن است.

دسته دیگری از چربی ها ، چربی های ترانس ، باید به طور کامل از رژیم غذایی حذف شوند. این چربی ها در فرایندهای شیمیایی مورد استفاده کارخانه های مواد غذایی برای تبدیل روغن های مایع به چربی جامد و افزایش ماندگاری مواد غذایی استفاده می شوند. چربی های ترانس علاوه بر اثرات سوء بر سلامتی آنها ، حتی در صورت کنترل کل کالری مصرفی ، می توانند باعث افزایش وزن شوند.

در مطالعه ای روی میمون ها ، اسیدهای چرب ترانس به رژیم غذایی گروهی از میمون ها و اسیدهای اشباع نشده مانند روغن زیتون به رژیم غذایی همه میمون ها اضافه شد و همه آنها به همان میزان کالری دریافت کردند. افزایش وزن میمون هایی که از چربی ترانس استفاده می کردند 2.7 درصد بود در حالی که در گروه دوم (تغذیه شده با چربی اشباع نشده) 1.8 درصد بود.

No Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها
  https://2cindiet.ir/

   

  https://adiet.ir/

   

  https://atkinsshop.ir/

   

  https://arydiet.ir/

  https://badiet.ir/

   

  https://behsadiet.ir/

   

  https://cdiet.ir/

   

  https://chetorr.ir/

   

  https://cliksalamat.ir/

   

  https://clobfit.ir/

   

  https://dfdiet.ir/

   

  https://dietcolob.ir/

   

  https://dietdarmani.ir/

   

  https://dietforlife.ir/

   

  https://dietgroups.ir/

   

  https://dietiic.ir/

   

  https://dietition.ir/

   

  https://dietrejim.ir/

   

  https://dietsalamat.ir/

   

  https://dietsnews.ir/

   

  https://dranbaraa.ir/

   

  https://drbizh.ir/

   

  https://drrezbiz.ir/

   

  https://drshadibizhani.ir/

   

  https://drvitamind.ir/

   

  https://elmetaghzie.ir/

   

  https://exirsalamati.ir/

   

  https://fdiet.ir/

   

  https://fitanfood.ir/

   

  https://fitnesdiet.ir/

   

  https://fitaamin.ir/

   

  https://ganut.ir/

   

  https://foodketo.ir/

   

  https://ghafaridiete.ir/

   

  https://gi-si.ir/

   

  https://gvrt.ir/

   

  https://h-new.ir/

   

  https://happydiet.ir/

   

  https://healthdiets.ir/

   

  https://healthsnews.ir/

   

  https://hodafit.ir/

  https://kermanycom.ir/

   

  https://holodiet.ir/

   

  https://kermanyy.ir/

   

  https://ketogenicdiets.ir/

   

  https://ketodietshop.ir/

   

  https://nuteladiet.ir/

   

  https://nutgeram.ir/

   

  https://nutri-diet.ir/

   

  https://nutricell.ir/

   

  https://nutritionistsnews.ir/

   

  https://mdiet.ir/

   

  https://ketoshope.ir/

   

  https://oplasdiet.ir/

   

  https://parsiandiet.ir/

   

  https://ketozists.ir/

   

  https://laghariii.ir/

   

  https://limome.ir/

   

  https://lemondiet.ir/

   

  https://lagharifit.ir/

   

  https://maangdiet.ir/

   

  https://mi-xi.ir/

   

  https://na-hi.ir/

   

  https://na-se.ir/

   

  https://namnakk.ir/

   

  https://newsab.ir/

   

  https://newshealth.ir/

  https://nildiet.ir/

   

  https://novinn.ir/

   

  https://pcosdiet.ir/

   

  https://pezeshknew.ir/

   

  https://realnutrition.ir/

   

  https://reghim.ir/

   

  https://regimekhob.ir/

   

  https://rejimeketo.ir/

   

  https://rejimkermany.ir/

   

  https://rezhimdarmani.ir/

   

  https://rezhimeghazayi.ir/

   

  https://sabosdiet.ir/

   

  https://rezhimesalem.ir/

   

  https://salamatnew.ir/

   

  https://rezhimlaghar.ir/

   

   

  https://sebnews.ir/

   

  https://zolangdiet.ir/

   

  https://zdiet.ir/

   

  https://xdiet.ir/

   

  https://truediet.ir/

   

  https://taqhzie.ir/

   

  https://wellfitdiet.ir/

   

  https://taghziehnew.ir/

   

  https://sibe-salamati.ir/

   

  https://sha-min.ir/

   

  https://gamewake.ir/

   

  https://giahpezeshkan.ir/

   

  https://ispmr.ir/

   

  https://megig.ir/

   

  https://storg.ir/