WSJ گزارش می دهد که ایالت های قرمز مانند فلوریدا و تگزاس در اقتصاد پس از همه گیری بهتر از ایالت های آبی عمل می کنند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

وال استریت ژورنال روز سه شنبه گزارشی منتشر کرد که در آن به دستاوردهای اقتصادی ایالت های قرمز در اقتصاد پس از همه گیری اشاره کرد. این قطعه که توسط جاش میچل نوشته شده است، فلوریدا، تگزاس و کارولینای شمالی را به عنوان سه ایالتی که بیشترین سود را از مهاجرت مردم به خارج از نیویورک و کالیفرنیا به سمت جنوب و میانه کشور برده اند، ذکر کرده است.

میچل نوشت: «این همه‌گیری جغرافیای اقتصاد آمریکا را تغییر داده است. او ادامه داد: «بر اساس بسیاری از معیارها، ایالت‌های قرمز – آن‌هایی که جمهوری‌خواه لاغر هستند- از نظر اقتصادی سریع‌تر از ایالت‌های آبی متمایل به دموکرات‌ها بهبود یافته‌اند و کارگران و کارفرمایان از سواحل به سمت وسط کشور و فلوریدا حرکت می‌کنند.»

پیشنهاد اتحادیه معلمان جایگزینی رسمی “مادر” با “والد متولد شده”

فرماندار تگزاس، گرگ ابوت، در مرکز جلویی، با امضای لایحه ای که بودجه اضافی برای امنیت در مرز ایالات متحده و مکزیک در 17 سپتامبر فراهم می کند، توسط مقامات کنار می رود. (AP Photo/LM Otero)

فرماندار تگزاس، گرگ ابوت، در مرکز جلویی، با امضای لایحه ای که بودجه اضافی برای امنیت در مرز ایالات متحده و مکزیک در ۱۷ سپتامبر فراهم می کند، توسط مقامات کنار می رود. (AP Photo/LM Otero)
(AP)

میچل به مطالعه موسسه بروکینگز اشاره کرد که نشان داد ایالت های قرمز از فوریه ۲۰۲۰ ۳۴۱۰۰۰ شغل اضافه کرده اند. “از فوریه ۲۰۲۰، یک ماه قبل از شروع همه گیری، سهم همه مشاغل ایالات متحده واقع در ایالت های قرمز بیش از نیم درصد رشد کرده است. بر اساس تجزیه و تحلیل داده های وزارت کار توسط اندیشکده بروکینگز، او نوشت.

ایالت های قرمز در این مدت ۳۴۱۰۰۰ شغل اضافه کرده اند، در حالی که ایالت های آبی تا ماه می ۱.۳ میلیون شغل کم داشتند.

میچل از چندین شرکت مطرح مانند سیتادل و کاترپیلار به عنوان سازمان هایی که از ایالت های قرمز به آبی در حال حرکت هستند اشاره کرد.

او همچنین به تحلیل مودی اشاره کرد که روند مهاجرت کارگران به ایالت‌های قرمز را آشکار کرد و خاطرنشان کرد: «کار از راه دور به بسیاری از کارگران اجازه می‌دهد به ایالت‌های قرمز مهاجرت کنند، نه به دلیل ترجیحات سیاسی، بلکه به دلایل مالی و سبک زندگی – مسکن ارزان‌تر، آب و هوای بهتر. ، ترافیک کمتر و مالیات کمتر.”

قابل ذکر است که تفاوت های مالی، سبک زندگی و مالیات در ایالت ها ارتباط زیادی با سیاست دارد.

استار محافظه کار رادیو پیش از فروش به گروه های لیبرال مرتبط با سوروس استعفا داد

بیل دی بلازیو، شهردار نیویورک، هنگام ورود به تالار جوانان هارلم، جمعه، 17 ژوئیه 2020، در محله هارلم نیویورک، ماسک محافظ می پوشد.  (عکس AP/ فرانک فرانکلین دوم)

بیل دی بلازیو، شهردار نیویورک، هنگام ورود به تالار جوانان هارلم، جمعه، ۱۷ ژوئیه ۲۰۲۰، در محله هارلم نیویورک، ماسک محافظ می پوشد. (عکس AP/ فرانک فرانکلین دوم)
(AP/Getty)

میچل نوشت که ایالت های قرمز قبلاً از این تغییر منتفع شده اند. او گزارش داد: “این جنبش در حال حاضر شروع به تأثیرگذاری بر اقتصاد و امور مالی ایالت کرده است. فلوریدا در مسیر ثبت رکورد مازاد بودجه برای سال مالی منتهی به ۳۰ ژوئن است که تا حدی آن را به ساکنان جدید نسبت می دهد.”

سخنگوی فرماندار فلوریدا ران دیسانتیس گفت: «ایالت بیشتر پول اضافی را در صندوق ذخیره برای محافظت از سازمان‌های ایالتی و ساکنان در طول رکود بعدی سرمایه‌گذاری می‌کند، در حالی که در ساخت مدرسه و افزایش حقوق معلمان سرمایه‌گذاری می‌کند.»

این گزارش همچنین تاکید کرد که والدین با احتمال بیشتری فرزندان خود را از مدارس دولتی با روزهای یادگیری از راه دور بیرون می‌کشند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او نوشت: «به طور کلی، ایالت‌های قرمز کمتر از ایالت‌های آبی برای اعمال ماسک یا واکسن، محدودیت‌های فاصله‌گذاری اجتماعی یا تحصیل از راه دور کمتر بودند.

طبق مطالعه اخیر موسسه امریکن انترپرایز، ثبت نام در مدارس دولتی ابتدایی و متوسطه در طول همه گیری همه گیر کاهش یافت، اما شدیدترین افت در مناطق مدرسه ای رخ داد که روزهای بیشتری از آموزش از راه دور داشتند.