World Series 2022: هر آنچه که باید در مورد Fall Classic بین Phillies و Astros بدانید


هیوستون آستروس در هر بازی از سری آخر خود در طول فصل عادی میزبان فیلادلفیا فیلیز بود – هیوستون دو برنده از سه بازی را برد.

احتمالاً هیچ یک از تیم ها فکر نمی کردند که فقط سه هفته بعد در سری جهانی با یکدیگر روبرو شوند، اما آنها اینجا هستند.

به اندازه کافی خنده دار – فیلی ها در حالی که اسکله پس از فصل خود را در آنجا بستند، یک دوش شامپاین در پارک Minute Maid برای بازدید از کلوپ در آن مجموعه انداختند. هیوستون تمام تلاش خود را برای جلوگیری از رفتن مجدد شامپاین در آن اتاق رختکن (یا باشگاه خانگی در پارک سیتیزنز بانک) انجام خواهد داد.

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد سری جهانی ۲۰۲۲ بدانید.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

خوزه آلتوو، شماره 27 از هیوستون آستروس، در سومین دور بازی مقابل فیلادلفیا فیلیز در Minute Maid Park در 3 اکتبر 2022 در هیوستون، بازی دوگانه را انجام داد.

خوزه آلتوو، شماره ۲۷ از هیوستون آستروس، در سومین دور بازی مقابل فیلادلفیا فیلیز در Minute Maid Park در ۳ اکتبر ۲۰۲۲ در هیوستون، بازی دوگانه را انجام داد.
(لوگان ریلی/گتی ایماژ)

مسابقه

سری جهانی ۲۰۲۲ واقعاً یک مسابقه دیوید و جالوت است: فیلیز ششمین نفر در لیگ ملی بودند – لیگ برتر بیسبال قبل از این فصل با ۱۲ تیم – ۶ تیم از هر لیگ – با یک فصل پس از آن موافقت کرد. اگر سال دیگری بود (به غیر از فصل ۲۰۲۰)، رکورد ۸۷-۷۵ فیلادلفیا آنها را مجبور می کرد پس از ۱۶۲ بازی فصل عادی، سفرهای گلف را برنامه ریزی کنند.

در همین حال، آنها به مصاف تیم برتر لیگ آمریکا خواهند رفت – هیوستون آستروس برتر این فصل پس از پیروزی در ۱۰۶ بازی، ۷-۰ نتیجه را کسب کرده است – یک کمتر از رکورد ۱۰۷ امتیاز از سال ۲۰۱۹. بیشتر بازی هایی که آنها انجام داده اند. نزدیک بوده اند (آنها فقط یک بار در این هفت بازی با بیش از دو ران پیروز شده اند)، اما به روش معمولی Astros، آنها در حال یافتن راه هایی برای انجام آن هستند.

هیوستون در دومین سری مسابقات جهانی متوالی و چهارمین دوره خود در شش سال اخیر است. تنها عنوان آنها در آن بازه زمانی در سال ۲۰۱۷ بود که اکنون بدنام شده و احتمالاً آلوده شده است، زیرا آنها بزرگترین رسوایی سرقت علائم در تاریخ بیسبال را انجام دادند. با این حال، با یک برد، این اولین قهرمانی مدیر داستی بیکر در تاریخ خواهد بود. فیلیز در اولین بازی کلاسیک پاییزی خود از سال ۲۰۰۹ است – آنها از سال قبل، زمانی که تیم تامپا بی ری را در پنج بازی شکست دادند، آن را نبردند.

آرون نولا، شماره 27 فیلادلفیا فیلیز، قبل از بازی در Minute Maid Park در 5 اکتبر 2022 در هیوستون، با الکس برگمن، شماره 2 از هیوستون آستروس صحبت می کند.

آرون نولا، شماره ۲۷ فیلادلفیا فیلیز، قبل از بازی در Minute Maid Park در ۵ اکتبر ۲۰۲۲ در هیوستون، با الکس برگمن، شماره ۲ از هیوستون آستروس صحبت می کند.
(تیم وارنر/گتی ایماژ)

سری جهانی: داده ها نشان می دهد که طرفداران بیسبال در کلاسیک پاییز از چه کسانی حمایت می کنند

چگونه فیلی ها به اینجا رسیدند

خوب، جو گیراردی نبود – او در ماه ژوئن پس از شروع فیلیز با نتیجه ۲۲-۲۹ اخراج شد. آنها راب تامسون را به عنوان سرمربی موقت انتخاب کردند، اما با موفقیت تیم، او اکنون برچسب موقت را از عنوان خود حذف کرده است.

فیلی ها توسط ۱A و ۱B غالب از آرون نولا و زک ویلر رهبری می شوند. آنها با هم، از جمله فصل بعد، برای یک ERA 2.99 در این فصل ترکیب شده اند (ویلر صاحب یک ERA 1.78 در این فصل است).

سال گذشته، برایس هارپر دومین جایزه NL MVP خود را دریافت کرد. در این سال، او پس از تشخیص اندکی پاره شدن UCL که منجر به این شد که او امسال به‌عنوان ضربه‌گیر تمام وقت انتخاب شود، مدتی از زمان خود را از دست داد و سپس توسط زمینی که انگشت شستش شکست. با این حال، در فصل بعد، او غالب بوده است. بعد از اینکه در اولین بازی خود در این فصل بعد از بازی ۰-بر-۴ بازی کرد، او اکنون ۱۸-بر-۴۰ از آن زمان به بعد (.۴۵۰) با پنج هومر و ۱۱ RBI است. او در ۱۰ بازی اخیر خود، حداقل دو ضربه در هفت بازی از آن بازی ها داشته است. او به عنوان MVP NLCS انتخاب شد، در حالی که ریس هاسکینز نیز چهار بار در این سری بازی کرد.

برایس هارپر، شماره 3 فیلادلفیا فیلیز، پس از شکست دادن تیم سن دیگو پادرس در بازی پنجم، با هم تیمی‌های خود جشن می‌گیرد تا سری مسابقات قهرمانی لیگ ملی را در پارک سیتیزنز بانک 23 اکتبر 2022 در فیلادلفیا به دست آورد.

برایس هارپر، شماره ۳ فیلادلفیا فیلیز، پس از شکست دادن تیم سن دیگو پادرس در بازی پنجم، با هم تیمی‌های خود جشن می‌گیرد تا سری مسابقات قهرمانی لیگ ملی را در پارک سیتیزنز بانک ۲۳ اکتبر ۲۰۲۲ در فیلادلفیا به دست آورد.
(مایکل ریوز/گتی ایماژ)

MVP NLCS برایس هارپر پیروزی سری جهانی را پیش بینی می کند: “ما این S-T را به خانه می آوریم”

ASTROS چگونه به اینجا رسیدند

یوردان آلوارز یک آدم تهاجمی است – ۱.۰۱۹ OPS او در بیسبال دوم شد، تنها پس از آرون قاضی، و او به احتمال زیاد یکی از چهار رای برتر برای MVP AL خواهد بود. با این حال، به اندازه کافی خنده دار است، او و خوزه آلتوو با هم ترکیب شدند و فقط ۰.۱۶۴ (۱۰-برای-۶۱) در این فصل پس از فصل به ثمر رساندند. با این حال، اگر و چه زمانی به ناچار آن را برگردانند، هیچ کس را شگفت زده نمی کند (هر دو در روز یکشنبه دو ضربه در کلینچر ALCS داشتند).

آنها همچنین جاستین ورلاندر را دارند که پس از از دست دادن کل فصل ۲۰۲۱ (و انجام یک اینینگ در سال ۲۰۲۰) پس از عمل جراحی تامی جان، بهترین فصل زندگی خود را در فصل ۳۹ سالگی خود سپری می کند. او به احتمال زیاد سومین جایزه Cy Young حرفه ای خود را خواهد برد. اما این خیلی بیشتر از Verlander است – بازیکنان شروع کننده آنها در این فصل دارای یک ERA 2.95 بودند که دومین پایین ترین امتیاز در بیسبال است. گلوله آنها در فصل عادی نیز غالب بود (۲.۸۰ ERA، در MLB برتر)، اما آنها در فصل بعد در سطح متفاوتی بودند. در هفت بازی پس از فصل خود، آنها به یک ERA 0.82 و WHIP 0.73 می پردازند.

جاستین ورلاندر، شماره 35، و جردن آلوارز، شماره 44 از هیوستون آستروس، پس از شکست آستروس، نیویورک یانکیز در بازی 4 ALCS در استادیوم یانکی در روز یکشنبه، 23 اکتبر 2022 در نیویورک، در خانه باشگاه جشن گرفتند. نیویورک.

جاستین ورلاندر، شماره ۳۵، و جردن آلوارز، شماره ۴۴ از هیوستون آستروس، پس از شکست آستروس بر نیویورک یانکیز در بازی ۴ ALCS در ورزشگاه یانکی در یکشنبه، ۲۳ اکتبر ۲۰۲۲ در نیویورک، در خانه باشگاه جشن گرفتند. نیویورک.
(عکس‌های مری دسیکو/MLB از طریق گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

برنامه چیست؟

هر بازی ساعت ۸:۰۳ شب به وقت شرقی از شبکه FOX پخش خواهد شد.

بازی ۱: جمعه، ۲۸ اکتبر در هیوستون

بازی ۲: شنبه، ۲۹ اکتبر در هیوستون

بازی ۳: دوشنبه، ۳۱ اکتبر در فیلادلفیا

بازی ۴: سه شنبه، ۱ نوامبر در فیلادلفیا

بازی ۵ (در صورت لزوم): چهارشنبه، ۲ نوامبر در فیلادلفیا

بازی ۶ (در صورت لزوم): جمعه، ۴ نوامبر در هیوستون

بازی ۷ (در صورت لزوم): شنبه، ۵ نوامبر در هیوستون