‘Survivor 41’ ، بخش 4 ، خلاصه: A Blindside Strikes! – WCCO


(CBS) – بازمانده با یک قسمت هیجان انگیز دیگر بازگشت! بازیگران فقط رأی نیاوردند – آنها کاملاً کور شدند! کی بود؟ خوب ، همه چیز به هم خورد …

عکس از CBS گرفته شده است

بیشتر بخوانید: ‘Survivor 41’ ، بخش 3 ، خلاصه: مزایای فراوان

چالش پاداش
اولین چالش پاداش فصل سخت بود! چهار نفر از هر قبیله برای پیروزی در یک روز حماسی با بومی فیجی باید در یک سری موانع رقابت می کردند. قبیله برنده در داخل و خارج از زندگی در حومه فیجی یاد می گیرند – یک پاداش مهم برای برنده شدن در این بازی! قبیله دیگر نیز پاداش می گیرند ، نه یک روز با یک فیجیایی بومی – بلکه یک ماهی بزرگ. هنوز خوب است ، فقط آن حماسه نیست.

این چالش شامل هر قبیله ای می شد که از طریق یک سری موانع خسته کننده فیزیکی عبور می کرد. بنابراین تخلیه ، در واقع ، یک عضو قبیله به ویژه نمی تواند حتی اولین مرحله این دوره را به پایان برساند. هدر در قبیله لووو در این چالش نتوانست وظیفه خود را زود انجام دهد. اگرچه او تلاش می کرد ، اما تسلیم نشد – و این به خودی خود چشمگیر بود. قبیله او نیز همین نظر را داشتند و بلافاصله او را به هم ریختند ، اگرچه او در نهایت قبیله را شکست داد. این امر باعث شد تا قبیله Ua پاداش اصلی را به دست آورند ، و پس از آن قبیله Yase برنده شام ​​ماهی شدند.

قبیله Ua
قبل از چالش پاداش ، جن از آخرین شورای قبیله ای بازگشت که کاملاً شوکه شده بود زیرا نزدیک ترین متحدش ، براد ، رای نداد. او دیوانه بود. جن سپس به قبیله خود می گوید که چگونه احساس خیانت می کند. در حالی که او احساس خود را مانند “مادر” در قبیله به اشتراک می گذارد و دائماً به همه آنها غذا داده است ، در نهایت می گوید که آماده و تحویل غذای آنها “تمام شده است” …

اما بعد پاداش رسید. فیجی ها ، ناتان ، که از اردوگاه آنها بازدید کردند ، تمام مهارت های لازم برای بقا را برای زندگی در سرزمین فیجی به آنها دادند. تماشای این مرد در تلویزیون دیوانه کننده بود – از درختانی مانند مرد عنکبوتی بالا می رفت و نشان می داد که چقدر در کار خود متخصص است. همه این اطلاعاتی که قبیله به دست آورد باعث شد تا ریکارد فکر کند … شاید آنها به جنی نیازی ندارند تا از آنها مراقبت کند؟

عکس از CBS گرفته شده است

قبیله یاس
قبیله یاس در شرف پیروزی است! پس از شروع فصل با شکست های شرم آور ، چهار بازیکن ثابت ثابت می کنند که آنچه را که لازم است برای رسیدن به راه دور دارند ، دارند. پس از تأمل در مورد نحوه مبارزه ، متوجه می شوند که اکنون ، به معنای واقعی کلمه و استعاره ، پاداشی وجود دارد. در حالی که از ماهی های بزرگ خود لذت می برند ، آنها حتی استعاره خود را در گوشت می بینند.

این قبیله خود را با بچه لاک پشت های دریایی کوچکی که در اردوگاه خود از بین شن و ماسه می دیدند مقایسه کرد. منظورم این است که ممکن است غیر ممکن باشد بازمانده بدون چند استعاره ، می تواند؟!

قبیله لووو
در همین حال ، قبیله لووو شکست ناپذیر است. این قبیله هنوز باید به شورای قبیله ای برود! بعد از شش بازی قوی ، در روز هشتم ، بالاخره همه چیز شروع به شکستن می کند …

اریکا ، که ما هنوز او را در این فصل نمی شناسیم ، به مدت زمان زیادی به نمایش درمی آید. او رویکرد خود را در مورد بازی توضیح می دهد و حتی می گوید که او “شیری است که بره بر تن دارد”. او آماده است تا وارد بازی شود و این بازی را آغاز کند. اولین طعمه او سیدنی است. اریکا می خواهد او را بیرون بیاورد زیرا فکر می کند از نظر احساسی بی ثبات است ، که ممکن است بعداً در بازی مشکل ایجاد کند. اریکا این طرح را با نزدیکترین متحد خود ، دشاون به اشتراک می گذارد. وقتی دشاون به این طرح اصلی گوش می دهد ، کمی از خود اریکا می ترسد. او حتی او را “سوس” می نامد. او فکر می کند که او سخت بازی می کند – زیرا او بازی می کند. او از حیله گری او عصبی است و اکنون می خواهد “سر مار” (یا باید شیر بگویم؟) را بریده و در عوض او را بیرون بیاورد.

در حالی که سعی می کند طرحی برای رای دادن به اریکا ارائه دهد ، دشاون با سناریویی که همه ما قبلاً در بازی دیده بودیم ، به دنی می پردازد. بازمانده چالش ایمنی را کنار بگذارید آره. دشاون آماده پرتاب کردن آن است. او به دنی پیشنهاد می کند که چگونه می تواند عمداً از دست بدهد که آنها می توانند به نفع خود عمل کنند زیرا اریکا بسیار زیرک است و باید در اسرع وقت فرار کند. هنگامی که او بازیکن سابق NFL بود ، دنی احساس می کند که این خلاف ارزش های او در مورد دو و میدانی است ، اما او تصمیم می گیرد که این ایده را سرگرم کند و به هر حال این چالش ایمنی بعدی را ادامه دهد.

بیشتر بخوانید: برد ریس از Survivor می گوید می تواند با چند بار افزایش قدرت “از آن هیولا پیشی بگیرد”

چالش ایمنی
مصونیت در خطر است! دو قبیله اول ، با پایان دادن به موانع طاقت فرسای خود بر اساس آب ، مصونیت پیدا می کنند و از شورای قبیله در امان هستند. این سه تنه در دریا شروع به حرکت کردند و مجبور بودند راه خود را برای فرود در حالی که به کیسه های تنه درختان در طول مسیر برخورد می کردند ، انجام دهند. مثل همیشه ، این چالش ها سخت هستند. اما فراموش نکنیم که چگونه دشاون و دنی هر لحظه طاقت فرسا را ​​شیر می دهند و سعی می کنند عمداً شکست بخورند.

در حالی که بقیه لووو به شدت در آب فشار می آورد ، دشاون وقت شیرین خود را گرفت. در همین حین ، وقتی با قبیله Ua و Yase رقابت می کنند ، متوجه می شوند که یاس هنوز کندتر از آنها است! خیلی کمدی بود دشاون این چالش مصونیت را بازگو کرد و توضیح داد که چگونه هر لحظه می توانست آن را دور بیندازد ، با این حال قبیله یاس هنوز عقب ماند.

فقط در آخرین مرحله از چالش بود که هر قبیله حتی با یکدیگر بودند (بله ، یاس بالاخره رسید). برای تکمیل این چالش ، هر قبیله باید سه حلقه روی چوب های خود می انداخت. در حالی که دشاون به طرز وحشتناکی حلقه های خود را پرتاب می کرد در حالی که (به طرز وحشتناکی) چالش را انجام می داد ، این نصیر بود که وارد بازی شد. نصیر به سادگی نمی بیند که قبیله اش برای اولین بار شکست می خورد. و در نهایت ، مهم نبود که دشاون و دنی به آرامی راه می رفتند. این به این دلیل است که نصیر آن را برای آنها برد! پس از آنکه قبیله یاس با پیروزی شیرین در رتبه اول قرار گرفتند (شگفت آور؟!) بین لووو و اوآ برای مقام دوم قرار گرفت. JD در قبیله Ua نتوانست آخرین مانع را تکمیل کند و آن را به قبیله خود از دست داد.

عکس از CBS گرفته شده است

شورای قبیله ای
در حالی که تنها چهار نفر از قبیله Ua باقی مانده اند ، جن در این مرحله مطمئن است که نفر بعدی است. او حتی تمسخر می کند که آماده ارائه جدید است بازمانده پیچ و تاب “شات در تاریکی” در حال حرکت است. شلیک در تاریکی به او اجازه می دهد رأی خود را به خطر بیندازد ، اما برای به دست آوردن مصونیت در شورای قبیله ای از هر چهار شلیک یک عکس بگیرید. س forالی که برای او مطرح بود این بود که آیا خطر از دست دادن صدا را دارد؟

در همین حال ، شان هنوز برنامه را روی این قبیله اجرا می کند. او کارت هایش را خوب بازی می کند. ریکارد ، نزدیک ترین متحد او ، ثابت کرده است تا زمانی که در این بازی حضور دارد با او رای می دهد. JD ، با این حال ، مورد سوال بوده است. هفته گذشته ، او یک راز حیاتی را از او پنهان کرد وقتی که سرانجام او را در دروغ گرفت. JD مزیت “صدای مخفی” خود را از او و ریکارد حفظ کرد ، که از آن زمان او را نسبت به او شک کرده است. اکنون JD می داند که اعتماد آنها به او تا حدودی شکسته شده است. اگرچه او به جن می گوید که با او کار می کند ، اما جی دی می داند که وفاداری او را به شان و ریکارد بدهکار است. به همین دلیل ، شان احساس می کند این فرصتی مناسب برای دستکاری او است. او می داند چگونه این بازی را انجام دهد – و صادقانه بگویم ، Survivor مربوط به ضربه پشتی و دستکاری برای پیشروی است.

و همین بود. شان اقدامی برای JD انجام داد. او “پارانوئید” رفتار می کند و به JD می گوید که می ترسد او علیه او رای دهد. JD ، که جوان است ، و من فکر می کنم در این مورد کمی ساده لوحانه است ، بنابراین اعتماد به نفس او را تقویت می کند (یک بار دیگر) و با رای اضافی به او امتیاز بیشتری می دهد! او یک بار این کار را انجام داد و اکنون دوباره آن را انجام می دهد! اما این بار ریسک او جواب نداد. وقتی جن ، و همچنین شان و ریکارد ، به او رای منفی دادند ، جی دی برای او کاملاً نابینا بود. و حالا شان با مزیتش در جیبش نشسته است!

عکس از CBS گرفته شده است

وای. اگرچه در این قسمت شاهد تغییرات زیادی در بازی نبودیم ، اما این هفته به همان اندازه دیوانه شورای وحشیانه تر و غیرمنتظره Tribal شورای بود! نظر شما در مورد قسمت این هفته چی بود؟

من شخصاً خوشحالم که جن هنوز در این بازی است – او بسیار خوب است ، به علاوه او بازیگر من در خانواده من است بازمانده استخر! به من توییت کن mick_cloudy، و بیایید صحبت کنیم بازمانده!

اخبار بیشتر: سارا ویلسون پس از حذف زودهنگام بازماندگان به “بدترین سناریوی مورد” پاسخ می دهد: “به من اینقدر آتش به درون بده”

از دست نده بازماندگان 41، چهارشنبه ها در 8/7c در CBS ، و همچنین پخش زنده و درخواستی با Paramount + یا برنامه CBS!No Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها
  https://2cindiet.ir/

   

  https://adiet.ir/

   

  https://atkinsshop.ir/

   

  https://arydiet.ir/

  https://badiet.ir/

   

  https://behsadiet.ir/

   

  https://cdiet.ir/

   

  https://chetorr.ir/

   

  https://cliksalamat.ir/

   

  https://clobfit.ir/

   

  https://dfdiet.ir/

   

  https://dietcolob.ir/

   

  https://dietdarmani.ir/

   

  https://dietforlife.ir/

   

  https://dietgroups.ir/

   

  https://dietiic.ir/

   

  https://dietition.ir/

   

  https://dietrejim.ir/

   

  https://dietsalamat.ir/

   

  https://dietsnews.ir/

   

  https://dranbaraa.ir/

   

  https://drbizh.ir/

   

  https://drrezbiz.ir/

   

  https://drshadibizhani.ir/

   

  https://drvitamind.ir/

   

  https://elmetaghzie.ir/

   

  https://exirsalamati.ir/

   

  https://fdiet.ir/

   

  https://fitanfood.ir/

   

  https://fitnesdiet.ir/

   

  https://fitaamin.ir/

   

  https://ganut.ir/

   

  https://foodketo.ir/

   

  https://ghafaridiete.ir/

   

  https://gi-si.ir/

   

  https://gvrt.ir/

   

  https://h-new.ir/

   

  https://happydiet.ir/

   

  https://healthdiets.ir/

   

  https://healthsnews.ir/

   

  https://hodafit.ir/

  https://kermanycom.ir/

   

  https://holodiet.ir/

   

  https://kermanyy.ir/

   

  https://ketogenicdiets.ir/

   

  https://ketodietshop.ir/

   

  https://nuteladiet.ir/

   

  https://nutgeram.ir/

   

  https://nutri-diet.ir/

   

  https://nutricell.ir/

   

  https://nutritionistsnews.ir/

   

  https://mdiet.ir/

   

  https://ketoshope.ir/

   

  https://oplasdiet.ir/

   

  https://parsiandiet.ir/

   

  https://ketozists.ir/

   

  https://laghariii.ir/

   

  https://limome.ir/

   

  https://lemondiet.ir/

   

  https://lagharifit.ir/

   

  https://maangdiet.ir/

   

  https://mi-xi.ir/

   

  https://na-hi.ir/

   

  https://na-se.ir/

   

  https://namnakk.ir/

   

  https://newsab.ir/

   

  https://newshealth.ir/

  https://nildiet.ir/

   

  https://novinn.ir/

   

  https://pcosdiet.ir/

   

  https://pezeshknew.ir/

   

  https://realnutrition.ir/

   

  https://reghim.ir/

   

  https://regimekhob.ir/

   

  https://rejimeketo.ir/

   

  https://rejimkermany.ir/

   

  https://rezhimdarmani.ir/

   

  https://rezhimeghazayi.ir/

   

  https://sabosdiet.ir/

   

  https://rezhimesalem.ir/

   

  https://salamatnew.ir/

   

  https://rezhimlaghar.ir/

   

   

  https://sebnews.ir/

   

  https://zolangdiet.ir/

   

  https://zdiet.ir/

   

  https://xdiet.ir/

   

  https://truediet.ir/

   

  https://taqhzie.ir/

   

  https://wellfitdiet.ir/

   

  https://taghziehnew.ir/

   

  https://sibe-salamati.ir/

   

  https://sha-min.ir/

   

  https://gamewake.ir/

   

  https://giahpezeshkan.ir/

   

  https://ispmr.ir/

   

  https://megig.ir/

   

  https://storg.ir/