«SNL» با مدفوع محاکمه دپ هرد در ادعای رختخواب، طنز کاملی در حمام دارد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

«Saturday Night Live» این آخر هفته با طنز کامل در حمام پخش شد و لباس‌های کثیف استعاری (و بالقوه تحت اللفظی) مدفوع ادعایی امبر هرد در رختخواب را پخش کرد که در جریان محاکمه ۵۰ میلیون دلاری شوهر سابقش جانی دپ برای افترا علیه او برجسته شد.

باز سرد با نیکول والاس (کیت مک کینون) در بخش ساختگی ام اس ان بی سی آغاز شد که در آن اعتراف می کند که با جنگ در اروپا و کمبود شیر خشک، این محاکمه “مناسب” ترین خبر نیست، اما “آیا خوب نیست که یک داستان خبری داشته باشیم که همه به طور جمعی آن را تماشا کنیم و بگوییم “اوه، خوشحالم که من نیستم.”

این طرح سپس به دادگاه منتقل می‌شود، جایی که وکیل دپ (ایدی برایانت) ادعا می‌کند که فیلم‌های نظارتی را از کارکنان خانه زوج سابق که مدفوع هرد را در رختخوابشان پیدا کرده بودند، کشف کرده‌اند.

وکیل هرد (هایدی گاردنر) با نمایش نوارها مخالفت می‌کند و می‌گوید این فیلم هنوز ثابت نمی‌کند که هرد است که در رختخواب مدفوع کرده است.

برنامه زنده شنبه شب -- سلنا گومز، پست مالون قسمت 1825 -- تصویر: (lr) کنان تامپسون، اگو نودیم، ملیسا ویلاسنور، و کریس رد در حین برگزاری دادگاه Cold Open در روز شنبه، 14 می 2022

برنامه زنده شنبه شب — سلنا گومز، پست مالون قسمت ۱۸۲۵ — تصویر: (lr) کنان تامپسون، اگو نودیم، ملیسا ویلاسنور، و کریس رد در حین برگزاری دادگاه Cold Open در روز شنبه، ۱۴ می ۲۰۲۲
(عکس از: Will Heath/NBC/NBCU Photo Bank از طریق گتی ایماژ)

قاضی پنی آزکارت (سیسیلی استرانگ) رد می‌کند: «این درست است، اما من اجازه خواهم داد، زیرا به نظر سرگرم‌کننده است و این محاکمه برای سرگرمی است.»

سپس برایانت فیلمی را پخش می‌کند که مردی را نشان می‌دهد که دپ (کایل مونی) می‌گوید مدیر دارایی‌اش (کنان تامپسون) در حالی که تلفنش را می‌رفت به اتاق خواب می‌رفت.

جانی دپ ماجرای بدنام دفع مدفوع در دادگاه را بازگو می کند: «فقط می توانستم بخندم»

“آره، مرد، شما می دانید که او انگشت آن جوکر را قطع کرد، درست است؟” تامپسون در فیلم جعلی به تلفن می گوید. او در حالی که بو می کشد به فردی که در آن طرف خط قرار دارد می گوید: «یک ثانیه صبر کن. “لعنتی، اینجا بوی بو می دهد. از این تخت می آید.”

ملحفه ها را بلند می کند. “اوه، جهنم نه! این یک بو است!”

برایانت ویدیو را متوقف می کند و پیروزمندانه در سالن دادگاه قدم می زند. “و شما آن را دارید. آنها دوکی را پیدا کردند.”

استرانگ اعتراض دیگری از طرف وکیل هرد را رد کرد و گفت که او مایل است به تماشای فیلم ادامه دهد، “زیرا خنده دار است.”

در ادامه فیلم، تامپسون با یکی دیگر از کارکنان (ایگو نودیم) تماس می‌گیرد که با شک و تردید از تامپسون می‌پرسد که چرا هرد “بوو در رختخواب خودش” می‌گوید؟

جانی دپ از همسر سابق آمبر هرد در یک محاکمه 50 میلیون دلاری به اتهام افترا شکایت کرد، زیرا او در سال 2018 ادعا کرد که او در یک مقاله از او سوء استفاده کرده است.

جانی دپ از همسر سابق آمبر هرد در یک محاکمه ۵۰ میلیون دلاری به اتهام افترا شکایت کرد، زیرا او در سال ۲۰۱۸ ادعا کرد که او در یک مقاله از او سوء استفاده کرده است.
(گتی)

«شب شنبه زنده» در قرون وسطی در پیش نویس نظر دادگاه عالی در مورد سقط جنین لو رفت

تامپسون پاسخ داد: “خب، به یاد داشته باشید که او قبلاً انگشت پسر را قطع کرده است.” و بابام همیشه به من می گفت اگر دختری انگشتت را قطع کند در رختخوابت هو می کند.

در حالی که دپ مونی هنگام حضور در جایگاه پوزخند می زند و لبخندش را خفه می کند، قاضی با نارضایتی از او می پرسد که آیا “این محاکمه را سرگرم کننده می بیند؟”

او پاسخ می دهد: “کمی، بله.”

او پاسخ می دهد: “من هم همینطور” و او را با یک لیوان شراب برشته می کند. “تو بد هستی کاپیتان جک.”

آزکارت از استرانگ پس از تماشای کشف مواد مدفوع روی ویدئو توسط دو کارمند دیگر، می گوید که تصمیم خود را در دادگاه گرفته است.

کارشناسان می گویند که ارجاع امبر هرد به کیت ماس ​​سابق جانی دپ ممکن است “در صورتش منفجر شود”

او می‌گوید: “از یک طرف، من داستان آقای دپ را باور دارم، اما از طرف دیگر پوزخند کوچک مداوم شما به من اجازه می‌دهد که بفهمم این اولین زنی نیست که آنقدر ساخته‌اید که در رختخواب شما مدفوع می‌کند.”

سلنا گومز مهمان این قسمت بود و پست مالون مهمان موسیقی بود.

 میزبان سلنا گومز در طول مونولوگ در روز شنبه، 14 می 2022.

میزبان سلنا گومز در طول مونولوگ در روز شنبه، ۱۴ می ۲۰۲۲.
(بانک عکس Will Heath/NBC/NBCU از طریق Getty Images)

در حقیقت، حادثه بدنام ادعایی اجابت مزاج هرد در سال ۲۰۱۶ در دادگاه در ۲۸ آوریل فاش شد، زمانی که راننده اجرایی سابق و نگهبان امنیتی دپ استارلینگ جنکینز سوم شهادت داد که هنرپیشه به او درباره “سورپرایزی” که در رختخواب دپ به دنبال دعوای بین دپ گذاشته بود، گفته است. -زوج زمانی که با هم بودند. جنکینز توضیح داد که “غافلگیری” اجابت مزاج بود.

او به یاد می آورد: «در کنار تخت من مواد مدفوع انسان وجود داشت. “من خندیدم. آنقدر بیرون بود، آنقدر عجیب و غریب و عجیب بود که فقط می توانستم بخندم.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دپ شهادت داد که هرد سعی کرده است که وضعیت تخت را به گردن فنجان چای یورکی خود بیاندازد.

دپ گفت: من سال ها با آن سگ ها زندگی کردم. “این از یک سگ نبود.

جانل اش از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.