RNC میلواکی را به عنوان شهر میزبان کنوانسیون GOP 2024 معرفی می کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کمیته ملی جمهوری خواهان روز جمعه به طور رسمی میلواکی را به عنوان شهر میزبان کنوانسیون نامزدهای ریاست جمهوری ۲۰۲۴ حزب جمهوری خواه معرفی خواهد کرد.

رای همه ۱۶۸ عضو کمیته RNC در حالی انجام می شود که کمیته ملی حزب آخرین جلسه نشست تابستانی سالانه خود را که امسال در شیکاگو برگزار می شود برگزار می کند.

رونا مک دانیل، رئیس RNC در مصاحبه ای با فاکس نیوز دیجیتال در آستانه رای گیری تاکید کرد: “ما در مورد میلواکی بسیار هیجان زده هستیم.”

میلواکی و نشویل، تنسی، دو شهر نهایی در میان فهرست بزرگی بودند که در ابتدا برای میزبانی کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در سال ۲۰۲۴ در رقابت بودند. با این حال، پایتخت تنسی سه شنبه شب از رقابت خارج شد زیرا شورای متروی نشویل پیش نویس توافقنامه میزبانی کنوانسیون را رد کرد.

نشویل با برگزاری کنوانسیون ۲۰۲۴ رای منفی می دهد و میلواکی را به عنوان آخرین شهر ایستاده ترک می کند

مقامات میلواکی ماکتی از کنوانسیون نامزدهای ریاست جمهوری جمهوریخواهان در سال 2024 ارائه می دهند.  کمیته ملی جمهوری خواه در روز جمعه 5 آگوست 2022 رسما میلواکی را به عنوان شهر میزبان سال 2024 معرفی خواهد کرد.

مقامات میلواکی ماکتی از کنوانسیون نامزدهای ریاست جمهوری جمهوریخواهان در سال ۲۰۲۴ ارائه می کنند. کمیته ملی جمهوری خواه در روز جمعه ۵ آگوست ۲۰۲۲ رسما میلواکی را به عنوان شهر میزبان سال ۲۰۲۴ معرفی خواهد کرد.
(کمیته میزبان RNC/Milwuakee 2024)

میلواکی پیش نویس قطعنامه خود را در ژوئن تصویب کرد و دو هفته پیش کمیته انتخاب سایت کمیته ملی جمهوری خواه (RNC) – که بر برنامه ریزی کنوانسیون ۲۰۲۴ نظارت دارد – میلواکی را در نشویل توصیه کرد.

دو حزب ملی اغلب کنوانسیون های نامزد ریاست جمهوری خود را در ایالت های رقابتی انتخابات عمومی برگزار می کنند. در حالی که تنسی یک ایالت قرمز قابل اعتماد در رقابت های ریاست جمهوری است، ویسکانسین یک میدان جنگ کلیدی است.

مک دانیل در مورد ویسکانسین گفت: «این یک ایالت بنفش است. “دقیقاً رای دهندگانی هستند که ما سعی می کنیم آنها را به حزب خود وارد کنیم، و آنها کار بزرگی انجام داده اند. ما نه تنها از انتخاب رئیس جمهور آینده خود از میلواکی به عنوان یک جمهوری خواه هیجان زده هستیم، بلکه هیجان زده ایم که به نمایش بگذاریم. یک شهر شگفت انگیز و یک ایالت شگفت انگیز.”

مقامات کمیته ملی دموکرات به بازدید از شهرهایی که امیدوارند میزبان کنوانسیون نامزدهای ریاست جمهوری ۲۰۲۴ دموکرات ها باشند، ادامه می دهند. DNC ممکن است انتخاب خود را هنگام برگزاری نشست تابستانی سالانه خود در اوایل سپتامبر اعلام کند.

دموکرات ها تصمیم گیری در مورد تغییر تقویم اولیه ۲۰۲۴ خود را به تعویق انداختند

عضویت کامل RNC در آوریل به اتفاق آرا به آن رای داد هیچ تغییری در تقویم نامزدی ریاست جمهوری ۲۰۲۴ خود ایجاد نکند و آیووا، نیوهمپشایر، کارولینای جنوبی و نوادا را به عنوان چهار ایالت اولیه خود حفظ کنند.

DNC در حال تغییر تقویم نامزدی خود است، با این احتمال که آیووا – و احتمالاً نیوهمپشایر – نقاط اصلی خود را از دست بدهند. جمهوری‌خواهان در هر دو ایالت از این اقدام DNC به عنوان مهمات علیه دموکرات‌هایی که برای انتخابات مجدد در نوامبر امسال نامزد می‌شوند، در رقابت‌های پر مناقشه استفاده کرده‌اند.

نمایشگاه آیووا در موزه تاریخی ایالتی آیووا، در 15 ژانویه 2020.

نمایشگاه آیووا در موزه تاریخی ایالتی آیووا، در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۰.
(اخبار فاکس)

وقتی از مک دانیل پرسیده شد که آیا این اقدام DNC ممکن است به دموکرات‌ها در آیووا و نیوهمپشایر آسیب برساند، که یک ایالت میدان نبرد انتخابات عمومی مهم است، مک دانیل به فاکس نیوز گفت: “ما می‌دانیم که تاریخی در آنجا وجود دارد، که رای‌دهندگان بسیار هماهنگ هستند. خرده‌فروشی کلیدی است برای با کسب نامزدی در هر دو ایالت… ما بسیار مفتخریم که تقویم خود را ثابت نگه داشته ایم.

در حالی که انتخابات ۲۰۲۴ در دستور کار نشست RNC است، در راس بسیاری از اذهان، انتخابات میان دوره ای نوامبر است.

دموکرات ها با بادهای معکوس تاریخی روبرو هستند، زیرا حزبی که برنده کاخ سفید و کنترل کنگره است به طور سنتی در انتخابات میان دوره ای متعاقب شکست های بزرگی در مجلس نمایندگان و سنا متحمل می شود. آنها همچنین در برابر یک جو سیاسی بسیار نامطلوب هستند که با تورم بی سابقه و جنایات فزاینده دامن می زند و نماد محبوبیت شدیدا منفی پرزیدنت بایدن است.

مک دانیل گفت که اعضای کمیته RNC “بسیار مطمئن هستند، بسیار هیجان زده هستند، حتی بیشتر از آن زمانی که به نامزدهایی که داریم نگاه می کنیم… زیرا ما از این رقابت های مقدماتی خارج می شویم و واقعاً گرد هم می آییم تا برای پیروزی در نوامبر آماده شویم.”

دموکرات ها میلیون ها دلار در این هفته برای هدف قرار دادن نامزدهای جمهوری خواه در مورد سقط جنین خرج کردند

با این حال، با اشاره به مسائل مربوط به خشونت با اسلحه، پس از تیراندازی های گسترده در ماه های اخیر، و سقط جنین در پی اقدام اکثریت محافظه کار دیوان عالی کشور برای لغو حکم برجسته رو علیه وید، که منجر به صدور حکم شد. موضوع مقررات سقط جنین به ایالت ها برمی گردد. دموکرات ها رای دهندگانی پرانرژی را می بینند که به آنها کمک می کند تا انتظارات فعلی پیش بینی کنندگان سیاسی را نادیده بگیرند.

علائم موافق و مخالف اصلاحیه قانون اساسی کانزاس در مورد سقط جنین در خارج از بزرگراه کانزاس 10 در 1 اوت 2022 در لنکسا، کانزاس نمایش داده می شود.

علائم موافق و مخالف اصلاحیه قانون اساسی کانزاس در مورد سقط جنین در خارج از بزرگراه کانزاس ۱۰ در ۱ اوت ۲۰۲۲ در لنکسا، کانزاس نمایش داده می شود.
(کایل ریواس/گتی ایماژ)

دموکرات‌ها با پیروزی مهیج روز سه‌شنبه در کانزاس توسط فعالان طرفدار انتخاب – در اولین آزمایش سقط جنین قانونی در صندوق رای از زمان صدور حکم دادگاه عالی، انرژی بیشتری گرفتند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وقتی از دموکرات‌ها در مورد مطبوعات کامل دادگاه برای استفاده از موضوع سقط جنین در میان دوره‌ای سؤال شد، مک دانیل استدلال کرد: «دموکرات‌ها با تورم، قیمت بنزین، با شیر خشک بچه‌ها که هنوز وجود ندارد، با مرز باز و بحران مواد مخدر مشکل دارند. من می دانم که آنها می خواهند این موضوع را به یک موضوع بزرگ تبدیل کنند، اما مردم آمریکا هر روز، وقتی به خواربارفروشی می روند، وقتی به پمپ بنزین می روند، متوجه می شوند که سیاست های دموکرات ها با جیب آنها چه می کند، و مسائل مربوط به دفترچه جیبی آنها خواهد بود. شماره یک در ماه نوامبر.”