RNC از ۴۰ میلیون تماس با رای دهندگان، نزدیک به ۴۰ میلیون دلار پول نقد در ۱۰۰ روز قبل از روز انتخابات خبر می دهد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

انحصاری: صد روز مانده به روز انتخابات میان دوره ای، کمیته ملی جمهوری خواه با ۴۰ میلیون رای دهنده تماس برقرار کرده است و نزدیک به ۴۰ میلیون دلار پول نقد دارد، با مقامات حزبی که می گویند اشتیاق جمهوری خواهان “بیش از همیشه” است و متعهد به کسب اکثریت در کنگره است. در ماه نوامبر.

یکی از مقامات RNC از “نقطه عطف مهم” حزب از نظر تماس با رای دهندگان حمایت کرد و به فاکس نیوز گفت که رقم ۴۰ میلیونی “۱۴ میلیون بیشتر از همین نقطه در سال ۲۰۱۸ است.”

این مقام به فاکس نیوز گفت که آیووا سیزدهمین ایالتی است که از ۱ میلیون رای دهنده فراتر رفته است، در حالی که پنسیلوانیا، اوهایو، فلوریدا، ویرجینیا، کالیفرنیا، نیوجرسی و تگزاس هر کدام “بیش از” ۲ میلیون تماس رای دهنده دارند.

در مورد مسائل مالی، RNC در ماه گذشته ۱۴.۵ میلیون دلار جمع آوری کرد – با مقامات رسمی که آن را “بهترین ژوئن میان دوره ای تاریخ ثبت شده” نامیدند. در سه ماهه دوم، RNC 41.8 میلیون دلار گزارش کرد.

جمع آوری کمک های مالی میان ترم: کمیته ملی جمهوری خواه در رقیب دموکراتیک در آوریل پیشی گرفت

رونا مک دانیل، رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان، در خانه خود در میشیگان عکس گرفت.

رونا مک دانیل، رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان، در خانه خود در میشیگان عکس گرفت.
(عکس از نیک هاگن/گتی)

در این مرحله، RNC دارای ۳۷.۴ میلیون دلار پول نقد و ۰ دلار بدهی است.

رونا مک دانیل، رئیس RNC به فاکس نیوز گفت: «بازی زمینی دائمی و مبتنی بر داده های RNC به ما این امکان را داده است که با ده ها میلیون آمریکایی در ماه نوامبر تماس بگیریم. “تحرک قوی و اشتیاق مردمی ما بالاتر از همیشه است، اما جمهوری خواهان هیچ چیز را بدیهی نمی دانند – ما هر روز سرمایه گذاری می کنیم و دموکرات ها را سازماندهی می کنیم.”

مک دانیل افزود که حزب جمهوری خواه هر روز در تلاش است تا بایدن را پاسخگو نگه دارد و تمام رای ها را برای به دست آوردن اکثریت ما در نوامبر امسال به دست آورد.

در همین حال، مقامات حزب به فاکس نیوز گفتند که “سرمایه گذاری عمده چند میلیونی” RNC در “عملیات بازی های زمینی دائمی مبتنی بر داده” “بر روی همه سیلندرها شلیک می کند.”

RNC بیش از ۷۰۰ کارمند را در این زمینه استخدام کرده و بیش از ۵۵۰۰۰۰ داوطلب مردمی را استخدام کرده است.

RNC همچنین بیش از ۳۰ مرکز اجتماعی برای ترویج مشارکت اقلیت ها در این چرخه دارد. این حزب قبلاً تعهدی چند میلیون دلاری برای ادامه تلاش‌های سازماندهی خود در جوامع آسیایی-اقیانوسیه آمریکایی، سیاه پوستان و اسپانیایی‌ها در ایالت‌های کلیدی در سراسر کشور داده است.

RNC مراکز اجتماعی خود را “زودتر از همیشه” باز کرد تا اطمینان حاصل شود که جمهوری خواهان “به تهاجم با رای دهندگان اقلیت ادامه می دهند تا به ما در دستیابی به هدف خود برای بازپس گیری مجلس نمایندگان و سنا در سال ۲۰۲۲ کمک کنند.”

با گذشت ۱۰۰ روز از حضور آمریکایی ها در انتخابات، حزب همچنین در حال افزایش ابتکارات استراتژیک خود است و مقامات می گویند “عملیات داده ها ستون فقرات و پایه برنامه میدانی ما است و بر استراتژی پشت سر افرادی که ما هدف قرار می دهیم تأثیر می گذارد.”

نظر: جمهوری‌خواهان از اقلیت‌ها در احزاب مختلف که ارزش‌های مشترک را جشن می‌گیرند استقبال می‌کنند.

این مقام گفت: «این ما را قادر می‌سازد تا با زمان و منابع خود کارآمدتر باشیم زیرا می‌دانیم چه کسی را با پیام مناسب در زمان مناسب هدف قرار دهیم».

به گفته این مقام، RNC، برای چندین دوره، بیش از ۳۵۰ میلیون دلار برای توسعه داده‌ها و فناوری «به‌روز» سرمایه‌گذاری کرده است. این مقام گفت که این امر به جمهوری‌خواه برتری بزرگی نسبت به دموکرات‌ها می‌دهد.

گرافیک فیل جمهوری خواه، نماد حزب جمهوری خواه.

گرافیک فیل جمهوری خواه، نماد حزب جمهوری خواه.
(گتی ایماژ)

در مورد ثبت نام رای دهندگان، این مقام گفت که RNC سرمایه گذاری های تاریخی در ایالت های کلیدی میدان نبرد انجام داده است که منجر به “پیشرفت های قابل توجهی در ثبت نام رای دهندگان” در فلوریدا، پنسیلوانیا، کارولینای شمالی، آیووا، نوادا، نیوجرسی و نیوهمپشایر شده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این مقام به فاکس نیوز گفت که جمهوری خواهان اکنون با ۲۲۰۰۰۰ نفر از دموکرات ها در فلوریدا بیشتر هستند.

این منبع گفت که رای دهندگان اسپانیایی “یکی از سریع ترین گروه های جمعیتی در حال رشد برای جمهوری خواهان در این کشور هستند.”

اما وان، سخنگوی RNC به فاکس نیوز گفت: «جمهوری خواهان از کلیولند تا میامی به همه استوانه ها شلیک می کنند تا مجلس و سنا را پس بگیرند.