‘RIP Twitter’ و دیگر واکنش‌های لیبرال دیوانه‌کننده به حملات ماسک در رسانه‌های اجتماعی


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

توییتر برای یک پلتفرم رسانه اجتماعی که گفته می‌شود مرده یا در حال مرگ است، RIP را به خوبی انجام می‌دهد.

مدیر عامل شرکت ایلان ماسک ممکن است سرزنده ترین بخش آن باشد. مالکیت توییتر شخصیت آنلاین او را یک ذره از بین نبرده است. در آخر هفته، او نیویورک تایمز را به باد انتقاد گرفت و گفت: «در این مرحله اساساً شستشوی مغزی چپ‌ها خسته‌کننده است». (“AF” مخفف آنلاین f— است.) ماسک همچنین از یک ایموجی قهقهه برای تمسخر CBS برای وقفه کوتاه توییتر خود به دلیل به اصطلاح “نگرانی های امنیتی” استفاده کرد.

و او یک بار دیگر با نماینده دموکرات نیویورک و عضو “جوخه”، نماینده الکساندریا اوکاسیو-کورتز سر و صدا کرد. AOC توییت کرد: “برای همه کارگران توییتر فریاد بزنید” برای ساختن “مکانی حیاتی برای ارتباط”.

ماسک به طعنه پاسخ داد: “خوش آمدی.”

تشویق ایلان ماسک، مهاجرت خبرنگاران را از توییتر بیدار کرد: “مانیتورهای سالن داوری روی پلتفرم های دیگر می مانند”

اون فقط شروعش بود. او همچنین به چند اکانت معروف و ممنوعه در بازی Lazarus کمک کرد. گزارش‌های برجسته‌ای که از مردگان باز می‌گردند شامل جردن پیترسون، آکادمیک کانادایی، سایت طنز مسیحی The Babylon Bee و جدیدترین عضو رئیس‌جمهور سابق، دونالد ترامپ است.

در اینجا سه ​​واکنش دیوانه کننده یا سرگرم کننده به اتفاقات توییتر آورده شده است:

۱. زنبور قاتل

ماسک که توییتر را از دست سانسورچی ها نجات می دهد، هیچ ربطی به ترامپ و همه چیز به زنبور بابلی ندارد. The Bee، یکی از خنده دارترین سایت های اینترنت، توسط گارد قدیمی توییتر به دلیل اعطای جایزه “مرد سال” به دستیار وزیر بهداشت بایدن، راشل لوین، بسته شد. این امر به دنبال آن بود که USA Today به طور یکپارچه لوین را یکی از “زنان سال” خود نامید.

بسیاری از جناح چپ در مورد تصاحب ایلان ماسک در توییتر زنگ خطر را به صدا در می آورند.

بسیاری از جناح چپ در مورد تصاحب ایلان ماسک در توییتر زنگ خطر را به صدا در می آورند.
(FOX)

توییتر Bee را تعلیق کرد. طلوله رایلی، بازیگر «وست ورلد»، همسر سابق ماسک دو بار (بله، دو بار.) به او پیامک داد و درباره «تعلیق» به او گفت، و خاطرنشان کرد: «چرا همه این‌قدر پاک‌پرست شده‌اند؟» او از او پرسید که آیا او می‌خواهد «توئیتر را بخرد و آن را کاملاً آزاد بیان کند».

ایلان ماسک پس از تعلیق به دلیل جوک ترنسجنسیتی، حساب توییتر زنبور بابیلون را بازگرداند: «ما برگشتیم»

من شک دارم که اکثر مردم برای همسران سابق خود کارت های کریسمس می فرستند. خیلی کمتر شرکت های ۴۴ میلیارد دلاری را به پیشنهاد آنها بخرید. اما ماسک این کار را انجام داد.

منتقد فیلم وال استریت ژورنال، کایل اسمیت، توییت کرد که (هشدار اسپویل!)، “ممنوع کردن زنبور بابل به اندازه کشتن سگ جان ویک عاقلانه بود.” اگر فیلم اکشن/هیجان‌انگیز «جان ویک» با بازی کیانو ریوز یا سه دنباله آن را ندیده‌اید، فقط PETA را با «مجموعه مهارت‌های بسیار خاص» لیام نیسون تصور کنید و در مسیر درستی هستید.

۲. هنوز نمرده

همه ما این جمله مارک تواین را شنیده ایم که می گوید: “گزارش های مرگ من بسیار اغراق آمیز است.” در حالی که نظر خود یک نقل قول اشتباه است، اما برای توییتر دقیق است. روزنامه‌نگاران و خبرگزاری‌های برجسته مرگ توییتر را اعلام می‌کنند زیرا دوستانشان که در آنجا کار می‌کردند یا خرید کردند یا اخراج شدند.

الون ماسک رسانه‌هایی را که ادعای بی‌طرفی را پس از تصاحب فریاکوت می‌کنند، مسخره می‌کند: “باید این واقعیت را بررسی کرد”

این واقعا تحلیل نیست، نزدیکترین چیزی است که چپ به نماز می آید. آنها امیدوارند حضور الهی، شاید گایا، مداخله کند و توئیتر را تعطیل کند. و هر چه بیشتر در مورد آن صحبت می کنند، بیشتر امیدوارند که تبلیغ کنندگان را دور کنند و ماسک را به یک نهنگ میلیاردر تبدیل کنند.

در اینجا برخی از عناوین واقعی رسانه های خبری آورده شده است:

*واشنگتن پست: “ماسک مهندسان را به مقر توییتر احضار می کند، زیرا میلیون ها نفر در انتظار فروپاشی پلت فرم هستند”.

* Vanity Fair: “توئیتر در حال مرگ است، و من خودم آنقدر احساس خوبی ندارم”؛

*آتلانتیک: «چگونه ایلان ماسک می‌تواند توییتر را بکشد»؛

*Guardian UK “به گفته خودی، توییتر ۵۰% احتمال تصادف بزرگ در طول جام جهانی دارد”;

*نیویورک تایمز: “چگونه برای زندگی پس از توییتر آماده شویم.”

و این یک توییت CNN است که به همین صورت است: “مرگ در هوا در توییتر است.”

برای دریافت خبرنامه نظر اینجا را کلیک کنید

در پخش MSNBC هم همینطور بود. یاسمین وثوقیان میزبان ۱۹ نوامبر بود و ماسک یکی از اهداف او بود. او توضیح داد: “من نمی توانم به فکر کردن ادامه دهم، این واقعاً شروعی برای پایان توییتر است.”

این که خبری نیست این خیال بافی است

۳. راه حل مونتی پایتون

طرفداران کمدی یکی از لحظات عالی «مونتی پایتون و جام مقدس» را که به عنوان بخشی از فرهنگ اینترنتی ثبت شد، می شناسند – «فرار کن!» این اکنون استراتژی رسمی برای چپ‌های خشمگین است. آنها عاشق این ایده هستند که توییتر یک برنامه باشد. سکوی سازماندهی برای نظرات خود، اما آنها نمی توانند این ایده را تحمل کنند که این پلت فرم سازماندهی برای نظرات دیگر باشد.

آنها در حال فرار به سایت های جدید هستند. محبوب ترین انتخاب ماستودون نام دارد. این نام از یک پستاندار گله ای گرفته شده است که ۱۰۰۰۰ تا ۱۱۰۰۰ سال پیش منقرض شده است. چقدر برای چپ مناسب است.

Axios گزارش می دهد که تعداد کاربران این سایت سه برابر شده و به نزدیک به ۲ میلیون کاربر رسیده است. اما بسیاری این کار را صرفاً برای جلوگیری از شرم اجتماعی ناشی از انجام ندادن این کار انجام می دهند. کارن تومولتی، ستون نویس واشنگتن پست و معاون سردبیر صفحه تحریریه، آن را به خوبی خلاصه کرد و در توییتی نوشت: “خوب. من یک دسته ماستودون دارم اما نمی دانم با آن چه کار خواهم کرد.”

بن کالینز، گزارشگر «دیستوپیا» NBC News آشکارا در تضاد بود. از یک طرف، او در توییتی درباره توییتر نوشت: “این یک وب سایت خوب است، من دوستان خوب زیادی را در اینجا ملاقات کردم، و اگر بمیرد به خاطر نفس یک مرد است.”

از طرف دیگر او نوشت: “بهت گفتم! خداحافظ همه خداحافظ!”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کالینز هنوز آنجاست.

ماسک بهترین پاسخ را به همه اینها داشت: «بهترین افراد در حال ماندن هستند، بنابراین من خیلی نگران نیستم».

برای خواندن اطلاعات بیشتر از DAN GAINOR اینجا را کلیک کنید