PETA زن کالیفرنیایی را که به حامیان طرفدار اسلحه اجازه نمی دهد حیوانات خانگی را به فرزندی قبول کنند، رد کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

سازمان غیر انتفاعی حقوق حیوانات «مردم برای رفتار اخلاقی با حیوانات» (PETA) با تصمیم پناهگاه حیوانات کالیفرنیا مبنی بر دور کردن پذیرفته شدگان بالقوه حیوانات خانگی بر اساس نظرات آنها در مورد کنترل اسلحه مخالفت کردند.

طبق وب سایت آنها، فروشگاه حیوانات خانگی Shelter Hope در Thousand Oaks، کالیفرنیا، نوشت: “ما از کسانی که معتقدند اصلاحیه دوم به آنها حق خرید سلاح های تهاجمی را می دهد، حمایت نمی کنیم.” “اگر باورهای شما با اعتقادات ما مطابقت نداشته باشد، ما برای شما حیوان خانگی نمی پذیریم.”

لوگوی سازمان بین المللی غیردولتی حقوق حیوانات مردم برای رفتار اخلاقی با حیوانات (PETA) در اشتوتگارت، جنوب آلمان، در 13 می 2022 تصویر شده است.

لوگوی سازمان بین المللی غیردولتی حقوق حیوانات مردم برای رفتار اخلاقی با حیوانات (PETA) در اشتوتگارت، جنوب آلمان، در ۱۳ می ۲۰۲۲ تصویر شده است.
(یان شرایبر/ خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

پناهگاه ادامه داد: “اگر تردید دارید، زیرا اعتقاد اصلی شما این است که معتقدید معلمان نیاز به حمل سلاح گرم دارند، پس از ما تایید نمی‌کنید.” “اگر ما را پرورش می دهید و به اسلحه اعتقاد دارید، لطفا سگ ها و/یا گربه های ما را برگردانید، یا ما ترتیبی خواهیم داد که آنها را ببریم.” پناهگاه همچنین هشدار داد افرادی که در مورد عضویت در انجمن ملی تفنگ (NRA) دروغ می گویند، به طور بالقوه به دلیل کلاهبرداری مورد شکایت قرار خواهند گرفت.

کتی کریار، دستیار مدیر PETA، به فاکس نیوز دیجیتال گفت که آنها پناهگاه را برای انجام کارهای خوب می‌دانند و مطمئن هستند که بهترین نیت را دارند، اما از دیدگاه PETA، زیرا بحران حیوانات بی‌خانمان وجود دارد، آنچه مهم است این است که با حیوانات پذیرفته شده به خوبی رفتار می شود و از آنها مراقبت می شود و این معیاری است که ما احساس می کنیم مهم است.”

جو بارو از بنگال از اقدامات کنترلی دقیق تر اسلحه حمایت می کند: “حداقل باید کار را سخت تر کنید”

فروشگاه حیوانات خانگی Shelter Hope متعلق به بازیگر کیم سیل است که از انتظارات خود در مورد فرزندخواندگان احتمالی به فاکس نیوز دفاع کرد، به ویژه با توجه به تأثیر خشونت با اسلحه بر خانواده اش.

او گفت: در سال ۱۹۹۸ خواهرم به ضرب گلوله شوهرش کشته شد. او دو روز قبل بدون هیچ بررسی سلامت روانی یک اسلحه خرید و او را کشت.

سیل گفت که این فاجعه باعث شد که او را به نجات حیوانات برساند که به گفته او احتمالاً او را از خودکشی نجات داده است.

او گفت که سیاست پناهگاه ناشی از تیراندازی جمعی اخیر در Uvalde، تگزاس، و همچنین تیراندازی در نزدیکی پناهگاه در سال ۲۰۱۸ بوده است.

کیم سیل در تئاتر ریجنسی در 15 اوت 2015 در آگورا هیلز، کالیفرنیا.

کیم سیل در تئاتر ریجنسی در ۱۵ اوت ۲۰۱۵ در آگورا هیلز، کالیفرنیا.
(JB Lacroix/WireImage از طریق Getty Images)

سیل خاطرنشان کرد: «امکانات فرزندخواندگی مانند من، افراد را به هر دلیلی رد می‌کند. “آنها می توانند شما را به خاطر نوع غذای سگی که به آنها می گویید برای سگی که می خواهید استفاده کنید یا نوع خاک گربه رد کنید. منظورم این است که جدی، ما یک سازمان غیرانتفاعی خصوصی هستیم و به خود افتخار می کنیم. سعی می کنیم بهترین خانه ها را برای سگ ها و گربه ها پیدا کنیم.”

تگزاس سیتی افزایش حداقل سن برای خرید سلاح های سبک AR-15 را به ۲۱ سال در نظر می گیرد.

او ادامه داد: «اما اضافه کردن این سؤال در مورد کنترل اسلحه، فکر می‌کنم، گفتگو را با کسانی که باور ندارند حتی باید به من بگویند که در چه وضعیتی هستند، برانگیخته است. بنابراین من فکر می‌کنم که این مسئله برای اکثر آنها شکست‌دهنده است.»

او اشاره کرد که چگونه برخی از آنها به دلیل عدم پاسخگویی به سؤال در مورد کنترل اسلحه در طول فرآیند مصاحبه یک ساعته پناهگاه، رد شده اند.

کیم سیل، موسس فروشگاه حیوانات خانگی Shelter Hope، و یک مهمان در جشن بیستمین سالگرد پت شاپ Shelter Hope در سنت جان نیتس در 25 سپتامبر 2015 در بورلی هیلز، کالیفرنیا شرکت کردند.

کیم سیل، موسس فروشگاه حیوانات خانگی Shelter Hope، و یک مهمان در جشن بیستمین سالگرد پت شاپ Shelter Hope در سنت جان نیتس در ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۵ در بورلی هیلز، کالیفرنیا شرکت کردند.
(لیلی لارنس/WireImage)

سیل ادامه داد: «من می گویم دیدگاه شما در مورد اسلحه مرتبط است، زیرا اگر خدای ناکرده سکته کردید و همسرتان با من تماس گرفت و به من گفت که به خانه شما بیایم و سگ را بیاورم». “ممکن است از آمدن به خانه شما احساس امنیت نکنم، زیرا می دانم که شما به شدت با من مخالف هستید و فکر می کنید که داشتن اسلحه برای یک نوجوان ۱۸ ساله اشکالی ندارد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

سیل همچنین گفت که صدها تهدید به مرگ از سوی افرادی که با پناهگاه تماس گرفته اند دریافت کرده است، اما افزود که آنها را می بخشد.