Olivia Dunne از LSU یک بار برای همیشه درام NIL را پایان می دهد: “فقط قدم های رو به جلو برداشتن”


اولیویا دان، سوپراستار ژیمناستیک LSU، به نظر می رسد که از بحث و جدل پیرامون انتقادات در مورد نحوه دستیابی او به قراردادهای نام، تصویر و شباهت در هفته گذشته خارج شده است.

Dunne ویدیویی را با یک پیام ساده در TikTok منتشر کرد تا یک بار برای همیشه به این درام پایان دهد.

دان در ویدئویی که در آن با لباس ژیمناستیک ببرهایش دیده می شود گفت: “اگر من را دوست ندارید، خوب است. اما، می دانید، مراقب دهان خود باشید.”

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

عکس تقسیم شده تارا واندرویر و اولیویا دان را نشان می دهد.

عکس تقسیم شده تارا واندرویر و اولیویا دان را نشان می دهد.
(گتی ایماژ)

او این ویدیو را زیرنویس کرد: «فقط قدم‌هایی رو به جلو برداشتن».

این موضوع هفته گذشته در ستون نیویورک تایمز منفجر شد. این ستون نشان می‌دهد که چگونه دان و برخی دیگر از زنان ورزشکار دانشگاهی از رابطه جنسی برای تقویت برند خود و به دست آوردن معاملات استفاده می‌کنند. دان میلیون‌ها فالوور در TikTok و اینستاگرام دارد و درباره حرکاتش در میله‌های ناهموار و همچنین سایر پست‌های اجتماعی در زندگی روزمره‌اش پست می‌گذارد. تارا واندرویر، مربی اسطوره ای بسکتبال زنان استنفورد نیز اظهارات انتقادی درباره دان داشت.

دان، نوجوانی که وارد فصل ۲۰۲۳ می شود، یکی از بزرگترین دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی را در بین ورزشکاران دانشگاهی، اعم از زن یا مرد، در هر رشته ورزشی دارد. طبق گزارشات، او حدود ۲ میلیون دلار با حمایت های مالی مختلف مانند برند لباس فعال Vuori، American Eagle و Planet Fuel درآمد کسب می کند. Dunne همچنین با یکی از بزرگترین آژانس های WME Sports قرارداد دارد.

OLIVIA DUNNE از LSU به منتقدان نسبت به معاملات صفر پاسخ داد: “این خیلی زیاد است؟”

اولیویا دان، ژیمناستیک سال اول LSU Tigers در طول مسابقات قهرمانی ژیمناستیک زنان NCAA 2021 در Dickies Arena در فورت ورث، تگزاس، در 16 آوریل 2021 روی میله های ناهموار اجرا می کند.

اولیویا دان، ژیمناستیک سال اول LSU Tigers در طول مسابقات قهرمانی ژیمناستیک زنان NCAA 2021 در Dickies Arena در فورت ورث، تگزاس، در ۱۶ آوریل ۲۰۲۱ روی میله های ناهموار اجرا می کند.
(جروم میرون-ورزش USA TODAY)

VanDerveer، یکی از حامیان سرسخت حقوق زنان که به تالار مشاهیر بسکتبال راه یافت، گفت که او این روند را یک “گام به عقب” برای ورزشکاران زن می دانست.

او در مصاحبه اخیر خود به نیویورک تایمز گفت: «حدس می‌زنم گاهی اوقات ما این آونگ در حال چرخش را داریم، جایی که ممکن است دو قدم به جلو برویم، و سپس یک قدم به عقب برگردیم. ما برای همه فرصت‌ها برای رقابت، بازی، داشتن منابع، امکانات، داشتن مربیان و همه چیزهایی که با دو و میدانی کالیبر المپیک همراه است می‌جنگیم.

این یک گام به عقب است.”

دان به روزنامه گفت که به آنچه توانسته است با دریچه‌های باز شده برای معاملات NIL انجام دهد، افتخار می‌کند.

اولیویا دان ژیمناست آمریکایی قبل از مراسم جوایز ESPY 2022 در مایکروسافت تئاتر در لس آنجلس در 20 ژوئیه 2022 روی فرش قرمز می آید.

اولیویا دان ژیمناست آمریکایی قبل از مراسم جوایز ESPY 2022 در مایکروسافت تئاتر در لس آنجلس در ۲۰ ژوئیه ۲۰۲۲ روی فرش قرمز می آید.
(گری A. Vasquez-USA TODAY Sports)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او گفت: «هفت رقمی». “این چیزی است که من به آن افتخار می کنم. به خصوص که من یک زن در ورزش های دانشگاهی هستم. هیچ لیگ حرفه ای برای اکثر ورزش های زنان بعد از کالج وجود ندارد.”