Mistrial در مورد افسر پلیس نورفولک به قتل عمد متهم شد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

محاکمه یک افسر پلیس ویرجینیا متهم به تیراندازی مرگبار به یک بیمار روانی با یک شکنجه پایان یافت.

ادموند “رایان” هویت، افسر گشت پلیس نورفولک، در سال ۲۰۲۰ به قتل عمد متهم شد که کلوین وایت را در نزدیکی یک خواربار فروشی Chesapeake به قتل رساند. هویت که خارج از وظیفه بود، ادعا کرد که در دفاع از خود عمل کرده است، در حالی که دادستان ها استدلال می کردند که او “بیش از حد” و به اشتباه وایت را کشته است.

افسران پلیس VA در حین تیراندازی مرگبار از بدنه فعال استفاده کردند

ویرجینیا-پایلوت گزارش می‌دهد که یک قاضی دادگاه منطقه چساپیک روز پنجشنبه پس از اینکه هیئت منصفه گفتند به‌طور ناامیدکننده‌ای پس از ۹ ساعت رایزنی در طول دو روز به بن‌بست رسیده‌اند، اعلام محاکمه نامشروع کرد.

افسر پلیس ویرجینیا، ادموند "رایان" هویت، متهم به قتل عمد داوطلبانه برای مرگ کلوین وایت در سال 2020، پس از اینکه اعضای هیئت منصفه به مدت بیش از 9 ساعت در طول دو روز به طور درمانده ای در یک بن بست گیر افتاده بودند، پرونده او مورد محاکمه قرار گرفت.

افسر پلیس ویرجینیا، ادموند “رایان” هویت، متهم به قتل عمد داوطلبانه به دلیل مرگ کلوین وایت در سال ۲۰۲۰، پس از اینکه اعضای هیئت منصفه به مدت بیش از ۹ ساعت در طول دو روز به طور درمانده در یک بن بست گیر افتاده بودند، پرونده او به محاکمه محکوم شد.

هویت، ۳۶ ساله، در دفاع از خود شهادت داد و به هیئت منصفه گفت که پس از تماس همسرش و گفت که مردی او و دو دختر خردسالشان را تهدید می‌کند، به سمت فروشگاه رفت و با وایت روبرو شد. هویت گفت پس از اینکه وایت سعی کرد به او ضربه بزند، تیراندازی کرد.

وایت، ۴۲ ساله، طبق شهادت آزمایشی، سابقه طولانی مشکلات سلامت روان، از جمله تشخیص اسکیزوفرنی پارانوئید داشت.

حدود دوازده نفر از اعضای خانواده وایت در دادگاه شرکت کردند. آنها هنگام خروج از دادگاه حاضر نشدند درباره نتیجه بحث کنند.

سیل ویرجینیا ۳ نفر را بی خبری کرد، خدمه همچنان در حال جستجو هستند

مشخص نیست که آیا دادستان به دنبال محاکمه مجدد خواهند بود یا خیر. وکیل هویت گفت که او قصد دارد درخواستی برای رد اتهامات ارائه کند.