Kings Rout Oilers در بازی ۴، سری حتی


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جاناتان کوئیک در وقت دوم دستکش شکار خود را از دست داد و همچنان به دفاع از تور لس آنجلس ادامه می‌داد، دست چپش که ضربه ادمونتون را از تیرک دروازه خارج شد می‌گرفت.

در شرایطی که کینگز از شکست‌های متوالی متحمل می‌شد و در آستانه شکست دلهره‌آور پلی‌آف بود، دروازه‌بان برنده جام استنلی آنها هم تیمی‌هایش را چنگ زد و با اطمینان آنها را به این سری با اویلرز بازگرداند.

تاد مک‌للان، مربی کینگز، گفت: «اگر شبی بود که به کسی نیاز داشتیم که آنجا بوده باشد و این کار را انجام دهد، آن شب بود.

کوئیک ۳۱ سیو با و بدون دستکش در طی یک عملکرد استادانه انجام داد، کارل گراندستروم دو گل دوره سوم به ثمر رساند و کینگز با پیروزی ۴-۰ مقابل ادمونتون در بازی ۴ یکشنبه شب، به سری اول خود برگشت.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

جاناتان کوئیک، دروازه‌بان لس‌آنجلس کینگز، در سمت چپ، در حالی که مدافع شان دورزی در بازی 4 از سری دور اول پلی‌آف جام استنلی هاکی NHL مقابل تیم ادمونتون اویلرز در لس‌آنجلس تماشا می‌کند، یک پد سیو می‌کند. .

جاناتان کوئیک، دروازه‌بان لس‌آنجلس کینگز، در سمت چپ، در حالی که مدافع شان دورزی در بازی ۴ از سری دور اول پلی‌آف جام استنلی هاکی NHL مقابل تیم ادمونتون اویلرز در لس‌آنجلس تماشا می‌کند، یک پد سیو می‌کند. .
(عکس AP/مارک جی تریل)

پس از گلزنی تروور مور و تروی استچر در دوره اول، کوئیک دهمین بازی خود را در مرحله پلی آف به دست آورد در حالی که کینگز قاطعانه کانر مک دیوید و لئون درایسایتل را تعطیل کردند. لس آنجلس اولین پیروزی خود در پلی آف را از زمانی که این باشگاه برای دومین بار در سال ۲۰۱۴ قهرمان جام حذفی شد، به دست آورد.

کوئیک پس از چهل و هشتمین پیروزی در پلی آف حرفه ای خود گفت: «ما بازی را انجام دادیم که ما را به اینجا رساند. ما توپ‌های عمیق، چک‌های اولیه، شوت‌های مهار شده، توپ‌ها به تور، ریباند را دریافت کردیم.

مایک اسمیت ۴۲ شوت برای اویلرز متوقف کرد، اما مک دیوید، درایسایتل و ایواندر کین همگی برای موقعیت‌های گلزنی ثابت پس از دو بازی برتری تلاش کردند – و بیشتر اعتبار را باید به کوئیک اختصاص داد که در جریان بهمن هشت گل ادمونتون در بازی تعقیب شد. ۳.

او به بازی بدون نقص در پشت خط آبی لس آنجلس بازگشت که درو داوتی و شان واکر را به دلیل مصدومیت از دست داد.

مک‌للان گفت: «گروه ما باید پیشرفت می‌کرد و کار با دروازه‌بان شروع می‌شود. او در مواقعی که نیاز داشت چند سیو فوق العاده انجام داد و سپس برخی از بازیکنان اطرافش کارهایی را که لازم بود انجام دادند و این نشانه خوبی بود.

ناامیدی ادمونتون و شور و هیجان لس آنجلس منجر به توقف های متعدد و نزدیک به نزاع در دقایق پایانی شد. این احساسات بد زمانی آغاز شد که گراندستروم اولین گل پلی آف حرفه ای خود را به ثمر رساند در حالی که با ضربه سر به اسمیت و تیرک دروازه با ۴:۵۴ به بازی رفت. گراندستروم در فاصله ۱:۳۱ مانده به پایان یک دروازه خالی اضافه کرد.

بازی ۵ سه شنبه شب در ادمونتون است و بازی ۶ پنجشنبه در لس آنجلس باز می گردد.

پس از تحقیر شدن در مجموع ۱۴-۲ در دو بازی قبلی، کینگز دوباره شبیه تیم شایسته پلی آف بود که بازی ۱ را در ادمونتون برد. کینگز در بازی‌های روبه‌آف و تیم‌های ویژه پیشرفت کرد و هر سه بازی قدرت اویلرز را پس از از دست دادن پنج گل پاور پلی و یک گل کوتاه در سه بازی اول کشت.

رایان نوجنت هاپکینز، مرکز ادمونتون گفت: “ما می دانیم که آنها پاسخ خواهند داد، و ما در نبردهای اسبی زودتر باختیم و به آنها اجازه می دهیم خیلی راحت به تور خود برسند.” “آنها توپ را روی تور قرار دادند و کار کردند، و ما به اندازه کافی خوب پاسخ ندادیم. و این تیم سختی است که باید دوباره به آن بازگردیم.”

ادمونتون فقط در اواخر وقت دوم به میدان رفت، اما بهترین موقعیت های آن توسط کوئیک، دروازه بان خاص با دو حلقه و وقار فراوان پس از فصل دفع شد.

لحظاتی پس از اینکه کوئیک دستکش خود را از دست داد و همچنان سعی داشت با دست خالی توپ را مهار کند، او با یک حرکت غریزی بلاک کننده خود، موقعیت خالی را متوقف کرد. مک للان تعجب کرد که چرا بازی به خاطر دستکش از دست رفته متوقف نشد، اما تعجب نکرد که چرا کوئیک به بازی ادامه داد.

کوئیک وقتی از درخشش نامتعارفش پرسیده شد، شانه هایش را بالا انداخت.

او گفت: “شما فقط جن را می بینید، سعی کنید چیزی جلوی آن بگیرید.”

مک دیوید در وقت سوم فعال بود، اما یک پنالتی تداخلی نابخردانه را نیز در کنار دروازه کینگز با ۹:۴۰ گرفت تا بازی کند.

پادشاهان نظم دفاعی خود را برای اکثر سومین بازی حفظ کردند، قبل از اینکه گراندستروم اولین گل خود را در مرحله پلی آف حرفه ای به ثمر رساند در حالی که تقریباً توسط مدافع دارنل نرس حذف شد. ادمونتون این حکم را به چالش کشید، اما شکست خورد.

پرستار گفت: «آنها آمدند و هل دادند، و ما به اندازه کافی عقب نشینی نکردیم. “و اینگونه است که شما در آنجا پیشی می گیرید. ما به سبک بازی آنها بازی کردیم… این تیم خوبی است که قرار نبود فقط غلت بزند و اجازه دهد که یک بازی دیگر را در ساختمان آنها بدزدیم.”

پادشاهان برای اولین بار از بازی ۱ پیش افتادند، زمانی که مور یک پاس نرم فیلیپ دانالت را در اواسط دوره اول برای گل دوم خود در این سری تبدیل کرد. مور، اهل کالیفرنیای جنوبی، تنها تجربه پلی آف قبلی خود را در سال ۲۰۱۹ با تورنتو به دست آورد.

در جریان بازی ۴ بر ۴ در مرحله اول، شوت استچر از بالای دایره رو به رو از تیغه چوب دانکن کیت منحرف شد و اولین گل مدافع عمقی برای کینگز را وارد دروازه کرد.

تغییرات ترکیب

استچر که در ماه فوریه از دیترویت خریداری شد، اولین بازی پس از فصل خود را برای لس آنجلس به جای جردن اسپنس خراشیده انجام داد.

درک رایان، مهاجم ادمونتون، بعد از اینکه در اواخر بازی ۳ در یک برخورد ناخوشایند قرار گرفت، بیرون نشست. دریک براسارد، مسافر، جایگاه خود را به دست آورد و برای ششمین تیم NHL خود در پلی آف ظاهر شد.