Kemp v. Abrams: بازی در میدان نبرد نبرد برجسته فرمانداری جورجیا


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

انجمن فرمانداران جمهوری خواه (RGA) استیسی آبرامز نامزد فرمانداری دموکرات جورجیا را در اولین روز از مبارزات انتخاباتی عمومی ایالت میدان نبرد کلیدی هدف قرار داد.

راوی در تبلیغ جدید RGA گفت: “استیسی معتقد است که می تواند پول شما را بهتر از شما خرج کند.” “به همین دلیل است که او از مالیات های گاز بیشتر، مالیات بر فروش جدید، حمایت از مالیات بر دارایی بالاتر حمایت می کند. در جورجیا استیسی آبرامز، همه چیز به او مربوط می شود، نه شما.”

پیروزی زمین لرزه کمپ در مقدماتی جمهوری خواه گرجستان یک شکست سخت برای ترامپ

RGA می گوید که آنها نیم میلیون دلار برای اجرای تبلیغات در تلویزیون پخش در آتلانتا، بزرگترین بازار رسانه ای ایالت، هزینه خواهند کرد.

آبرامز، رهبر سابق مجلس قانونگذاری جورجیا، ستاره در حال ظهور در حزب دموکرات و قهرمان شناخته شده حقوق رای در سطح ملی، در ماه نوامبر در یک مسابقه مجدد با برایان کمپ، فرماندار جمهوری خواه برای اولین بار، که در سال ۲۰۱۸ آبرامز را با اختلاف کمی پیشی گرفت، روبرو خواهد شد. رویارویی انتخابات

برای دریافت آخرین نتایج انتخابات مقدماتی ۲۰۲۲ از فاکس نیوز اینجا را کلیک کنید

آبرامز در انتخابات مقدماتی فرمانداری دموکرات روز سه شنبه بدون مخالفت شرکت کرد، در حالی که کمپ با شکست رقیب اصلی خود – سناتور سابق دیوید پردو – که به شدت مورد حمایت دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق بود، نامزد حزب جمهوریخواه شد.

برایان کمپ، فرماندار جمهوری خواه، پیروزی شبانه اولیه خود را در 24 مه 2022 در آتلانتا، جورجیا جشن می گیرد.

برایان کمپ، فرماندار جمهوری خواه، پیروزی شبانه اولیه خود را در ۲۴ مه ۲۰۲۲ در آتلانتا، جورجیا جشن می گیرد.
(اخبار فاکس )

ماکس فلوگرات، سخنگوی حزب دموکرات جورجیا، در پاسخ به موقعیت RGA، استقبال کرد:کمک برایان کمپ و متحدانش در جمهوری‌خواه برای یادآوری کار استیسی به‌عنوان یک رهبر دو حزبی در مجلس، مانند حمایت او از لوایح حمایت‌شده توسط حزب جمهوری‌خواه که در آگهی جدیدشان به آن‌ها اشاره شده است. استیسی یک وکیل مالیاتی است که بزرگترین افزایش مالیات در تاریخ ایالت را متوقف کرد.”

آبرامز می‌گوید «بدترین وضعیت او در کشور» نظر «بی‌ظرافت» بود

آبرامز در اولین آگهی انتخاباتی عمومی خود می گوید: “من دموکرات ها، جمهوری خواهان و مستقل ها را گرد هم آورده ام.

RGA به فاکس نیوز می‌گوید که منابع قابل توجهی را در رقابت فرمانداری جورجیا، در وضعیت قرمز قابل اعتمادی که در سال‌های اخیر به رنگ بنفش درآمده، قرار خواهد داد. پرزیدنت بایدن در انتخابات ۲۰۲۰ با اختلاف اندکی پیروز این ایالت شد و اولین دموکرات در یک ربع قرن بود که گرجستان را تصاحب می کند. و جان اوسف و رافائل وارناک نامزدهای دموکرات پردو و کلی لوفلر سناتور جمهوریخواه را در دور دوم انتخابات در ۵ ژانویه ۲۰۲۱ شکست دادند که اکثریت سنا را به دموکرات ها داد.

انجمن فرمانداران دموکراتیک رقیب (DGA) سرمایه‌گذاری‌های خود را در این ایالت برجسته می‌کند، از جمله یک کمپین تبلیغاتی هفت رقمی توسط America Works مرتبط با DGA، در ارتباط با سوپر PAC‌های طرفدار دموکرات.

آخرین رتبه‌بندی‌های FOX NEWS در سال ۲۰۲۲ چه چیزی را نشان می‌دهد

در سخنرانی پیروزی اولیه خود در سه شنبه شب، کمپ به حامیان خود تاکید کرد که “نبرد ما هنوز به پایان نرسیده است. امشب مبارزه برای روح ایالت ما آغاز می شود، تا مطمئن شویم که استیسی آبرامز فرماندار یا رئیس جمهور بعدی ما نخواهد بود. “

ساعاتی قبل، آبرامز در یک کنفرانس خبری پیش نمایش کمپین خود را ارائه کرد و تاکید کرد: “چهار سال پیش، من در مورد شکست کمپ هشدار دادم. و چهار سال بعد، من ثابت خواهم کرد که او انتخاب اشتباهی برای جورجیا بوده است. ”

استیسی آبرامز، نامزد دموکرات فرمانداری، در روز مقدماتی، 24 می 2022، در آتلانتا، جورجیا با خبرنگاران صحبت می کند.

استیسی آبرامز، نامزد دموکرات فرمانداری، در روز مقدماتی، ۲۴ می ۲۰۲۲، در آتلانتا، جورجیا با خبرنگاران صحبت می کند.
(اخبار فاکس )

جدیدترین نظرسنجی‌ها در رقابت‌های انتخاباتی عمومی نشان می‌دهد که کمپ از مزیت تک رقمی متوسط ​​برخوردار است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

به نظر می‌رسید که کمپ از مسابقات مقدماتی قابل احتراق خود با پردو با آسیب کمتری که در ابتدا انتظار می‌رفت، به لطف پیروزی بزرگ خود بیرون آمد. و ترامپ که نزدیک به یک سال و نیم را صرف حمله به فرماندار برای تأیید پیروزی محدود بایدن در انتخابات ۲۰۲۰ در جورجیا کرد، از زمان انتخابات مقدماتی روز سه شنبه در مورد کمپ سکوت کرده است.

تری هود، استاد علوم سیاسی در دانشگاه جورجیا و مدیر مرکز تحقیقات نظرسنجی مدرسه، به فاکس نیوز گفت که معتقد است “کمپ در سال ۲۰۲۲ در موقعیت قوی تری نسبت به سال ۲۰۱۸ قرار خواهد گرفت. ممکن است بسیار خوب باشد.” انتخابات، اما کمپ یک رئیس است که دستاوردهای قانونگذاری و اقتصاد قوی دارد. کمپ مطمئناً از انتخابات مقدماتی بیرون آمده است که بسیار قوی به نظر می رسد و اساساً از حملات ترامپ آسیب ندیده است.”