Jairus “JD” Robinson دلیل این که او دیگر صدای “Survivor” خود را به Shan متوقف کرد ، را بازگو می کند: “تنها بازی من این بود که به قدرتمندان بخورم” – WCCO


(CBS) – هیولایی که هست بازماندگان 41 دیشب وقتی یایروس “جی دی” رابینسون پس از شورای قبیله ای دیگر در طرف کور به خانه فرستاده شد ، قربانی دیگری شد.

مت ویس از CBS در مورد زمان حضور خود در جزیره ، پاداش گرفتن و در مورد کور ناگهانی خود در شورای قبیله با JD صحبت کرد.

بیشتر بخوانید: برد ریس از Survivor می گوید می تواند با چند بار افزایش قدرت “از آن هیولا پیشی بگیرد”

مگاوات- جی دی ، هیجان زده هستم که امروز با شما صحبت کنم ، امیدوارم همه چیز خوب پیش برود. ما به همه چیزهایی که در طول مدت بازی شما خراب شده است می پردازیم ، اما قبل از آن به عنوان طرفدار بازمانده، مرا به لحظه ای که برای اولین بار پا به جزیره گذاشتی ، بازگردان.

JR- بله ، به محض برخورد با قایق بزرگ ، قلب شما می تپد. این بسیار واقعی است و من می گویم “خدایا ، این همان چیزی بود که من در خواب بودم.” همانطور که آدم گفت ، رویاها از این ساخته شده اند. من اینجا ایستاده ام و سپس آمده ام تا ماسه ها را لمس کنم و پرچم قبیله ای مان را ببینم ، همه چیز خیلی باحال بود. فقط خیلی خوشحال بودم که آنجا هستم.

مگاوات- فوق العاده است. اکنون که بازی شروع می شود ، قبیله شما تازه شروع به جمع آوری می کند. همیشه یک مقدار سالم از پارانویا برای بازی وجود دارد بازمانده اما همانطور که بیشتر و بیشتر قبیله خود را ترک می کنید ، چه چیزی از سر شما می گذرد؟

JR- خوب ، من دیدم اکثر قبیله ام رفتند ، اما من نیز هدفی بودم که می توانست به خانه برود. بنابراین به این ترتیب واقعاً ترسناک بود. بله ، قبیله من انتخاب شد ، اما همه افرادی که انتخاب شدند به من رای دادند که به خانه بروم. ترسناک بود ، می دانید.

مگاوات- بنابراین چگونه نحوه بازی شما را تغییر داد؟

JR- دیدم که باختیم و مردم به خانه می روند. می دانستم که می خواهم بازی را برگردانم ، اما با شان و ریکارد در انتهای کل قبیله بودم. خیلی وقت ها هست که بازی را زیر و رو می کنم. من می خواستم با برد و جن همکاری کنم و می خواستم به ریکارد رای ندهم.

اما براد به دلایلی به من رای می دهد ، حتی اگر او را در شورای قبیله نجات دهم. آنها با افرادی که می خواهند به براد رای منفی بدهند کار می کنند ، و من تا به امروز نمی فهمم. می خواستم خودم را در موقعیت قدرت قرار دهم. مشکل این بود که من افرادی نداشتم که این کار را با من انجام دهند.

تنها بازی من این بود که از افراد قدرتمند بخورم و سعی کنم با آنها خوب رفتار کنم تا مرا با خود ببرند. بنابراین ، من به شان رای اضافی دادم و نه ریکارد. به همین دلیل است که من مجدداً رای بیشتری به شان دادم زیرا در تلاش برای پیدا کردن یک صندلی هستم. هیچ گزینه دیگری وجود نداشت. من فقط دو رای داشتم و بله ، واقعاً هیچ کار دیگری نمی توانستم انجام دهم.

مگاوات- به نظر می رسید هیجان واقعاً برای Ua ایجاد شده است ، اما وقتی به همه پاداش می دهید ، به نظر می رسید که اوضاع کمی آرام شده است. می دانم که بازی سریعتر از آنچه دوست داشتید به پایان رسید ، اما شما پاداشی گرفتید و حداقل آن تجربه را داشتید. چطور بود؟

JR- این پاداش شگفت انگیز بود ، روی ناتان فریاد بزنید ، او برادر من بود! او چیزهای زیادی به من آموخت انواع مختلفی از نارگیل وجود دارد و او سعی می کند تکنیک های کوهنوردی را به من بیاموزد. من همیشه از درختان بالا می رفتم و سعی می کردم نارگیل بگیرم.

او یک مرد بزرگ است ، درست مانند آن مرد که یک انسان نیست. او مانند یک ماهی شنا می کند ، مانند یک عنکبوت بالا می رود ، او فقط می تواند یک نارگیل را از وسط بشکند ، گویی هیچ چیز نیست. او فوقالعاده است.

بیشتر بخوانید: سارا ویلسون پس از حذف زودهنگام بازماندگان به “بدترین سناریوی مورد” پاسخ می دهد: “به من اینقدر آتش به درون بده”

مگاوات- چالش پاداش برای شما خوب پیش رفت ، مصونیت هم نه. چه مشکلی برای Ua پیش آمد؟

JR- می دانید ، من فکر می کنم بسیاری از مردم مرا به خاطر عدم پیروزی در این چالش مصونیت سرزنش می کنند ، اما من تنها کسی بودم که آن را دریافت کردم! من نمی دانم چرا آنها نشان ندادند که ما تغییر دادیم ، اما دیگران را وارد کردیم. شاید تنها چیزی که من تغییر می دهم این است که شاید پول بگویم و در واقع آنها را به دست آورم. این تنها چیزی است که من تغییر می دهم.

مگاوات- من از مطرح کردن این موضوع احساس بدی دارم ، اما آیا بعداً نمک اضافی در زخم وجود داشت که می دانستم دشاون و دنی سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند؟

JR- خیلی درد داره مثل این بود که دو حلقه فرود آوردم ، انگار آنقدرها هم بد نبود ، درست است؟ سپس مانند این است که مرد دوباره گره می زند و هر دو Ua و Yase حتی به پایان کار نزدیک نیستند. آنها چالش را به چالش کشیدند و ما حتی نزدیک هم نبودیم. این فقط نشان می دهد که ناصیر چقدر حیوان است. او اساساً مقابل دشاون و دنی رفت و همچنان پیروز شد.

مگاوات- اکنون در شورای قبیله ای شما به وضوح کور بودید. همانطور که گفتید ، سعی می کردید با شان اعتماد ایجاد کنید تا صدای بیشتری داشته باشید. من را از طریق همه چیزهایی که در آنجا آشکار شده است راهنمایی کنید.

JR- با باز شدن شورای قبیله ای ، من نتوانستم زنده بمانم و سعی کنم قدمی بردارم زیرا رای اضافی خود را نداشتم. این اشتباهی بود که من قبلاً مرتکب شده بودم و مثل این بودم ، دانگ. بنابراین بهترین کاری که می توانم در شورای قبیله ای انجام دهم این است که به آنها نشان دهم که جن با آنها نیست و اگر آنها تصمیم نگرفته اند من فقط هستم.

به همین دلیل است که می گویم جن در تاریکی تیر شما را بازی نمی کند و سپس با چشمک زدن به ریکارد و شان می گویم من با شما هستم ، او نیست ، او حتی در حال حاضر به شما اعتقاد ندارد. این همان چیزی بود که من سعی می کردم در قبایل انجام دهم و نتیجه ای نداشت اما من به دنبال آن رفتم ، یک حرکت بد انجام دادم.

مگاوات- این چیزی است که بازمانده در مورد گرفتن ضربه خود است. حتی اگر این بار برای شما کار نکند ، می توانید از راه دیگری در جاده عکس بگیرید بازمانده؟

JR- 110،000،000٪ ، من هر کاری می کردم تا به آنجا برگردم. بزرگترین چیزی که من برای بازگشت به آنجا دارم این است که در بازی قبل از بازی افراد زیادی روی من بودند. مردم می گفتند که این مرد چگونه Toastmasters را انجام داده و ورزشکار است و با همه افراد مختلف صحبت می کند و با بچه ها کار می کند. همه فکر می کردند من خوب کار می کنم

احساس می کنم نشان ندادم واقعاً چه بازیکنی می توانم باشم. بنابراین من دوست دارم به عقب برگردم و فقط می خواهم به آنها ثابت کنم که در من است. قول می دهم که این بازیکن بزرگ بازمانده در من است. من نمی توانستم اجرا کنم ، خیلی اشتباه کردم ، اما اکنون کمی بیشتر در مورد بازی و نحوه اجرای آن می دانم. این بزرگترین چیز من است ، من خیلی بد می خواهم برگردم.

مگاوات- امیدوارم ما شما را با شانس دوم ببینیم ، اما در حال حاضر به شما تبریک می گویم که در این برنامه حضور داشتید ، و از شما برای وقت امروز JD تشکر می کنم!

JR- ممنون برادر!

اخبار بیشتر: دیوید ووس ماجراجویی “بازمانده” را با مواد مخدر مقایسه می کند: “این شما را تا قلب خود تکان می دهد”

به قسمت های جدید گوش دهید بازماندگان 41، چهارشنبه ها در 20:00 ET / PT در CBS یا برای پخش با Paramount +در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر لیست های محلی خود را بررسی کنید.

No Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها
  https://2cindiet.ir/

   

  https://adiet.ir/

   

  https://atkinsshop.ir/

   

  https://arydiet.ir/

  https://badiet.ir/

   

  https://behsadiet.ir/

   

  https://cdiet.ir/

   

  https://chetorr.ir/

   

  https://cliksalamat.ir/

   

  https://clobfit.ir/

   

  https://dfdiet.ir/

   

  https://dietcolob.ir/

   

  https://dietdarmani.ir/

   

  https://dietforlife.ir/

   

  https://dietgroups.ir/

   

  https://dietiic.ir/

   

  https://dietition.ir/

   

  https://dietrejim.ir/

   

  https://dietsalamat.ir/

   

  https://dietsnews.ir/

   

  https://dranbaraa.ir/

   

  https://drbizh.ir/

   

  https://drrezbiz.ir/

   

  https://drshadibizhani.ir/

   

  https://drvitamind.ir/

   

  https://elmetaghzie.ir/

   

  https://exirsalamati.ir/

   

  https://fdiet.ir/

   

  https://fitanfood.ir/

   

  https://fitnesdiet.ir/

   

  https://fitaamin.ir/

   

  https://ganut.ir/

   

  https://foodketo.ir/

   

  https://ghafaridiete.ir/

   

  https://gi-si.ir/

   

  https://gvrt.ir/

   

  https://h-new.ir/

   

  https://happydiet.ir/

   

  https://healthdiets.ir/

   

  https://healthsnews.ir/

   

  https://hodafit.ir/

  https://kermanycom.ir/

   

  https://holodiet.ir/

   

  https://kermanyy.ir/

   

  https://ketogenicdiets.ir/

   

  https://ketodietshop.ir/

   

  https://nuteladiet.ir/

   

  https://nutgeram.ir/

   

  https://nutri-diet.ir/

   

  https://nutricell.ir/

   

  https://nutritionistsnews.ir/

   

  https://mdiet.ir/

   

  https://ketoshope.ir/

   

  https://oplasdiet.ir/

   

  https://parsiandiet.ir/

   

  https://ketozists.ir/

   

  https://laghariii.ir/

   

  https://limome.ir/

   

  https://lemondiet.ir/

   

  https://lagharifit.ir/

   

  https://maangdiet.ir/

   

  https://mi-xi.ir/

   

  https://na-hi.ir/

   

  https://na-se.ir/

   

  https://namnakk.ir/

   

  https://newsab.ir/

   

  https://newshealth.ir/

  https://nildiet.ir/

   

  https://novinn.ir/

   

  https://pcosdiet.ir/

   

  https://pezeshknew.ir/

   

  https://realnutrition.ir/

   

  https://reghim.ir/

   

  https://regimekhob.ir/

   

  https://rejimeketo.ir/

   

  https://rejimkermany.ir/

   

  https://rezhimdarmani.ir/

   

  https://rezhimeghazayi.ir/

   

  https://sabosdiet.ir/

   

  https://rezhimesalem.ir/

   

  https://salamatnew.ir/

   

  https://rezhimlaghar.ir/

   

   

  https://sebnews.ir/

   

  https://zolangdiet.ir/

   

  https://zdiet.ir/

   

  https://xdiet.ir/

   

  https://truediet.ir/

   

  https://taqhzie.ir/

   

  https://wellfitdiet.ir/

   

  https://taghziehnew.ir/

   

  https://sibe-salamati.ir/

   

  https://sha-min.ir/

   

  https://gamewake.ir/

   

  https://giahpezeshkan.ir/

   

  https://ispmr.ir/

   

  https://megig.ir/

   

  https://storg.ir/