HHS 40000 دلار به نیویورک می دهد تا بررسی کند که چرا کودکان از سفیدی و مردانگی حمایت می کنند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده (HHS) بیش از ۴۰۰۰۰ دلار به محققان دانشگاه نیویورک (NYU) اعطا کرده است تا تحقیقی در مورد این که چرا کودکان “سفید پوست و مردانگی را بر سایر هویت ها ترجیح می دهند” انجام دهند.

این پروژه با عنوان «فرض‌های اجتماعی در مورد شخصیت معمولی و تأثیرات آن بر رشد استدلال» به دنبال کشف فرآیندهای رشدی است که از طریق آن کودکان «این باور را به دست می‌آورند که مردان سفید پوست نمایانگر فرد پیش‌فرض هستند – الگویی که ریشه در ایدئولوژی‌های آندروکانتیزم دارد. تجارب مردان) و قوم‌گرایی (با تمرکز بر تجربیات سفیدپوستان) در ایالات متحده رایج است.”

HHS مجموعاً ۴۰۳۹۱ دلار برای این پروژه ۳ ساله به NYU اعطا کرد که در فوریه آغاز شد و در ۳۱ ژانویه ۲۰۲۵ به پایان خواهد رسید.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده بیش از ده ها هزار دلار به محققان دانشگاه نیویورک (NYU) اهدا کرد تا مطالعه ای در مورد چرایی کودکان انجام دهند. "سفیدی و مردانگی را بر هویت های دیگر ترجیح می دهند."

وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده بیش از ده‌ها هزار دلار به محققان دانشگاه نیویورک (NYU) اعطا کرد تا تحقیقی در مورد اینکه چرا کودکان «سفید پوست و مردانگی را بر سایر هویت‌ها ترجیح می‌دهند» انجام دهند.
(عکس از مارک ویلسون/گتی ایماژ)

در شرح پروژه آمده است: «علیرغم رشد ملی و تنوع نژادی و جنسیتی، مردان سفیدپوست در بسیاری از حوزه‌ها در ایالات متحده، از رسانه‌ها، سیاست و تحقیقات بالینی، به‌شدت بیش از حد حضور دارند. «چنین نمایندگی بیش از حد هزینه‌های سنگینی برای بقیه جامعه – زنان از هر نژاد، مردان رنگین پوست، و افراد ناسازگار با جنسیت – به ویژه در حوزه سلامت، جایی که آزمایش‌های بالینی از لحاظ تاریخی تجربیات، دیدگاه‌ها و نتایج سلامتی سفید را در اولویت قرار داده‌اند، به همراه دارد. مردان.”

پرداخت ۱.۵ میلیون دلار برای برنامه درسی برنامه‌ریزی ترنسجنسی در زندان‌های آمریکا

محققان دانشگاه نیویورک امیدوارند از طریق تحقیقات خود “مسیر توسعه” را کشف کنند که در آن بازنمایی پیش فرض کودکان از افراد “شروع به برتری دادن سفیدی و مردانگی نسبت به هویت های دیگر می کند.”

پرچم دانشگاه نیویورک (NYU) در خارج از چادر آزمایش کووید-19 در خارج از مدرسه کسب و کار دانشگاه نیویورک در 25 اوت 2020 در شهر نیویورک به اهتزاز در می آید.

پرچم دانشگاه نیویورک (NYU) در خارج از چادر آزمایش کووید-۱۹ در خارج از مدرسه کسب و کار دانشگاه نیویورک در ۲۵ اوت ۲۰۲۰ در شهر نیویورک به اهتزاز در می آید.
(عکس از اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

توضیح ادامه می‌دهد: “کودکان به طور فعال دانش را برای درک محیط اجتماعی خود می‌سازند. به عنوان بخشی از این فرآیند، کودکان جریان‌های پیچیده‌ای از اطلاعات را از منابع اطراف خود، از جمله والدین، همسالان، و نهادهای اجتماعی گسترده‌تر (مثلا رسانه‌ها) جذب می‌کنند. . بنابراین، باورهایی که کودکان به دست می‌آورند، گرایش به بازتاب ایدئولوژی‌های مسلط نهفته در زمینه‌های فرهنگی خاص آن‌ها دارند: در ایالات متحده، آندومرکزی و قوم‌گرایی دو ایدئولوژی از این قبیل را نشان می‌دهند.»

خاویر بسرا، وزیر بهداشت و خدمات انسانی (HHS)، در یک کنفرانس خبری در مقر HHS در واشنگتن، دی سی، ایالات متحده، در روز سه شنبه، 28 ژوئن 2022، صحبت می کند.

خاویر بسرا، وزیر بهداشت و خدمات انسانی (HHS)، در یک کنفرانس خبری در مقر HHS در واشنگتن، دی سی، ایالات متحده، در روز سه شنبه، ۲۸ ژوئن ۲۰۲۲، صحبت می کند.
(عکاس: آماندا آندراد-روادز/ بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این کمک هزینه به عنوان بخشی از برنامه ای توسط مؤسسه ملی بهداشت (NIH) اعطا شد که “دانشجویان آینده دار پیش از دکترا را قادر می سازد تا در حین انجام تحقیقات پایان نامه، آموزش های تحقیقاتی راهنمایی را دریافت کنند. هدف از کمک هزینه آموزشی کمک به دانشجویان فوق دکترا برای دستیابی به مهارت های تحقیقاتی مورد نیاز است. NIH در بیانیه ای به فاکس نیوز دیجیتال گفت تا در نهایت به محققین مستقل تبدیل شوند.

در بیانیه این بیانیه آمده است: “به عنوان بخشی از طرح تحقیقاتی پایان نامه دکتری برای این کمک آموزشی خاص، محقق در حال توسعه مطالعه ای برای ارزیابی چگونگی شکل گیری ایده ها و فرضیات کودکان در مورد اینکه یک فرد معمولی چگونه است و چگونه این دیدگاه ممکن است در دوران کودکی شکل بگیرد و تغییر کند.” خواندن. “این تحقیق به خط سیر رشد باورهای کودکان می پردازد که اغلب تمایل دارند سفیدی و مردانگی را بر سایر هویت ها انتخاب کنند. وقتی فکر می کنیم چه کسی نماینده یک فرد معمولی است. این تحقیق آزمایش خواهد کرد که آیا این باور در اوایل رشد ایجاد شده است یا اینکه آیا بازنمایی کودکان از یک فرد معمولی ممکن است ابتدا سوگیری های جنسیتی خود را منعکس کند (یعنی دختران از زنان و پسران به مردان ترجیح می دهند) و سپس ممکن است در دوران میانسالی تغییر کند.”