FOX Bet Super 6: Terry Bradshaw 100,000 دلار در هفته ۱۱ NFL اهدا می کند


NFL هفته دهم ناامید نشد!

آرون راجرز و بسته بندی ها اجازه دهید متنفران بدانند که هنوز زندگی در خلیج سبز وجود دارد. این وایکینگ ها برنده یک حواس پرت در برابر صورتحساب در بازی‌ای که به معنای واقعی کلمه می‌توانست به هر طرفی برود. و شیرها پوشش و برد در برابر خرس ها با وجود جاستین فیلدز داشتن یک بازی حماسی دیگر

هفته گذشته بسیار بود. اما سرگرم کننده بود. و در هفته ۱۱ همه چیز را دوباره انجام خواهیم داد.

اما آیا می دانید بهترین راه برای به حداکثر رساندن یک آخر هفته پرجمعیت از بازی های NFL هیجان انگیز چیست؟ خودتان وارد عمل شوید!

می خواهید بدانید چگونه؟ خوب، اجازه دهید شما را با FOX Bet مسابقه Super 6 و شانس شما برای برنده شدن پول تری برادشاو.

FOX Bet Super 6 یک مسابقه رایگان برای بازی است که در آن شما برندگان هر شش بازی خیمه شب بازی را با حاشیه های پیروزی انتخاب می کنید تا شانس برنده شدن ۱۰۰۰۰۰ دلار در چالش یکشنبه NFL ما را داشته باشید. فقط دانلود کنید برنامه FOX Bet Super 6 در تلفن یا دستگاه تلفن همراه خود، انتخاب های خود را انجام دهید و انتخاب های خود را قبل از شروع بازی های یکشنبه ارسال کنید.

بنابراین شما ممکن است سنگ را در تاندرا یخ زده در Lambeau حمل نکنید، اما می توانید پیک های برنده را روی تلفن خود حمل کنید. شاید شما در حال گرفتن سکه از جیمی جی، اما ممکن است در حساب بانکی خود درآمدهای نقدی داشته باشید.

شما دریفت را دریافت می کنید.

اما قبل از اینکه دانلود کنید FOX Bet برنامه Super 6 و انتخاب های خود را انجام دهید، به انتخاب های ما برای هفته ۱۱ شیرجه بزنید.

فرماندهان در تگزاسی ها (۱ بعد از ظهر به وقت شرقی یکشنبه، FOX)

فرماندهان همچنان راه‌هایی برای برنده شدن در بازی‌ها ارائه می‌کنند، حتی زمانی که بیشتر هواداران فوتبال و شرط‌بندان آن‌ها را حساب کرده‌اند. آنها در این فصل ۵-۵ مستقیم (SU) و ۵-۴-۱ در برابر اسپرد (ATS) هستند و این شامل پیروزی ناراحت کننده ۳۲-۲۱ آنها بر ایگلز در فینال هفته دهم فوتبال دوشنبه شب است.

مدافع پشتیبان واشنگتن تیلور هاینیکه و گیرنده گسترده سوپراستار تری مک لورین خود را به عنوان یک پشت سر هم کاملا موفق تثبیت کرده اند. هاینیکه ۳-۱ SU به عنوان شروع کننده در این فصل است، و ترسناک تری ۱۲۸ یارد دریافت در هفته ۱۰ واشنگتن مقابل ایگلز داشت.

این همه موفقیت بدون QB1 کارسون ونتز در ترکیب

در طرف دیگر توپ تگزاسی ها هستند. آنها یک SU بدبخت ۱-۷-۱ هستند. آیا آنها حتی متوجه فصل فوتبال آن هستند؟

و در حالی که ما سؤالات سختی را مطرح می کنیم، آیا واشنگتن واقعاً به بازگشت کارسون نیاز دارد؟ اگر Heinicke در هفته ۱۱ شروع به کار کند، ما دوست داریم که Commanders W را دریافت کنند.

پیش بینی:
فرماندهان با امتیاز ۸ تا ۱۰

قوچ ها در مقدسین (۱ بعد از ظهر به وقت شرقی یکشنبه، FOX)

این مسابقه بین دو تا از ضعیف‌ترین تیم‌های NFL است. Rams House فقط سه برد را منتشر کرده است و هر هفته ثابت می کند که برای درمان خماری Super Bowl به چیزی بیشتر از Gatorade نیاز دارید. و مردم در Who Dat Nation احتمالاً تعجب می کنند که چه کسی عروسک وودو آنها را در دست دارد.

مهمتر از آن، احتمالاً از خود می‌پرسید که کدام یک از این تیم‌های وحشتناک را باید در هفته یازدهم برگردانید. برای آن، ما به لس‌آنجلس می‌رویم.

قدیس ها در ۶ بازی اخیر خود در نوامبر ۰-۶ شده اند و در حال حاضر بدترین تفاضل گردش مالی را در لیگ دارند. با این حال، آن را پیچیده نکنید. قوچ ها خیلی بهتر از NO به نظر نمی رسند. به خصوص با توجه به اینکه لس آنجلس با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند و در مجموع حملات در رتبه ۳۱ قرار دارد.

در نهایت، این یک بازی زشت خواهد بود. اما نزدیک خواهد بود.

پیش بینی:
قوچ با ۳ امتیاز

خرس ها در شاهین ها (۱ بعد از ظهر به وقت شرقی یکشنبه، FOX)

اکنون خرس‌ها، مانند قوچ‌ها و قدیس‌ها، تنها سه برد به دست آورده‌اند. اما شیکاگو، با رکورد ۳-۷ خود، یک تیم سرگرم کننده برای تماشا بوده است – برد یا باخت.

Bears QB Justin Fields ستاره نمایش دیدنی Second City بوده است. ۳۲۵ یارد راشینگ او در دو بازی آخرش، پرشتاب ترین یاردهای یک کوارتربک در NFL در یک بازه دو بازی است. این آخر هفته، حمله خرس ها با تیم آتلانتا روبرو می شود که مجموع دفاع آنها در رتبه ۳۱ قرار دارد.

همچنین شایان ذکر است که از سال ۲۰۰۰، خرس‌ها در مقابل آتلانتا ۶-۳ SU هستند.

از جاستین فیلدز و خرس‌ها انتظار داشته باشید که تئاتر را شماره‌گیری کنند و با پیروزی از A خارج شوند.

پیش بینی:
۴ تا ۵ امتیاز خرس

پلنگ ها در کلاغ ها (۱ بعد از ظهر به وقت شرقی یکشنبه، FOX)

بنابراین بیکر میفیلد در مسیر بازگشت خود به ترکیب پانترز به عنوان QB1 این آخر هفته است. عالی!

از آنجایی که چنین است، ما از بالتیمور حمایت می کنیم.

و ما در همان موج هستیم FOX Bet oddsmakers زیرا آنها Ravens را به عنوان موارد دلخواه ۱۲.۵ امتیازی.

بالتیمور رتبه چهارم در حمله گلزنی و سوم در دفاع سریع در NFL را دارد. و کوارتربک ریونز لامار جکسون در ۱۵ بازی حرفه ای خود در برابر حریفان NFC 14-1 است.

در طرف دیگر پلنگ ها قرار دارند. از سال ۲۰۱۰، آنها ۱-۱۲ SU هستند، زمانی که آنها دو رقمی ضعیف هستند. از سال ۲۰۱۹، آنها ۶ تا ۱۷ SU هستند که در جاده ها ضعیف هستند.

همچنین، پرندگان بالتیمور در یک برد سه بازی متوالی هستند. به نظر می رسد که جکسون و شرکت به پیشرفت خود رسیده اند و آنچه شما نمی خواهید باشید در آن سوی یک لامار داغ است.

بالتیمور توسط دو TD.

پیش بینی:
ریون ها با ۱۴ تا ۱۷ امتیاز

شیرها در غول ها (۱ بعد از ظهر به وقت شرقی یکشنبه، FOX)

شیرها یک جانور عجیب و غریب هستند. آنها فقط سه برد در این فصل دارند، اما در مقابل گسترش ۵-۴ هستند. بنابراین حداقل در مورد پوشش، حمایت از دیترویت برای شرط‌بندان سودآور بوده است.

غول‌ها ۷-۲ SU هستند، بنابراین شرط‌بندی روی خط پول نیویورک نیز چند کیف پول را فربه کرده است. اما الان نگاه نکنید، طرفداران جاینتز. همه شما سخت ترین برنامه باقی مانده برای بازی در NFL را دارید. رقبای باقیمانده آنها مجموعاً ۶۳ درصد درصد برد دارند. اما تخلف آنها باید برای این چالش باشد.

دنیل جونز در ۶ بازی متوالی توپ را قطع نکرده و به عقب برگشته است ساقون بارکلی با ۹۳۱ یارد راشینگ لیگ را رهبری می کند.

تمام بردهای جاینتز در این سال با یک امتیاز یا کمتر به دست آمده اند. بنابراین ما نیویورک را دوست داریم، اما با توجه به اینکه بردهای آنها چقدر نزدیک بوده است و می دانیم که شیرها دوست دارند پوشش دهند، این یکی تنگ خواهد بود.

پیش بینی:
غول ها با امتیاز ۱ تا ۲

مهاجمان در برونکوس (۴:۰۵ بعد از ظهر به وقت شرقی یکشنبه، فاکس)

آیا می توانیم به هر دو تیم رای منفی بدهیم؟ مثل انتخاب بین جگر خرد شده و پنیر فاسد است. شما می توانید آن را به هر طریقی که دوست دارید تکه یا تکه کنید، اما همه چیز بد است، و همه آن بوی بدی می دهد.

اما ما با مهاجمان ۲.۵ امتیازی ضعیف اینجا.

لاس وگاس قبلاً یک بار در این فصل دنور را شکست داده است. هنگامی که دو تیم در هفته چهارم به مصاف هم رفتند، رایدرز با نتیجه ۳۲-۲۳ پیروز شد. با احتساب آن بازی، آنها ۵ برد متوالی مقابل برانکوها کسب کرده اند. از سال ۲۰۱۶، LV در مقابل دنور ۹-۴ SU است.

و همه ما دیدیم که چقدر احساسی است درک کار پس از باخت به پرس بعد از بازی خود وارد شد جف “بدون تجربه مربیگری” شنبه و کلت. از دست دادن چنین بازی کافی است تا شما را مجبور به بیرون آمدن کند و هفته بعد با ۱۱۰ درصد تلاش بازی کنید.

به ما اعتماد کنید. ما هم دماغمان را می گیریم، اما لاس وگاس اینجا برنده می شود.

پیش بینی:
مهاجمان با ۶ امتیاز

حالا نوبت شماست که وارد شوید و مقداری پول برنده شوید!

بعد از تو برنامه را دانلود کنید و انتخاب های خود را برای مسابقه پیش رو ارسال کنید، حتما انتخاب های خود را با تگ کردن با ما به اشتراک بگذارید @FOXSuper6 و @EricaReneeD و از هشتگ #EricaSuper6 در تمام پلتفرم های رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

بیایید در هفته ۱۱ برنده بزرگ شویم!