FOX Bet Super 6: برنده جکپات ۲۵۰۰۰ دلاری در مسابقه هفته چهارم فوتبال دانشگاهی


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

بیایید همه اینجا صادق باشیم. فوتبال کالج فصل فوق العاده ترین زمان سال است.

هوای سرد پاییزی باعث می شود پول نقد خود را صرف خرید قهوه گران قیمت و ژاکت های بزرگ کنید. و این در واقع عالی است زیرا این دو چیز هستند که هنگام شجاعت در مقابل عناصر و تماشای تیم فوتبال مورد علاقه خود به صورت حضوری به آن نیاز دارید.

اما برای مواقعی که نمی‌توانیم به استادیوم برسیم تا تیم‌هایمان را ریشه‌کن کنیم و سر داوران فریاد بزنیم، FOX Bet Super 6 آیا شما را پوشش داده است!

FOX Bet Super 6 یک مسابقه رایگان برای بازی است که در آن شما برندگان و حاشیه های پیروزی شش مسابقه خیمه شب بازی را انتخاب می کنید. اگر هر شش مورد را در مسابقه فوتبال کالج به درستی به دست آورید، شانس برنده شدن برنده جکپات ۲۵۰۰۰ دلاری را دارید.

و از آنجایی که موضوع ۱۰۰ نگه داشتن آن است، به جیب زدن ۲۵۰۰۰ دلار هیجان انگیزتر از نشستن روی صندلی های سخت استادیوم به امید پیروزی تیم شما است.

درسته.

بنابراین، قبل از اینکه هر چیزی را که با کدو تنبل تزیین شده و در مقابل تلویزیون برای تخته سنگ فوتبال کالج این هفته قرار بگیرید، بگیرید، پیش‌بینی‌های ما را برای این مسابقات هفته چهارم بخوانید. این انتخاب ها باید به شما در انتخاب مسابقه کمک کند.

بیا بازی کنیم

مریلند @ شماره ۴ میشیگان (۱۲ بعد از ظهر به وقت شرقی شنبه، FOX)

سرمربی جیم هاربا باید خوشحال باشد که فعلاً مخالفان را دور نگه داشته است. اگر فصل میشیگان را تا اینجا قضاوت کنیم، Harbaugh & Co جای نگرانی ندارد.

میشیگان در این فصل با نتیجه ۱۶۶-۱۷ از حریفان پیشی گرفته است، از جمله ۱۰۳-۰ در نیمه اول. در واقع، ولورینز تنها تیم Power 5 است که امتیازی در نیمه اول کسب نکرده است. Big Blue همچنین با امتیاز ۵۵.۳ در هر بازی در حمله به FBS پیشتاز است و آنها دفاع گلزنی رتبه چهارم را دارند.

میشیگان بازی ها را می برد و نام ها را می برد. اما ولورین این آخر هفته با تیمی از مریلند روبرو می شود که مانند آنها رکورد کامل ۳-۰ را دارد. آیا Wolverines مورد علاقه ۱۶ امتیازی باید از Terrapins بترسد؟

خوب، به اعتبار آنها، ترپس ها اسکراب نیستند. آنها یکی از سه تیم FBS با میانگین ۸.۱۴ یارد در هر بازی هستند. و مریلند یکی از پنج مدرسه ای است که به طور میانگین در هر بازی ۴۰ امتیاز یا بیشتر در Big Ten کسب می کند.

در حالی که ما به مریلند می‌دهیم تا به هفته چهارم بدون شکست برسیم، پول در خانه بزرگ ترپس متوقف می‌شود.

پیش بینی:
میشیگان با ۱۴ به ۱۷ امتیاز

شماره ۵ کلمسون @ شماره ۲۱ جنگل ویک (۱۲ بعد از ظهر به وقت شرقی شنبه، ABC)

این بازی شامل یک مسابقه دیگر بین دو تیم بدون شکست است. این چیزی است که رویاهای فوتبال کالج از آن ساخته شده است.

کلمسون با نتیجه ۶۹-۱۷-۱ در سری تمام دوران پیشتاز است. و از سال ۲۰۱۵، ببرها در بازی های سپتامبر ۲۸-۲ هستند. برو جلو و نشانه زمین، باد و آتش.

همچنین، برد ۹ بازی ببرها طولانی ترین برد در کشور است. یک برد بیشتر برای ۷ امتیازی موارد دلخواه اگر کلمسون هستید، ممکن است به این تعداد اضافه کنید.

با در نظر گرفتن همه این موارد، آیا دلیلی وجود دارد که ویک فارست حتی در روز شنبه ظاهر شود؟

خب، Demon Deacons نیز رکورد بسیار چشمگیری در ماه سپتامبر دارند. از سال ۲۰۱۶، آنها در طول ماه ۲۰-۵ هستند. اما هفته گذشته ویک فارست واقعی را دیدیم که به سختی شکست خوردند آزادی ۳۷-۳۶.

مطمئناً، Deacs شکست ناپذیر هستند، اما زمانی که تیم لیبرتی را تنها با یک امتیاز شکست داد، یک طرفدار یا شرط‌بند چقدر می‌تواند به ارزش ویک فارست اضافه کند؟

این ببرها برای ما هستند.

پیش بینی:
کلمسون با امتیاز ۷ به ۹

شماره ۲۰ فلوریدا @ شماره ۱۱ تنسی (۳:۳۰ بعد از ظهر به وقت شرقی شنبه، CBS)

استادیوم نیلند یکی از سخت ترین مکان ها برای بازی در فوتبال دانشگاهی است. شنبه در نیلند برای یک بازی خوب؟ این مکان با ۱۰۱۰۰۰ نفر به راحتی مملو از جمعیت است. و بلند است. و ارعاب کننده. بنابراین آن را به عنوان اولین نقطه ضعف بزرگ Gators در حالی که به سمت تنسی می روند تا Vols را انتخاب کنند، مشخص کنید.

همچنین، آیا فلوریدا یک تیم ۲۵ برتر قانونی است؟ این تیم قبلاً یک بازی را حذف کرده است کنتاکی و تقریباً باخت USF هفته گذشته با این حال، در دفاع Gator، آنها برنامه طاقت فرسایی داشتند و فقط هفته ۴ است. فلوریدا یکی از دو تیم در کشور است که در چهار هفته اول فصل با سه حریف در رده بندی ۲۵ برتر AP روبرو می شود.

این یک لقمه است.

وقتی صحبت از فلوریدا-تنسی به میان می‌آید، اخیراً Gators صاحب این سریال شده‌اند. فلوریدا در ۱۶ دیدار از ۱۷ دیدار گذشته پیروز شده است، از جمله هر یک از چهار دیدار آخر با حداقل ۱۲ امتیاز. آخرین باری که راکی ​​تاپ قهرمان شد در سال ۲۰۱۶ بود — ۳۸-۲۸ در نیلند.

با سرمربیگری جاش هیپل، ولز حریفان خود را در کوارترهای اول بازی ها نابود کرده است. تحت هدایت هیوپل، تنسی در کوارتر اول با نتیجه ۲۲۸ بر ۶۱ از تیم ها پیشی گرفت. و این شامل ۱۹۰-۵۱ در سال ۲۰۲۱ و ۳۸-۱۰ در این فصل است. ما انتظار داریم که این آخر هفته شاهد موارد بیشتری باشیم.

در FOX Bet، Vols مورد علاقه ۱۰.۵ است، اما ما فکر می کنیم که این درگیری SEC East یک برخورد نزدیک خواهد بود.

پیش بینی:
تنسی با ۴ تا ۶ امتیاز

شماره ۱۰ آرکانزاس @ شماره ۲۳ تگزاس A&M (۷ بعد از ظهر به وقت شرقی شنبه، ESPN)

یکی دیگر از نبردهای SEC اما این بار در سمت غربی – برخی بهترین طرف کنفرانس را استدلال می کنند.

Razorbacks این سری تمام دوران را با ۴۲-۳۳-۳ پیشروی می کند، از جمله برد ۲۰-۱۰ در سال ۲۰۲۱. اگرچه پیش از آن، تگزاس A&M 9 پیروزی متوالی در برابر آرکانزاس کسب کرده بود.

در اینجا نکته خاصی در مورد Razorbacks وجود دارد. آنها در این فصل با ۱۷ گل پیشتاز کشور هستند. آرکانزاس همچنین ۲۸ پاس از شروع فصل ۲۰۲۰ دریافت کرده است. این برای کسب رتبه دوم در SEC خوب است.

بیایید به آگی ها هم گل بدهیم. آنها یکی از سه تیم SEC هستند که هر بار که منطقه قرمز را لمس کرده اند در این فصل گل می زنند. این کار آسانی نیست. گلزنی منطقه قرمز سخت است.

از جنبه منفی، A&M به طور متوسط ​​فقط ۵۲.۳ بازی تهاجمی در هر بازی دارد. این کمترین بازی در هر بازی از هر تیم FBS است. در واقع، تگزاس A&M تنها تیم FBS است که به طور میانگین کمتر از ۵۵ بازی در هر مسابقه دارد.

از آنجا که آنها در حال حاضر یک باخت به ایالت آپالاچیدر صورتی که Aggies بازی دیگری را حذف کند، هر امیدی به پلی آف کالج فوتبال پایان خواهد یافت.

تگزاس A&M همه چیز را شنبه شب در میدان خواهد گذاشت، اما آرکانزاس ضعیف خواهد بود خیلی سخت است.

وای خوک سوئی!

پیش بینی:
آرکانزاس با ۴ به ۶ امتیاز

ویسکانسین @ شماره ۳ ایالت اوهایو (۷:۳۰ بعد از ظهر به وقت شرقی شنبه، ABC)

آخرین باری که این دو به مصاف هم رفتند در مسابقات قهرمانی Big Ten 2019 بود که ایالت اوهایو با نتیجه ۳۴-۲۱ پیروز شد.

ایالت اوهایو با ۶۱-۱۸-۵ پیشتاز سری تمام دوران است.

ایالت اوهایو در هشت دیدار متوالی پیروز شده است.

آیا موضوعی را در اینجا حس می کنید؟

این بازی برای ما Buckeyes یا نیم تنه است. آنها به دلایلی شماره ۳ در کشور هستند. و در حالی که آنها ممکن است در مسیر بازگشت به پلی آف فوتبال کالج با تیم های چالش برانگیز روبرو شوند، ویسکانسین یکی از آنها نخواهد بود.

در ۴۱ بازی تحت مربیگری رایان دی، ایالت اوهایو ۳۳ بار ۳۰ امتیاز یا بیشتر به دست آورده است. رکورد باکی ها در آن بازی ها؟ ۳۳-۰.

از سال ۲۰۱۷، کوارتربک‌های مربی رایان دی، ۴۰ بار ۳۰۰ یارد یا بیشتر پرتاب کرده‌اند. این گره می زند آلاباما رکورد بیشترین در آن بازه زمانی هفته گذشته، باکی ها ۷۷ امتیاز و مجموع ۷۶۳ یارد خطا به دست آوردند. تولدو. به یاد داشته باشید، ما به شما گفتیم که آنها یک امتیاز بسکتبال خواهند گذاشت. و آنها این کار را دوباره در این آخر هفته مقابل Badgers انجام خواهند داد.

پیش بینی:
ایالت اوهایو ۱۸ تا ۲۱

ایالت کانزاس @ شماره ۶ اوکلاهما (۸ بعد از ظهر به وقت شرقی شنبه، FOX)

در اینجا یک واقعیت جالب وجود دارد: در هشت دیدار از ۱۱ دیدار گذشته، تیم جاده در سری OU-Kansas State برنده شده است. اگر زودتر Boomer هستید، پس شاید آنقدرها سرگرم کننده نباشد. هرچند جالب است.

K-State دوست دارد سنگ را بکوبد. به طوری که آنها با میانگین ۲۳۹.۳ یارد راش در هر بازی در رتبه دوازدهم کشور و دوم در Big 12 قرار دارند. استیت همچنین در رده سوم در Big 12 در کمترین یارد پنالتی در هر بازی با میانگین ۴۱.۷ تا سه هفته در این فصل قرار دارد.

همه اینها برای ایالت عالی است، اما اوکلاهما عالی است مورد علاقه ۱۲.۵ برای دلیلی.

دفاع Sooners با ۳۲ تکل برای باخت، در رده چهاردهم ملی قرار دارد و به طور میانگین ۱۰ امتیاز در هر بازی را می دهد. آنها در ۱۱ بار از ۱۲ سفر خود به منطقه قرمز گل زده اند و اوکلاهاما یکی از ۱۶ تیمی است که امسال موفق به زدن توپ نشد.

Sooners حداقل ۳۳ امتیاز در هر بازی در سال جاری کسب کرده است، از جمله ۴۹ امتیاز بزرگ هفته گذشته در نبراسکا.

در این سال جدید از آن زمان لینکلن رایلی و کالب ویلیامز خط خورده برای USC، OU هنوز یک ضربه را رد نکرده است.

پیش بینی:
اوکلاهاما با ۱۴ بر ۱۷ امتیاز

پس آیا شما آماده اید بازی کنید تا ۲۵۰۰۰ دلار برنده شوید?

خودت را باز کن برنامه FOX Bet Super 6 و انتخاب های خود را انجام دهید قبل از بازی های شنبه آغاز می شود. به یاد داشته باشید که ما را در تمام رسانه های اجتماعی تگ کنید @FOXSuper6 و @EricaReneeD و انتخاب های خود را با استفاده از آن به ما نشان دهید #EricaSuper6.