DeAndre Hopkins از Cardinals از مثبت بودن تست PED گیج و شوکه شده است: “من به اندازه کافی مراقب نبودم”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دی آندره هاپکینز در بیانیه ای در روز دوشنبه گفت که از آزمایش مثبت داروی تقویت کننده عملکرد خود که منجر به محرومیت شش بازی شد، “گیج و شوکه” شده است.

ستاره آریزونا کاردینالز در توییتی به این تعلیق واکنش نشان داد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

دی آندره هاپکینز، گیرنده عریض آریزونا کاردینالز، در 12 سپتامبر 2021، در نشویل، تنسی، در برابر تایتان ها یک پاس تاچ داون می گیرد.

دی آندره هاپکینز، گیرنده عریض آریزونا کاردینالز، در ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۱، در نشویل، تنسی، در برابر تایتان ها یک پاس تاچ داون می گیرد.
(AP Photo/Mark Zaleski)

در این بیانیه آمده است: “در ۱۰ سال فعالیت حرفه ای NFL من، هرگز برای استفاده از داروهای تقویت کننده عملکرد مثبت آزمایش نشدم.”

“برای فهمیدن اینکه آزمایش نوامبر من با عناصر کمیاب یک ماده ممنوعه برگشت، گیج و شوکه شدم.

“من به آنچه در بدنم می گذارم بسیار حواسم است و همیشه رویکردی جامع داشته ام، بنابراین با تیمم کار می کنم تا بررسی کنم که چگونه ممکن است این اتفاق بیفتد. اما حتی به همان اندازه که مراقب بودم، واضح است که من این کار را نکردم. به اندازه کافی مراقب باشید.به خاطر آن از هواداران کاردینالز، هم تیمی هایم و کل سازمان کاردینالز عذرخواهی می کنم. هرگز نمی خواهم تیمم را ناامید کنم.

“من کاملاً قصد دارم به ته این موضوع برسم. به محض اینکه اطلاعات بیشتری کسب کنم آن را به اشتراک خواهم گذاشت.”

معلوم نیست آزمایشش برای چه مثبت بوده است. ESPN ابتدا این تعلیق را گزارش کرد.

NFL یک شکست دیگر به هیو جکسون می دهد، هیچ مدرکی پیدا نمی کند براون “به دنبال باخت یا باخت انگیزه” است.

دی آندره هاپکینز، گیرنده گسترده کاردینالز، پس از گلزنی مقابل هیوستون تگزاس در استادیوم استیت فارم در 24 اکتبر 2021، در گلندیل، آریزونا، جشن می گیرد.

دی آندره هاپکینز، گیرنده گسترده کاردینالز، پس از گلزنی مقابل هیوستون تگزاس در استادیوم استیت فارم در ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱، در گلندیل، آریزونا، جشن می گیرد.
(Mark J. Rebilas-USA Today Sports)

یکی از سخنگویان NFL در بیانیه ای که توسط فاکس نیوز دیجیتال به دست آمده است، گفت: «دی آندره هاپکینز از آریزونا کاردینالز به دلیل نقض خط مشی NFL در مورد مواد افزایش دهنده عملکرد، بدون دستمزد برای شش بازی اول فصل عادی سال ۲۰۲۲ تعلیق شده است.

هاپکینز واجد شرایط شرکت در تمام تمرین‌ها و بازی‌های پیش‌فصل است. او اجازه دارد پس از ششمین بازی فصل عادی تیم به فهرست فعال کاردینال‌ها بازگردد.

Hopkins یک گیرنده Pro Bowler پنج بار و سه بار گیرنده All-Pro گسترده است. پس از اینکه آریزونا او را در یک معامله پرفروش سال ۲۰۲۰ با هیوستون تگزاس به دست آورد، او در آستانه ورود به فصل سوم خود با کاردینالز است.

از آن زمان، او یکی از اهداف اصلی کیلر موری بوده است. او تمام ۱۶ بازی را در اولین فصل خود با آریزونا انجام داد و برای یک پرو باول انتخاب شد. او ۱۱۵ شکار برای ۱۴۰۷ یارد و ۶ تاچ داون داشت. او در سال ۲۰۲۱ به دلیل مصدومیت تنها توانست در ۱۰ بازی به میدان برود. او ۴۲ شکار برای ۵۷۲ یارد و ۸ تاچ داون داشت.

گیرنده گسترده Cardinals DeAndre Hopkins در 13 دسامبر 2021 در گلندیل، آریزونا، علیه رمز لس آنجلس واکنش نشان می دهد.

گیرنده گسترده Cardinals DeAndre Hopkins در ۱۳ دسامبر ۲۰۲۱ در گلندیل، آریزونا، علیه رمز لس آنجلس واکنش نشان می دهد.
(Mark J. Rebilas-USA Today Sports)

پس از خروج کریستین کرک و امضای قرارداد با جکسونویل جگوار، اهداف او مطمئناً بالا می‌رفتند. اما تعلیق گزارش شده اکنون همه چیز را به هم ریخته است.

آریزونا دریافت کننده گسترده مارکیز براون را از بالتیمور ریونز در روز پنجشنبه در جریان درفت NFL خریداری کرد. بالتیمور براون و یک انتخاب دور سوم را با انتخاب شماره ۲۳ خود به کاردینال ها داد. بالتیمور از انتخاب بیست و سوم برای انتخاب مرکز تیلور لیندربام استفاده کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کاردینال ها یک گیرنده عریض تهیه نکردند.