DA Chesa Boudin برکنار شده سانفرانسیسکو تلاش برای بازیابی شغل در انتخابات ویژه را رد کرد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

چسا بودین، که رای دهندگان سانفرانسیسکو اوایل سال جاری او را از سمتش به عنوان دادستان منطقه اخراج کردند، تلاش نخواهد کرد تا شغل خود را در انتخابات ویژه آینده به دست آورد و در عوض وقت خود را با خانواده خود سپری خواهد کرد.

او پنجشنبه در توییتر نوشت: “من ترجیح می دهم خانواده ام را در اولویت قرار دهم: در سال ۲۰۲۲ نامزد نخواهم شد.”

او در یک موضوع طولانی توضیح داد که “پسرش در آستانه برداشتن اولین قدم و گفتن اولین کلمه خود است” و دوست دارد زمانی را در خانه بگذراند.

او نوشت: «من همچنین باری را که بیش از سه سال کمپین تقریباً بدون وقفه بر دوش خانواده‌ام گذاشته بود، بررسی کرده‌ام. من به اصلاحات عدالت کیفری متعهد هستم؛ همچنین به خانواده‌ام متعهد هستم.»

سان فرانسیسکو DA جدید به دنبال فروشندگان فنتانیل در مدرسه می رود تا پیشنهادات معامله مواد مخدر دوران چسا بودین را لغو کند.

چسا بودین، دادستان منطقه سانفرانسیسکو، در طول یک رویداد شب انتخابات در 7 ژوئن 2022، در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، به او نگاه می کند.

چسا بودین، دادستان منطقه سانفرانسیسکو، در طول یک رویداد شب انتخابات در ۷ ژوئن ۲۰۲۲، در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، به او نگاه می کند.
(جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

بودین در ژانویه ۲۰۲۰ وارد مقام شد و پس از مبارزات انتخاباتی بر روی پلت فرم اصلاحات مترقی عدالت کیفری، با اختلاف کمی برنده شد. در میان موج جرم و جنایت و بحران بی خانمانی، او به زودی با تلاشی برای فراخوانی دست و پنجه نرم کرد که با برکناری او در اوایل ژوئن به اوج خود رسید.

او گفت که تمام آن مبارزات انتخاباتی بر زندگی خانوادگی او تأثیر گذاشته است.

بودین ادامه داد: “تحقیقات همسرم در مورد مولتیپل اسکلروزیس در UCSF مستحق همان حمایتی است که او از کار من ارائه کرده است.” پدر پیرم پس از بیش از ۴۰ سال به تازگی از زندان به خانه آمده است.

بودین هنوز نوزاد بود که والدینش، اعضای Weather Underground، در ارتباط با دزدی برینک در سال ۱۹۸۱ در نیاک، نیویورک، که یک نگهبان کامیون زرهی و دو افسر پلیس کشته شدند، دستگیر شدند. کتی بودین و دیوید گیلبرت بعداً هر دو به دلیل نقش آفرینی در این طرح به جرم قتل محکوم شدند. هیچ کدام متهم به کشیدن ماشه نبودند.

فایل - در این عکس در 30 ژانویه 2020، دادستان منطقه سانفرانسیسکو، چسا بودین است که در خارج از دفتر خود در سانفرانسیسکو عکس گرفته است.

فایل – در این عکس در ۳۰ ژانویه ۲۰۲۰، دادستان منطقه سانفرانسیسکو، چسا بودین است که در خارج از دفتر خود در سانفرانسیسکو عکس گرفته است.
(AP Photo/Eric Risberg)

جورج سوروس می‌گوید دادستان‌های لیبرال در افزایش جرم مقصر نیستند، قول داد به حمایت خود ادامه دهد

کتی بودین در ماه مه درگذشت و گیلبرت سال گذشته پس از ۴۰ سال زندان با آزادی مشروط آزاد شد.

اعلام Chesa Boudin از رد نامزدی در انتخابات بعدی که به طور منظم برنامه ریزی شده بود در سال ۲۰۲۳ متوقف شد – و او بخش هایی از کارنامه خود را تبلیغ کرد که به آن افتخار می کند.

او نوشت: ما در مدت زمان کوتاهی پیشرفت زیادی کردیم. “من به ویژه به گسترش قابل توجه خدمات قربانیان، از جمله برنامه های جدید برای خدمت به ما افتخار می کنم [Asian American and Pacific Islander] انجمن…”

وی همچنین به تلاش های خود در زمینه های کیفری، «عدالت ترمیمی» و درمان های بهداشت رفتاری اشاره کرد.

بروک جنکینز در یک کنفرانس خبری در تالار شهر، پنجشنبه، 7 ژوئیه 2022، در سانفرانسیسکو شرکت می کند.

بروک جنکینز در یک کنفرانس خبری در تالار شهر، پنجشنبه، ۷ ژوئیه ۲۰۲۲، در سانفرانسیسکو شرکت می کند.
((سانتیاگو مجیا/سانفرانسیسکو کرونیکل از طریق AP))

یک دستاورد در لیست او برجسته است – تبرئه یک مرد به ناحق محکوم شده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در حالی که شهر در انتظار انتخابات ویژه خود است، شهردار لندن برید، بروک جنکینز را به عنوان دادستان موقت منطقه منصوب کرد.

بودین گفت که “به شدت نگران” کار جنکینز در هفته های پس از انتصاب او است.

او نوشت: «ما هیچ تضمینی مبنی بر ادامه برنامه‌های موفقی که اجرا کرده‌ایم نشنیده‌ایم، و در واقع، هر روز شاهد نشانه‌های نگران‌کننده‌ای هستیم که پیشرفت‌ها به عقب برمی‌گردند».

این چیزی است که رای دهندگان در فراخوان ۷ ژوئن انتخاب کردند.