Bearcats سینسیناتی سعی می‌کند پس از خروج ستارگان، دوباره بارگیری کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کمد به طور کامل خالی نمانده بود، اما لوک فیکل باید مقدار زیادی انبار را انجام دهد.

مربی سال ششم سینسیناتی وظیفه دارد فصل تاریخی ۲۰۲۱ را دنبال کند که در آن Bearcats به اولین تیم خارج از کنفرانس Power Five تبدیل شد که پلی آف فوتبال کالج را شکست داد.

فصل رویایی با شکست ۲۷-۶ مقابل آلاباما در نیمه نهایی به پایان رسید و سپس سینسیناتی (۱۳-۱) شاهد یک رکورد مدرسه ای بود که ۹ بازیکن در درفت NFL انتخاب شدند که توسط احمد “سس” گاردنر، مدافع کرنر، در مجموع چهارم شد. توسط نیویورک جتز

پس از از دست دادن هسته اصلی بهترین بازیکنان خود، فشار بر فیکل است تا نشان دهد که شماره ۲۳ Bearcats برای ماندگاری ساخته شده اند، به خصوص که آنها آماده می شوند تا از کنفرانس بین المللی ورزش آمریکا به ۱۲ بزرگ در سال ۲۰۲۳ جهش کنند.

فیکل گفت: «رفتن به کمپ، قطعاً متفاوت است. نه این که شما هر سال با هم مبارزه نمی کنید و مسابقاتی در همه چیز وجود دارد. اما امسال سالی است که قطعاً برتری بیشتری وجود دارد. قطعاً چند نبرد منحصر به فرد، و فقط در پست کوارتربک نیست.

قطعا احساس فوریت برای سینسیناتی وجود دارد که منجر به افتتاحیه فصل در ۳ سپتامبر در شماره ۱۹ آرکانزاس می شود.

دزموند رایدر سینسیناتی فکر می کند که او باید اولین بار QB پیش نویس شود

فیکل گفت: “کمپ با دانستن این موضوع متفاوت است که آن بچه ها ممکن است اسنپ های زیادی را بازی نکرده باشند، و شما به Fayetteville، آرکانزاس خواهید رفت و باید بهترین بازی خود را انجام دهید.” مطمئناً احساس متفاوتی وجود دارد و فکر می‌کنم حس متفاوتی برای کل اردوی ما خواهد بود.»

ایوان پراتر، کوارتربک سینسیناتی، در طی یک مسابقه بین تیمی فوتبال NCAA در سینسیناتی، به عقب برمی‌گردد.  پراتر که در سال گذشته فقط 11 پاس به او زد، در حال رقابت با بن برایانت است که سه سال را در سینسیناتی گذراند و قبل از فرار از سایه طولانی ریدر و انتقال به میشیگان شرقی فصل گذشته.

ایوان پراتر، کوارتربک سینسیناتی، در طی یک مسابقه بین تیمی فوتبال NCAA در سینسیناتی، به عقب برمی‌گردد. پراتر که در سال گذشته فقط ۱۱ پاس به او زد، در حال رقابت با بن برایانت است که سه سال را در سینسیناتی گذراند و قبل از فرار از سایه طولانی ریدر و انتقال به میشیگان شرقی فصل گذشته.
(AP Photo/Aaron Doster، فایل)

به دنبال QB1 هستید؟

با تلاش فیکل برای جایگزینی دزموند ریدر، استارتر چهار ساله پر زرق و برق، نبرد پرمخاطب در کوارتربک خواهد بود. این یک وضعیت غیرعادی ایجاد کرده است که توسط پورتال انتقال ممکن شده است.

ایوان پراتر، دانش‌آموز دوم، که سال گذشته تنها ۱۱ پاس را در موپ‌آپ انجام داد، در حال رقابت با بن برایانت است که سه سال را در سینسیناتی گذراند و قبل از فرار از سایه طولانی ریدر و انتقال به میشیگان شرقی فصل گذشته.

با رفتن رایدر، برایانت به عنوان یک بازیکن سال پنجم به تیم Bearcats بازگشت، و او احتمالاً به دلیل تجربه به برتری رسیده است. او بیش از ۳۰۰۰ یارد و ۱۳ تاچ داون برای تیم کنفرانس میانی آمریکا که فصل گذشته ۷-۶ به پایان رسید پاس داد.

NFL DRAFT PROSPECT SAUCE GARDNER معتقد است که او “بهترین” در کلاس امسال است: “من انتخاب شده هستم”

فیکل گفت: “ما مدت زیادی است که یک نبرد کوارتربک واقعی نداشته ایم.”

مشاغل برای گرفتن

رقابت دیگری که در کمپ انجام می شود، جایگزینی جروم فورد با دویدن ۱۳۰۰ یاردی است. کاندیداهای بازگشته عبارتند از رایان مونتگومری ارشد، که به مدت سه سال بازیکن درجه یک تیم Bearcats بوده است، و چارلز مک کللند، که با مصدومیت بدشانسی مواجه شده است.

یکی از وایلدکارت‌های موجود در این ترکیب کوری کینر، برنده آقای فوتبال اوهایو در سال ۲۰۲۰ است که پس از یک فصل در LSU به سینسیناتی منتقل شده است، جایی که ۳۲۴ یارد او را به دومین عجله‌کننده برتر تیم تبدیل کرده است.

O-line قابل اعتماد

سینسیناتی در خط حمله موقعیت غبطه‌انگیزی دارد و هر پنج بازیکن ابتدایی سال گذشته بازگشته‌اند. جلوی تنومند به Bearcats کمک کرد تا در فصل گذشته میانگین ۳۷ امتیاز در هر بازی کسب کنند. سنتر جیک رنفرو، گارد لورنز متز و تکل دیلن اوکوئین همگی انتخاب‌های تیم اول All-AAC در سال ۲۰۲۱ بودند.

سینسیناتی، یو سی اف، هیوستون پس از دستیابی به توافق با کنفرانس دو و میدانی آمریکا، در سال ۲۰۲۳ به ۱۲ بزرگ بپیوندند

پایان عقب

وقتی گاردنر و کوبی برایانت به NFL رفتند، سینسیناتی بهترین پشت سر هم در کشور را از دست داد. با ورود آرکون بوش ارشد به یکی از نقاط عقب‌نشینی و یک استارت بازگشته در ایمنی ارشد جاوون هیکس، تیم ثانویه Bearcats همچنان باید سخت باشد.

جباری تیلور، بازیکن سال ششم، یکی از رهبران خط دفاعی Bearcats، گفت: “ما بچه های زیادی داریم که گرسنه هستند. به همین سادگی.” “شما همه این بچه ها را دارید، ما در حال بارگذاری مجدد هستیم، آنها به اندازه هر کسی که قبلا اینجا بود و نفر بعدی آماده است.”

برنامه

پس از باز شدن در جاده مقابل آرکانزاس، سینسیناتی در بازی افتتاحیه خانگی با تیم FCS Kennesaw State بازی خواهد کرد و در بازی غیر کنفرانسی میزبان ایندیانا خواهد بود. سپس برای آخرین بار از طریق برنامه AAC یک اسلوگ می آید. لیست فصل معمولی شامل شماره ۲۴ هیوستون نمی شود که در یک نظرسنجی رسانه ای پیش از فصل انتخاب شد تا بالاتر از Bearcats در کنفرانس به پایان برسد.