AOC به یاد می آورد که با “میراث بومی” خود بیدار شده است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

الکساندریا اوکاسیو-کورتز، نماینده مجلس نمایندگان آمریکا روز شنبه گفت که ارتباط او با “میراث بومی” او در اعتراض به خط لوله داکوتا اکسس با قبایل بومی آمریکا در منطقه حفاظت شده سرخپوستان استندینگ راک بیدار شد.

اوکاسیو کورتز در پاسخ به یک نظر در اینستاگرام گفت که می‌خواهد بیشتر با ریشه‌های اجدادی تاینو، گروهی از مردم بومی کارائیب ارتباط برقرار کند و قبایل سرخپوست آمریکایی از او به عنوان خانواده استقبال کردند.

اوکاسیو کورتز در این ویدئو می‌گوید: «یکی از چیزهایی که برای اولین بار شروع به بیداری کرد و من را در اعماق میراث بومی‌ام وصل کرد، اتصال به لاکوتا سیوکس در سنگ ایستاده بود.

AOC ادعا می کند “همبستگی بالا” بین سوخت های فسیلی و خشونت علیه مردم بومی

“واقعاً فقط کلیک کردم که این یک آجیل است، مثلاً لطفی که آنها به آنها دادند و گفتند “نه، تو یکی از بستگان هستی” برای من واقعاً شکل دهنده بود. در حالی که ممکن است ما دقیقاً از یک اصل و نسب نباشیم و آمده باشیم، وجه اشتراک این اصل و نسب و برای ما مهم است که بدانیم ما بزرگ شده ایم و در بزرگ شدن به ما گفته شده که منقرض شده ایم، تاینوها وجود ندارند، و برای پورتوریکویی ها واقعا مهم است که درک کنند که این روایت درست به چالش کشیده شده است. اکنون.”

نماینده الکساندریا اوکاسیو-کورتز، DN.Y، در طول تجمعی برای گنجاندن مقررات مهاجرت در قانون بازسازی بهتر خارج از ساختمان کنگره ایالات متحده، 7 دسامبر 2021 در واشنگتن صحبت می کند.

نماینده الکساندریا اوکاسیو-کورتز، DN.Y، در طول تجمعی برای گنجاندن مقررات مهاجرت در قانون بازسازی بهتر خارج از ساختمان کنگره ایالات متحده، ۷ دسامبر ۲۰۲۱ در واشنگتن صحبت می کند.
(درو انگرر/گتی ایماژ)

علاوه بر ریشه‌های بومی و اسپانیایی، اوکاسیو کورتز، که خانواده‌اش از پورتوریکو به شهر نیویورک مهاجرت کرده‌اند، طی سال‌ها ادعا کرده است که اجداد یهودی، اروپایی و سیاه‌پوست دارد.

هدف AOC بازسازی مجمع ایالت نیویورک با ۹ تاییدیه

او در سال ۲۰۱۸ به کنیسه ای در کوئینز گفت: «همانطور که داستان پورتوریکو است، ما مردمی هستیم که ترکیبی هستند. ما یک چیز نیستیم. “

اوکاسیو-کورتز در مراسم هانوکا گفت: «در زمان بسیار بسیار طولانی، نسل‌ها و نسل‌های پیش، خانواده من متشکل از یهودیان سفاردی بودند» که در قرن‌های شانزدهم و هفدهم از تغییر دین اجباری به دست کاتولیک‌های اسپانیایی فرار کردند. اوکاسیو کورتز نیز یک کاتولیک است، که به گفته او دیدگاه های زیست محیطی او را آگاه کرده است.

اوکاسیو کورتز در استوری های اینستاگرام خود در روز شنبه توضیح داد که فرهنگ تاینو بر فرهنگ و زبان مدرن آمریکایی تأثیر گذاشته است، موضوعی که او ادعا کرد با استعمار مرتبط است. به عنوان مثال، او به کلمه “ژوراکان” اشاره کرد، نام یک خدای آشوب و بی نظمی تاینو، که ریشه کلمه ” طوفان ” را تشکیل داد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اوکاسیو کورتز این آخر هفته همراه با یک هیئت کنگره در پورتوریکو است تا در مجمعی شرکت کند که در مورد اینکه آیا قلمرو ایالات متحده باید تبدیل به ایالت شود یا خیر. اوکاسیو کورتز در پست های اینستاگرام به این نکته اشاره کرد که سیاست جزیره پیچیده است. موضع رسمی او این است که پورتوریکویی‌ها باید وضعیت خود را تعیین کنند و در مورد اینکه آیا به دنبال ایالت، استقلال یا ترتیبات دیگری هستند، رأی دهند، تا زمانی که یک قلمرو “استعماری” ثبت نشده ایالات متحده باقی نماند.

اوکاسیو کورتز و سایر دموکرات‌ها پیش‌نویس بحثی درباره قانون وضعیت پورتوریکو منتشر کرده‌اند که به پورتوریکوی‌ها اجازه می‌دهد در مورد «وضعیت سیاسی دائمی، غیرسرزمینی و کاملاً خودگردان» رأی دهند.