۵ عضو باند MS-13 در قتل وحشیانه، “خرد کردن” ۲ پسر نوجوان ویرجینیا محکوم شدند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک هیئت منصفه فدرال روز جمعه پنج عضو باند MS-13 را به دلیل نقش آنها در ربودن و قتل وحشیانه دو پسر نوجوان ویرجینیا که آنها “به اشتباه” مظنون به عضویت باند رقیب و خبرچین پلیس بودند، محکوم کرد.

المر زلایا مارتینز، ۳۱ ساله; رونالد هررا کنترراس، ۲۴ ساله; هنری زلایا مارتینز، ۲۸ ساله; پابلو ولاسکو بارارا، ۲۴ ساله; و دوگلاس رامیرز فررا، ۲۵ ساله، اهل السالوادور، نقشه ای برای ربودن و کشتن یک پسر ۱۷ ساله از فالز چرچ که به اشتباه به عضویت در یک باند رقیب مشکوک بودند و پسر ۱۴ ساله اسکندریه که به اشتباه به او مظنون شده بودند را طراحی کردند. بر اساس سوابق دادگاه، در آگوست ۲۰۱۶ یک خبرچین پلیس بود.

اعضای باند هر دو پسر را در ۲۸ آگوست همان سال به این بهانه که قرار است در یک جلسه باند در جنگل شرکت کنند، به پارک هلمز ران استریم ولی فریب دادند.

گشت مرزی در RIO GRANDE VALLEY NAB 2 متخلف جنسی، ۹ عضو باند MS-13

آنها با ضربات چاقو و بیش از ۱۰۰ ضربه “با چاقو، قمه و کلنگ” نوجوان ۱۷ ساله را مهار کردند، به او حمله کردند و او را کشتند و سپس یکی از آنها را شکستند. به گفته وزارت دادگستری، پاهای پسر در حال قرار دادن بقایای او در داخل هستند.

اعضای این باند همچنین با ضربات چاقو و قطعه قطعه کردن پسر ۱۴ ساله پسر ۱۴ ساله را مهار، مورد حمله قرار داده و با همان اسلحه به قتل رساندند. هنگامی که این نوجوان ۱۴ ساله مرد، هر دو پای او را شکستند و با لباس خواب خود او را بستند تا در سوراخی که از قبل حفر شده بود جا شود – همه آنها را فیلمبرداری کردند و برای رهبران باند در ایالات متحده و السالوادور فرستادند. وزارت دادگستری گفت که برای اثبات رتبه خود.

عضو باند هندوران MS-13 با اخراج های قبلی محکوم به جنایات مواد مخدر و اسلحه

گزارش شده بود که پسران مفقود شده بودند تا اینکه بقایای آنها در مارس ۲۰۱۷ پیدا شد و در دسامبر ۲۰۱۷ شناسایی شدند.

در مجموع ۱۷ متهم در این پرونده نزدیک به شش ساله متهم شده اند.

به گفته وزارت دادگستری، MS-13 یک باند فراملیتی است که بیشتر از افراد سالوادوری یا دیگر تبارهای آمریکای مرکزی تشکیل شده است.

به گفته وزارت دادگستری، MS-13 یک باند فراملیتی است که بیشتر از افراد سالوادوری یا دیگر تبارهای آمریکای مرکزی تشکیل شده است.
(یوری کورتز/ خبرگزاری فرانسه)

هر پنج متهمی که روز جمعه در یک دادگاه فدرال ویرجینیا مجرم شناخته شدند، به توطئه برای ارتکاب آدم ربایی و قتل به منظور کمک به فعالیت های دزدی متهم شدند. توطئه برای آدم ربایی؛ قتل به کمک فعالیت های دزدی؛ آدم ربایی منجر به مرگ همچنین همه آنها با حبس ابد اجباری روبرو هستند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

به گفته وزارت دادگستری، MS-13 یک باند فراملیتی است که بیشتر از افراد سالوادوری یا دیگر تبارهای آمریکای مرکزی تشکیل شده است.

این باند بیش از ۱۰۰۰۰ عضو دارد که فعالیت های منظمی را در حداقل ۱۰ ایالت و واشنگتن دی سی انجام می دهند، “با هزاران فعالیت باند دیگر در آمریکای مرکزی و مکزیک”، این وزارتخانه در بیانیه مطبوعاتی سال ۲۰۲۱ اشاره کرد.