۱۰۰ روز تا انتخابات وقت داریم که آمریکا بتواند سیاست های جنون آمیز و چپ افراطی دموکرات ها را رد کند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

۱۰۰ روز دیگر، مردم آمریکا می توانند اولین رای خود را علیه ریاست جمهوری ناموفق جو بایدن به صندوق بیندازند.

بایدن روی فرمان خوابیده است و همراه با رهبری فاجعه بار دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا، قیمت بنزین به بالاترین حد خود رسیده است، هزینه مواد غذایی و کالاهای خانگی به شدت افزایش یافته است، مهاجران غیرقانونی و مواد مخدر مرگبار در مرزهای باز جنوبی ما سرازیر شده اند. و جرم و جنایت در سراسر کشور در حال افزایش است.

همه شاخص های اقتصادی حاکی از آن است که کشور ما در رکود قرار دارد. با این حال، شما این را از زبان بایدن یا پزشکان متخصص او در کاخ سفید نخواهید شنید زیرا آنها هیچ برنامه ای برای رفع این بحران هایی که ایجاد کرده اند ندارند.

دموکرات ها لایحه ای را برای جایگزینی پلیس با “حرفه های بهداشت روان” در مواقع اضطراری مربوط به بیماران روانی مطرح می کنند

قبل از اعلام اعداد تولید ناخالص داخلی سه ماهه دوم، کاخ سفید تلاش کرد تا معنای «رکود» را دوباره تعریف کند.

پست برچسب ها را روی پمپ بنزین در یک ایستگاه شل پیدا کرد.

پست برچسب ها را روی پمپ بنزین در یک ایستگاه شل پیدا کرد.
(جی سی رایس/نیویورک پست)

حقیقت این است: تورم فلج کننده دستمزدها را کاهش می دهد و پس انداز خانواده ها را پاک می کند.

خانوارهای آمریکایی در ماه ژوئن با نزدیک به ۵۰۰ دلار هزینه اضافی مواجه شدند، زیرا تورم به بالاترین حد خود در ۴۱ سال گذشته رسید.

در مقایسه با همین یک سال پیش، میانگین درآمد ساعتی پس از تعدیل تورم، ۳.۶ درصد کاهش داشت.

بایدن با شروع یک حمله همه جانبه به انرژی آمریکا، باعث افزایش سرسام آور قیمت بنزین شده و باعث ایجاد درد واقعی برای خانواده های سختکوش شده است.

در آغاز سال ۲۰۲۱، دموکرات‌ها با وجود مخالفت‌های جمهوری‌خواهان در مورد آسیب احتمالی آن به اقتصاد، فهرست آرزوهای ۱.۹ تریلیون دلاری چپ افراطی خود را به کنگره رساندند.

ما باید دموکرات ها را به خاطر هزینه های بیهوده و سیاست های افراطی خود که باعث این رکود شده است، پاسخگو بدانیم.

جنایات خشونت آمیز و قتل به دلیل حمایت دموکرات ها از جنبش رادیکال “Defund the Police” افزایش یافته است.

دموکرات‌ها با کاهش بودجه پلیس، پایان دادن به وثیقه نقدی، و اجازه دادن به مجرمان خشن به خیابان‌ها، جوامع ما را کمتر امن کرده‌اند.

تظاهرکنندگان تابلویی در دست دارند که در آن می خوانند "پول پلیس را کم کنید" در جریان اعتراض به مرگ یک مرد سیاهپوست به نام دنیل پرود، پس از اینکه پلیس در حین دستگیری در 23 مارس، در روچستر، نیویورک، ایالات متحده در 6 سپتامبر 2020، کلاه تف را روی سر او گذاشت. رویترز/ برندان مک درمید

تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ یک مرد سیاه‌پوست به نام دنیل پرود، پس از اینکه پلیس در حین دستگیری در ۲۳ مارس در ۶ سپتامبر در روچستر، نیویورک، ایالات متحده آمریکا کلاه تف را روی سر او گذاشت، تابلویی را در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود “بازگشت پول به پلیس”. ۲۰۲۰. رویترز/ برندان مک درمید
(رویترز/ برندان مک درمید)

در بیش از ۱۵ شهر ایالات متحده، میزان قتل در سال ۲۰۲۱ رکوردهای قبلی را شکست.

کمپین اهانت آمیز دموکرات ها علیه مردان و زنان شجاع آبی پوش، برای اضافه کردن توهین به جراحت، استخدام افسران واجد شرایط مورد نیاز برای حفظ امنیت جوامع ما را برای ادارات پلیس تقریبا غیرممکن کرده است.

انجمن تحقیقات اجرایی پلیس نزدیک به ۲۰۰ اداره پلیس از سراسر کشور را مورد بررسی قرار داد و دریافت که بازنشستگی ۴۵ درصد افزایش یافته است و استعفاها ۱۸ درصد از آوریل ۲۰۲۰ تا آوریل ۲۰۲۱ افزایش یافته است.

دموکرات ها فقط جنایتکاران را به جای پلیس انتخاب نکرده اند، بایدن کنترل مرزهای جنوبی ما را به مهاجران غیرقانونی و کارتل های خشونت آمیز مواد مخدر تسلیم کرده است.

ژوئن چهارمین ماه متوالی از بیش از ۲۰۰۰۰۰ برخورد با مهاجران غیرقانونی بود و بیش از ۳.۱ میلیون مهاجر در دوران ریاست جمهوری جو بایدن به این کشور راه یافتند.

برای دریافت خبرنامه نظر اینجا را کلیک کنید

در مورد مهاجران غیرقانونی که با موفقیت وارد کشور ما شده اند و فرار کرده اند چطور؟

به دلیل سیاست های درهای باز و طرفدار عفو عمومی دموکرات ها، مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر در سال گذشته به رکورد جدیدی رسید.

بیش از ۱۰۰۰۰۰ جوان آمریکایی در سال ۲۰۲۱ بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست دادند. تقریباً دو سوم از مواد افیونی مصنوعی مانند فنتانیل به دست آمدند که داروی انتخابی برای کارتل ها است زیرا تهیه آن از مواد شیمیایی رایج و قاچاق از مرز آسان است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وضعیت ما بسیار بدتر از وضعیتی است که نزدیک به دو سال پیش بودیم، زیرا بایدن و نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، بحران‌های خودساخته خود را دوچندان می‌کنند.

این خبر خوب است: کمک در راه است.

در هفته‌های آتی، جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان در حال اجرای طرحی محافظه‌کارانه و جسورانه برای کاهش تورم، کاهش هزینه‌های انرژی برای خانواده‌های آمریکایی، امنیت مرزها، حمایت از پلیس ما، بازگرداندن والدین به کنترل تحصیل فرزندانشان و بازگرداندن کشورمان به وضعیت هستند. مسیر درست

برای خواندن اطلاعات بیشتر از REP اینجا را کلیک کنید. استیو اسکالیس