یک نوجوان کالیفرنیایی که در تیراندازی کشته شد شاهد تیراندازی پدرش به مادرش بود: پلیس


مقامات می گویند که این نوجوان کالیفرنیایی که پس از تیراندازی چند گلوله با نمایندگان جان خود را از دست داد، ظاهرا شاهد کشته شدن پدرش مادرش در روز قبل بوده است.

پلیس فونتانا ابتدا بر این باور بود که ساوانا گرازیانو ۱۵ ساله توسط پدرش آنتونی ربوده شده است که او نیز در تیراندازی روز سه شنبه جان خود را از دست داد. هشدار آمبر برای ناپدید شدن ساوانا صادر شد، اما کارآگاهان کالیفرنیا اکنون نظریه آدم ربایی را زیر سوال می برند پس از اینکه معلوم شد او احتمالاً با پدرش در تیراندازی شرکت داشته است.

روز دوشنبه، آنتونی گرازیانو ۴۵ ساله ظاهراً به همسرش، تریسی مارتینز، چندین بار شلیک کرد و سپس به سمت ماشینی در نزدیکی شلیک کرد. آنتونی و ساوانا اخیراً از خانه مارتینز نقل مکان کرده بودند.

افسران اکنون بر این باورند که ساوانا پشت کامیون پدرش نشسته بود که مادرش را به ضرب گلوله کشت. مارتینز مدت کوتاهی قبل از مرگ شوهرش را به عنوان قاتل خود معرفی کرد، اما اشاره ای به حضور دخترش نکرد.

مقامات می گویند که یک نوجوان در کالیفرنیا که مورد هشدار آمبر قرار گرفته بود در تیراندازی بین پدر و معاونان کشته شد

به گفته مقامات، ساوانا گرازیانو در میان تیراندازی با نیروهای مجری قانون روز سه شنبه در بزرگراهی در صحرای مرتفع کالیفرنیا کشته شد.  روز چهارشنبه، مقامات گفتند که این نوجوان در جریان آتش‌سوزی به سمت نمایندگان تیراندازی کرد.

به گفته مقامات، ساوانا گرازیانو در میان تیراندازی با نیروهای مجری قانون روز سه شنبه در بزرگراهی در صحرای مرتفع کالیفرنیا کشته شد. روز چهارشنبه، مقامات گفتند که این نوجوان در جریان آتش‌سوزی به سمت نمایندگان تیراندازی کرد.
(AP)

شاهدان و ویدئوها تایید می کنند که دختر نوجوان در حالی که مادرش فریاد می زد بی حرکت مانده است. فیلم نشان می‌دهد که ساوانا قبل از شروع تیراندازی به مدت ۳۰ تا ۶۰ ثانیه در داخل کامیون آنتونی نشسته است و پس از شروع تیراندازی، نوجوان از خودرو خارج نشد.

گروهبان “او فقط روی صندلی عقب نشسته است.” کریستین سرجنت به آسوشیتدپرس گفت.

در روز بعد از قتل، شاهدی خودروی پدر ساوانا را دید و به مقامات هشدار داد و باعث تعقیب و گریز طولانی با خودرو در امتداد یک بیابان بین ایالتی با نمایندگان شد. از یک تفنگ در وانت آنتونی شلیک شد، اما ماشین او در نهایت پس از خروج از بزرگراه از کار افتاد.

یک زندانی محکوم به اعدام در کالیفرنیا به دلایل طبیعی درگذشت

به گفته مقامات، گرازیانو و دختر نوجوانش که او یک روز قبل ربوده بود، در میان تیراندازی با نیروهای مجری قانون، سه شنبه، 27 سپتامبر 2022، در بزرگراهی در صحرای مرتفع کالیفرنیا کشته شدند.

به گفته مقامات، گرازیانو و دختر نوجوانش که او یک روز قبل ربوده بود، در میان تیراندازی با نیروهای مجری قانون، سه شنبه، ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۲، در بزرگراهی در صحرای مرتفع کالیفرنیا کشته شدند.
(از اداره پلیس شهر فونتانا از طریق AP)

یک تیرانداز از خودروی خود نیز چندین گلوله از شیشه جلوی خودروی گشت شلیک کرد و خودروی دیگری را که تعقیب می کرد از کار انداخت.

آنتونی در کامیون جان خود را از دست داد، اما ساوانا زمانی که در جریان تیراندازی به سمت افسران دوید کشته شد. این نوجوان در آن زمان کلاه ایمنی و تجهیزات تاکتیکی به سر داشت.

مقامات تجهیزات تاکتیکی، تفنگ، تفنگ های دستی، نارنجک های دودزا و هزاران گلوله مهمات را در واحد ذخیره سازی آنتونی گرازیانو – که همگی به طور قانونی در اختیار داشتند – پیدا کردند. برادر کوچکتر ساوانا به بازرسان گفت که او و ساوانا با اسلحه بزرگ شده اند.

این عکس بدون تاریخ ارائه شده توسط اداره پلیس شهر فونتانا، آنتونی جان گرازیانو 45 ساله را نشان می دهد که مظنون به یک حادثه تیراندازی است.

این عکس بدون تاریخ ارائه شده توسط اداره پلیس شهر فونتانا، آنتونی جان گرازیانو ۴۵ ساله را نشان می دهد که مظنون به یک حادثه تیراندازی است.
(از اداره پلیس شهر فونتانا از طریق AP)

مقامات در حال تعیین اینکه آیا ساوانا توسط افسران یا پدرش به ضرب گلوله کشته شده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پلیس به طور علنی فیلمی از این تیراندازی را در میان تحقیقات منتشر نکرده است که توسط وزارت دادگستری کالیفرنیا کمک می شود.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.