یک مقام اطلاعاتی می گوید مهمات اوکراین تمام شده است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مهمات اوکراین به سرعت در حال تمام شدن است زیرا آنها به عقب نشینی علیه تهاجم روسیه ادامه می دهند.

وادیم اسکیبیتسکی معاون رئیس اطلاعات نظامی اوکراین در مصاحبه ای گفت که درگیری خشونت آمیز اکثر توپخانه های اوکراینی را خسته کرده است.

اسکیبیتسکی گفت که کمک‌های خارجی نبرد را در خط مقدم تامین می‌کردند، اما اوکراین همچنان در مقایسه با دشمنان خود به شدت در آمادگی کامل قرار داشت.

«اکنون همه چیز به این بستگی دارد [the west] اسکیبیتسکی در مصاحبه با گاردین گفت: «اوکراین یک توپخانه تا ۱۰ تا ۱۵ توپ روسی دارد. شرکای غربی ما حدود ۱۰ درصد از آنچه را که دارند به ما داده اند.»

روسیه در شرق اوکراین مدعی برتری است اما تحلیلگران پیشرفت “پرهزینه” و کاهش قدرت را پیشنهاد می کنند

در این عکس منتشر شده توسط سرویس مطبوعاتی وزارت دفاع روسیه که در روز یکشنبه 5 ژوئن منتشر شد، یک سامانه توپخانه ای پیون متعلق به ارتش روسیه به هدفی در مکانی نامعلوم در اوکراین شلیک می کند.

در این عکس منتشر شده توسط سرویس مطبوعاتی وزارت دفاع روسیه که در روز یکشنبه ۵ ژوئن منتشر شد، یک سامانه توپخانه ای پیون متعلق به ارتش روسیه به هدفی در مکانی نامعلوم در اوکراین شلیک می کند.
(سرویس مطبوعاتی وزارت دفاع روسیه از طریق AP)

ایالات متحده به همراه متحدانش میلیاردها دلار کمک و تسلیحات به اوکراین برای دفاع از خود در برابر آن ارائه کرده است. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه تهاجم

نوت بوک گزارشگر: چرنیهیو اوکراین پس از رگبار توپخانه روسیه ویران شد

“ما تقریباً همه چیز خود را مصرف کرده ایم [artillery] مهمات و اکنون از گلوله های استاندارد ناتو با کالیبر ۱۵۵ استفاده می کنند. اروپا همچنین گلوله‌های کالیبر پایین‌تری را تحویل می‌دهد، اما با تمام شدن اروپا، مقدار آن کمتر می‌شود.”

رهبران متفقین هنوز با اوکراین هستند: هفته گذشته رئیس جمهور بایدن گفت ایالات متحده قصد دارد سیستم های موشکی و مهمات پیشرفته ای را به این کشور بفرستد که این کشور را قادر می سازد تا اهداف کلیدی را در میدان جنگ با دقت بیشتری مورد حمله قرار دهد و قول داد که اوکراین را برای دادن امتیاز تحت فشار قرار نخواهد داد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

یک سرباز در حین تمرین توپخانه فرماندهی عملیاتی-سرزمینی شرقی گارد ملی اوکراین، منطقه خارکف، شمال شرق اوکراین، یک دوربین هویتزر شلیک می کند.

یک سرباز در حین تمرین توپخانه فرماندهی عملیاتی-سرزمینی شرقی گارد ملی اوکراین، منطقه خارکف، شمال شرق اوکراین، یک دوربین هویتزر شلیک می کند.
(ویاچسلاو مادیفسکی/ Ukrinform/نشر آینده از طریق گتی ایماژ)

کشورهای اروپایی و سایر کشورهای متحد، میلیون‌ها پناهنده را که در درگیری‌هایی که روسیه به جنایات جنگی علیه غیرنظامیان متهم شده است، پذیرفته‌اند. ایالات متحده اعلام کرده است که مایل است حدود ۱۰۰۰۰۰ پناهجو را بپذیرد.

نگرانی رهبران اوکراین از «خستگی جنگ» در میان متحدان غربی در بحبوحه درگیری طولانی با روسیه

و در حالی که فیلم ها و تصاویر جنایات ادعایی جهان را شوکه کرده است، بحران های داخلی و نزدیک به سه ماه و نیم تمرکز را از بزرگترین جنگ اروپا پس از جنگ جهانی دوم خارج کرده است. اکنون مقامات کیف نگران “خستگی جنگ” بین المللی هستند.

بری استیمسون از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.