یک زندانی کالیفرنیا در حمله به زندان جان خود را از دست داد و او را در ۱۱ روز سوم قرار داد: پلیس


مقامات گفتند که دو زندانی در یک زندان شمالی کالیفرنیا روز جمعه یک زندانی دیگر را کشتند که سومین مورد در کمتر از دو هفته است که یک زندانی در حین زندان در این ایالت کشته شده است.

مقامات گفتند که قتل اخیر در زندان ایالتی صحرای بالا رخ داده است. زندانیان ویلیام لوتس ۳۹ ساله و تیموتی اسمیت ۴۰ ساله به هم زندانی ترنس کلمن ۵۱ ساله حمله کردند.

کلمن در پی این حمله جان باخت و مقامات در حال بررسی مرگ به عنوان یک قتل هستند.

لوتس نیز به شدت مجروح شد و به بیمارستانی در بیرون منتقل شد، در حالی که اسمیت در حالی که پرونده در حال بررسی است به یک واحد انزوا منتقل شد.

پلیس بوستون مظنون چاقویی را به اتهام چاقو زدن به ۴ نفر در یک جنایت قتل عام دستگیر کرد.

مقامات می گویند که ترنس کلمن زندانی در جمعه 14 اکتبر 2022 توسط ویلیام لوتس و تیموتی اسمیت در زندان ایالتی های دسرت مورد حمله قرار گرفت و بر اثر جراحات جان باخت.  مقامات در حال بررسی این مرگ به عنوان یک قتل هستند.

مقامات می گویند که ترنس کلمن زندانی در جمعه ۱۴ اکتبر ۲۰۲۲ توسط ویلیام لوتس و تیموتی اسمیت در زندان ایالتی های دسرت مورد حمله قرار گرفت و بر اثر جراحات جان باخت. مقامات در حال بررسی این مرگ به عنوان یک قتل هستند.
(دپارتمان اصلاحات و توانبخشی کالیفرنیا از طریق AP)

مقامات در آن زمان گفتند، هفته گذشته، دو زندانی که در حال گذراندن حبس ابد بودند، پس از حمله در زندان های کالیفرنیا جان خود را از دست دادند، یکی در زندان ایالتی سالیناس ولی و دیگری در زندان ایالتی کالیفرنیا، ساکرامنتو، که معمولا به عنوان نیو فولسوم شناخته می شود.

هر سه مرد در آخرین حادثه دارای سابقه جنایی طولانی هستند.

این عکس 25 سپتامبر 2020 که توسط اداره اصلاحات و توانبخشی کالیفرنیا ارائه شده است، زندانی ویلیام لوتس را نشان می دهد.

این عکس ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ که توسط اداره اصلاحات و توانبخشی کالیفرنیا ارائه شده است، زندانی ویلیام لوتس را نشان می دهد.
(دپارتمان اصلاحات و توانبخشی کالیفرنیا از طریق AP)

کلمن پس از دو بار محکومیت قبلی به سرقت، در حال گذراندن حکم ابد با احتمال آزادی مشروط از اتهامات حمله و سرقت در شهرستان یولو بود. او در زندان به دلیل قتل عمد به ۱۲ سال دیگر محکوم شد.

لوتس به دلیل حمله با اسلحه به یک افسر صلح یا آتش نشان به مدت ۱۸ سال از شهرستان توولومن خدمت می کرد. زمانی که در زندان بود، به دلیل حمله با سلاح مرگبار به عنوان مهاجم دوم به ۹ سال دیگر محکوم شد. در این سال او به ساخت یا نگهداری سلاح مرگبار محکوم شد و به دو سال دیگر محکوم شد.

این عکس 25 سپتامبر 2020 که توسط اداره اصلاحات و توانبخشی کالیفرنیا ارائه شده است، تیموتی اسمیت زندانی را نشان می دهد.

این عکس ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ که توسط اداره اصلاحات و توانبخشی کالیفرنیا ارائه شده است، تیموتی اسمیت زندانی را نشان می دهد.
(دپارتمان اصلاحات و توانبخشی کالیفرنیا از طریق AP)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اسمیت در حال گذراندن حبس ابد با امکان آزادی مشروط برای قتل و تلاش برای قتل در شهرستان سن خواکین است. او قبلاً به دلیل فرار از یک افسر پلیس که باعث مرگ یا صدمات شدید بدنی، سرقت وسیله نقلیه و عدم حضور در دادگاه شده بود، چهار سال محکومیت داشت. وی متعاقباً به اتهام سرقت منزل و سرقت وسیله نقلیه به چهار سال زندان محکوم شد.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.