یکی از لیبرال‌ترین شهرهای کشور پس از انتخابات، چرخش معتدلی پیدا می‌کند و «کم کردن پول پلیس» را به عقب می‌اندازد.


شهر لیبرال معروف وست هالیوود کالیفرنیا ممکن است پس از انتخابات میان دوره ای امسال، با رأی دادن ساکنان به نامزدهای مورد حمایت اداره پلیس و اتاق بازرگانی محلی، نسبت به مدیران جوان مترقی، روند معتدل تری داشته باشد.

جسیکا لوینسون، استاد حقوق انتخابات در دانشکده حقوق لویولا، در گزارشی به MSN از غرب هالیوود گفت: «همیشه به‌عنوان بسیار مترقی دیده می‌شود، اما بسیاری از ساکنان نیز در حال پیر شدن در موقعیت‌های معتدل‌تری هستند».

اظهارات لوینسون در حالی بیان می‌شود که شورای شهر فوق‌العاده مترقی شهر در انتخابات میان‌دوره‌ای این ماه، به ویژه در مورد مسائل عدالت کیفری، ظاهراً با مخالفت رای‌دهندگان مواجه شده است.

جان هیلمن به مدت ۳۶ سال عضو شورای شهر بود و زمانی بخشی از آن چیزی بود که تایمز آن را “یکی از لیبرال ترین ایالت ها” کالیفرنیا می خواند. او در اواسط دهه ۱۹۸۰ به عنوان عضوی از اولین شورای شهر کشور با اکثریت آشکارا همجنسگرایان، تصویب سیاست های کنترل اجاره، محدودیت در اخراج و ممنوعیت تبعیض علیه ساکنان همجنسگرا، به آغاز دوره جدیدی از سیاست مترقی برای شهر کمک کرد.

فرماندارانی که محافظه کارترین آنها ارزیابی می شوند به راحتی در انتخابات مجدد پیروز شدند

علامت هالیوود در 17 نوامبر 2020 در هالیوود، کالیفرنیا.

علامت هالیوود در ۱۷ نوامبر ۲۰۲۰ در هالیوود، کالیفرنیا.
(عکس از AaronP/Bauer-Griffin/GC Images))

هیلمن پس از انتخابات ۲۰۲۰، کرسی خود را در شورا به دو نامزد جوان تر و لیبرال از دست داد، نتیجه ای که منجر به چرخش بیشتر شهر به چپ در دو سال گذشته شد.

اما به نظر می رسد که این سیاست ها اکنون با عقب نشینی رای دهندگان شهر مواجه شده است، به طوری که هیلمن در موقعیتی قوی قرار دارد تا با شمارش آرا نهایی، کرسی خود را دوباره به دست آورد. هیلمن و لورن مایستر شهردار میانه رو هر دو مورد حمایت مجریان قانون محلی و اتاق بازرگانی قرار گرفتند و به ترتیب با ۳۷۱۸ و ۵۷۷۰ رای پیشتاز شدند.

هیلمن به MSN گفت: «وقتی برای اولین بار در سال ۱۹۸۴ انتخاب شدم، هرگز تصور نمی‌کردم که هنوز فرصت خدمت به جامعه را داشته باشم. “ببینید شهر به صورت مشترک با جامعه تجاری کار می کند.”

نتایج ممکن است نشان‌دهنده مخالفت با شورای جوان‌تر و لیبرال‌تر باشد که اخیراً به کاهش در اداره پلیس و اجرای آنچه در آن زمان بالاترین حداقل دستمزد در کشور بود رای داد.

یک معترض پلاکاردی با عنوان «بازپرداخت پول پلیس» در دست دارد.

یک معترض پلاکاردی با عنوان «بازپرداخت پول پلیس» در دست دارد.
(عکس از Vuk Valcic/SOPA Images/LightRocket از طریق Getty Images)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

با افزایش نگرانی‌ها در مورد جرم و جنایت در سراسر کشور، لوینسون استدلال کرد که حتی برخی از مترقی‌ها نیز می‌توانند در مورد امنیت خود معتدل‌تر عمل کنند.

لوینسون به MSN گفت: «پیشرو و غیر مترقی همیشه مسائل مربوط به عدالت کیفری را به درستی بررسی نمی کند. زمانی که مردم احساس می‌کنند امنیت آنها به هر نحوی در معرض خطر است، تمایل دارند آن‌طور که شاید در غیر این صورت به لیبرال رأی می‌دادند، رأی ندهند.»