گیلیبراند در سخنرانی سقط جنین مستقیماً با مردان صحبت می کند: “فکر نمی کنم یک مرد در آمریکا واقعاً تصور کند”.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کریستن گیلیبراند، سناتور ایالات متحده، پنج شنبه مستقیماً با مردان آمریکایی صحبت کرد، در حالی که یک سخنرانی پرشور در مورد اینکه چرا معتقد است حق سقط جنین برای “آزادی” زنان مهم است، صحبت کرد.

دموکرات نیویورک در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من می خواهم یک دقیقه با مردان آمریکایی صحبت کنم.” “تصور کنید ۱۰ ماه بر بدن خود اختیار ندارید.”

سناتور کریستن گیلیبراند، DN.Y، در طی یک کنفرانس خبری در مورد رای گیری هفته آینده برای تدوین رو در مقابل وید، پنجشنبه، 5 می 2022، در کاپیتول هیل در واشنگتن صحبت می کند.  (AP Photo/ژاکلین مارتین)

سناتور کریستن گیلیبراند، DN.Y، در طی یک کنفرانس خبری در مورد رای گیری هفته آینده برای تدوین رو در مقابل وید، پنجشنبه، ۵ می ۲۰۲۲، در کاپیتول هیل در واشنگتن صحبت می کند. (AP Photo/ژاکلین مارتین)
(AP Photo/ژاکلین مارتین)

او از مردان خواست تصور کنند که نمی توانند بر بدن خود کنترل داشته باشند حتی اگر به این معنی باشد که می توانند بمیرند.

او گفت که فکر نمی‌کند یک مرد آمریکایی بتواند “تصور کند که کنترل بدنش، عملکردهای بدنش، اتفاقاتی که برایش می‌افتد و زندگی به مدت ۱۰ ماه چگونه باشد.”

گروه های حامی سقط جنین، کلیساها را برای تظاهرات روز مادر هدف قرار می دهند

دموکرات‌ها پس از افشای دادگاه عالی، به اجبار رای سنا به لایحه سقط جنین می‌دهند

او همچنین مدعی شد که پنج قاضی دیوان عالی ایالات متحده که به نظر می رسید طرفدار ابطال رو علیه وید در یک پیش نویس رای فاش شده بودند، در جلسات تایید خود وقتی گفتند که رو قانون حل و فصل شده است دروغ گفته اند و آن را “خشمگین” خواندند.

تظاهرات کنندگان در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده پنجشنبه، 5 می 2022 در واشنگتن تظاهرات کردند.

تظاهرات کنندگان در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده پنجشنبه، ۵ می ۲۰۲۲ در واشنگتن تظاهرات کردند.
(AP Photo/Alex Brandon)

او گفت: “پنج قاضی گفتند که به پیشینه احترام می گذارند. پنج قاضی گفتند که رو در مقابل وید یک سابقه تثبیت شده است. پنج قاضی گفتند که آنها هرگز سابقه تثبیت شده را تضعیف نمی کنند. این غیر وجدان نیست که این تصمیم با مردم آمریکا چه خواهد کرد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او واژگونی احتمالی Roe را “وحشیانه، غیرقابل قبول و غیرانسانی” خواند و گفت اگر دولت حق تصمیم گیری در مورد سلامتی و رفاه زن را از او بگیرد “او دیگر یک شهروند کامل نیست. او دیگر آزادی ندارد.”