گشت مرزی با بالا گرفتن بحران مرزی مجرمان جنسی و اعضای باند را دستگیر می کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

ماموران گشت مرزی در هفته گذشته چندین مجرم جنسی و اعضای باندی را که به عنوان بخشی از تعداد مهاجران گسترده تر از مرزها می آمدند، دستگیر کردند.

ماموران در بخش ال سنترو روز دوشنبه یک گروه هفت نفره از مهاجران غیرقانونی را متوقف کردند که در میان آنها یک کلمبیایی ۵۳ ساله که به دلیل محارم با یک نوجوان زیر ۱۴ سال محکوم شده بود، وجود داشت.

انتظار می رود که قاضی فدرال در چند روز آینده و همزمان با وقوع بحران مرزی، در مورد دعوی عنوان ۴۲ رای دهد.

گمرک و حفاظت مرزی در بیانیه ای اعلام کرد که ۱۵ مهاجر غیرقانونی را که به اتهام تخلفات جنسی محکوم یا تحت تعقیب هستند، دستگیر یا خارج کرده است.

همچنین روز دوشنبه، ماموران در دره ریو گراند سه عضو باند MS-13 را دستگیر کردند – یکی با اتهامات قبلی به اتهام حمله و حمله و دیگری با محکومیت و زمان محکومیت برای پولشویی.

Mara Salvatrucha (MS-13)، توسط مهاجران آمریکای مرکزی در لس آنجلس راه اندازی شد و در سراسر قاره گسترش یافته است – به ویژه در کشورهای مثلث شمالی مانند السالوادور و گواتمالا. این شهر به جنایات هولناک و هولناک خود معروف است و شعار آن این است گفته می شود “ماتا، ویولا، کنترلا” – به معنای “کشتن، تجاوز، کنترل”.

روز سه‌شنبه، ماموران در بخش RGV یک شهروند مکزیکی را که در سال ۲۰۰۸ به‌خاطر بدحجابی با یک نوجوان ۱۰ ساله به یک سال زندان محکوم شده بود، و دیگری را که قبلاً به درخواست آنلاین از یک خردسال محکوم شده بود، مورد رسیدگی قرار دادند. آنها همچنین یک عضو باند MS-13 سالوادور و یکی از اعضای باند خیابان ۱۸ را دستگیر کردند.

در همین حال، در دل ریو، ماموران یک گروه ۹ نفره از مهاجران را روز دوشنبه دستگیر کردند – که بعداً مشخص شد یکی از آنها یک شهروند مکزیکی است که قبلاً به دلیل تجاوز جنسی شدید به یک کودک در سال ۲۰۱۶ محکوم شده بود (و بعداً اخراج شده بود).

در همان روز، در یک گروه دیگر متشکل از ۱۱ مهاجر، ماموران دریافتند که یکی از مهاجران یک مکزیکی است که قبلاً به اتهام تجاوز جنسی درجه ۴ به یک کودک در آرکانزاس در سال ۲۰۱۶ محکوم شده بود.

سپس در روز سه‌شنبه، ماموران گروه دیگری از مهاجران را که شامل یک شهروند مکزیکی ۳۸ ساله با محکومیت قبلی برای فعالیت جنسی با یک خردسال در یوتا در سال ۲۰۱۳ بود، متوقف کردند. اتهام احتمالی ورود مجدد پس از اخراج – که منجر به مجازات بالقوه زندان تا ۲۰ سال می شود.

DOC CBP داخلی نسبت به «پیامدهای ایمنی قابل توجه» TITLE 42 LIFT، نگه داشتن کارتل در آمریکای مرکزی هشدار می دهد

جیسون اونز، رئیس بخش گشت دلریو در بیانیه‌ای گفت: «دستگیری‌هایی از این دست بر اهمیت امنیت مرزی و معنای آن برای شهروندان آمریکایی تأکید می‌کند. ماموران گشت مرزی بین افراد خوب و کسانی که می‌خواهند به آنها آسیب برسانند، ایستاده‌اند. بدون توجه به شرایط، آنها همچنان متعهد هستند که جنایتکارانی مانند اینها را از کشور و جوامع شما دور نگه دارند.»

تاکنون ۳۲۱ نفر از اعضای باند در سال مالی ۲۰۲۲ دستگیر شده اند که تقریباً از ۳۴۸ مورد در سال مالی گذشته و ۳۶۳ مورد در سال مالی ۲۰۲۰ بالاتر است.

در همین حال، در سال مالی ۲۰۲۲، ۱۴۶ مورد محکومیت به جرم جنسی در میان مهاجرانی که از مرز عبور کرده اند، وجود داشته است، در مقایسه با ۴۸۸ مورد در کل سال مالی ۲۰۲۱ و ۱۵۶ مورد در سال مالی ۲۰۲۰.

گشت مرزی بخش دل ریو همچنین توجه را به گروه های بزرگی از عوامل مهاجر جلب کرده است. اوونز در توییتی نوشت که بین ۵ تا ۱۲ می، ماموران دلریو با هشت گروه بزرگ متشکل از ۱۰۰ مهاجر یا بیشتر روبرو شده اند که ۱۰۹۲ نفر تنها در این گروه ها با آنها مواجه شده اند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وی گفت: «تاکنون در سال مالی ۲۰۲۲، نمایندگان ما با ۱۰۱ گروه بیش از ۱۰۰ سوژه مواجه شده اند. این ۴۶ درصد از دستگیری‌های گروهی بزرگ در مرز جنوبی را تشکیل می‌دهد.»

ماموران در آن سوی مرز با تعداد انبوه مهاجران سروکار دارند. تنها در ماه مارس بیش از ۲۲۱۰۰۰ مورد برخورد با مهاجران رخ داد و انتظار می‌رود که این تعداد در ماه آوریل افزایش یابد.

انتظار می‌رود در صورت پایان یافتن عنوان ۴۲ در پایان ماه، این افزایش افزایش یابد، اگرچه شکایتی از دوجین ایالت جمهوری‌خواه وجود دارد که این اقدام دولت بایدن را به چالش می‌کشد.