گزارش: کمبود منابع پلیس منجر به کمترین میزان قتل کشف شده در تاریخ می شود


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پلیس در ایالات متحده توانست تنها ۵۴ درصد از پرونده‌های قتل را در سال ۲۰۲۰ حل کند، مشکلی که می‌توان آن را در کمبود افسر در بحبوحه همه‌گیری و تظاهرات گسترده ضد پلیس در حمایت از زندگی سیاه‌پوستان مهم دانست.

در گزارش پروژه پاسخگویی قتل که آخرین داده‌های FBI را تجزیه و تحلیل می‌کند، آمده است: «پلیس و بخش‌های کلانتری کشور در سال ۲۰۲۰ برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای خدمات تحقیقاتی خود غرق شدند و با کمبود کار مواجه شدند. چالش‌های اجرای قانون با همه‌گیری کووید، با خشم عمومی در قتل خفگی جورج فلوید توسط افسر پلیس سابق مینیاپولیس درک شووین و تظاهرات گسترده به نمایندگی از جنبش زندگی سیاه‌پوستان مهم است، پیچیده‌تر شد.

کاهش سال ۲۰۲۰ در “نرخ ترخیص پرونده”، میزان قتل هایی که منجر به دستگیری مجرم می شود، بزرگترین کاهش یک ساله از زمانی بود که FBI شروع به ردیابی این معیار در سال ۱۹۶۵ کرد. همچنین نشان دهنده بدترین نرخ ترخیص پرونده در همان زمان بود. دوره زمانی، از بالاترین سطح بالای ۹۰ درصد در سال ۱۹۶۵ به پایین ترین سطح جدید ۵۴ درصد در سال ۲۰۲۰ سقوط کرد.

کاهش نرخ ترخیص کالا در همان زمان است که ایالات متحده شاهد افزایش جرایم خشونت آمیز و قتل بوده است، به طوری که افزایش ۳۰ درصدی قتل در سال ۲۰۲۰ نیز بزرگترین افزایش ثبت شده در یک سال گذشته است.

کارشناسان: افزایش گسترده در قتل سیاه‌پوستان آمریکایی در نتیجه حرکت پلیس بی‌اثر بود.

تظاهرکنندگان تابلویی در دست دارند که در آن می خوانند "پول پلیس را کم کنید" در طی اعتراضی به مرگ یک مرد سیاهپوست به نام دانیل پرود، پس از اینکه پلیس در حین دستگیری در 23 مارس، در روچستر، نیویورک، ایالات متحده در 6 سپتامبر 2020، کلاه تف بر سر او گذاشت. رویترز/ برندان مک درمید

تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ یک مرد سیاهپوست به نام دنیل پرود، پس از اینکه پلیس در حین دستگیری در ۲۳ مارس، در ۶ سپتامبر در روچستر، نیویورک، ایالات متحده آمریکا، کلاه تف را روی سر او گذاشت، تابلویی را در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود “بازگشت پول به پلیس”. ۲۰۲۰. رویترز/ برندان مک درمید
(رویترز/ برندان مک درمید)

بخش عمده قتل های حل نشده در ۱۳۰ شهر بزرگ بوده است که در حوزه قضایی آنها حداقل ۱۰ قتل در سال ۲۰۲۰ رخ داده است، با نرخ قتل در این شهرها بیش از سه برابر میانگین ملی یعنی نزدیک به ۲۳ قتل در هر ۱۰۰۰۰۰ نفر.

توماس هارگرو، رئیس پروژه پاسخگویی قتل، گفت که بسیاری از مشکلات ناشی از عدم حمایت مقامات منتخب از ادارات پلیس است و استدلال می کند که بسیاری از ادارات محلی منابع کافی برای انجام وظایف خود را در میان افزایش قتل ها دریافت نمی کنند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

هارگرو در مورد یافته های این سازمان گفت: «علل اصلی کاهش نرخ ترخیص کالاها، عدم ارائه منابع لازم به پلیس محلی و عدم اراده سیاسی رهبران منتخب محلی برای اولویت دادن به بررسی جنایات بزرگ است». زمانی که رهبران حل جرایم بزرگ را در اولویت قرار می دهند، نرخ ترخیص کالا معمولا بهبود می یابد و جان انسان ها نجات می یابد.