گزارش ها حاکی از آن است که کارگر شهربازی نیوجرسی پس از سقوط از بالابر جان خود را از دست داد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

بر اساس گزارش‌های اخیر، یک کارگر قراردادی پارک تفریحی نیوجرسی بر اثر سقوط از آسانسور در حین انجام کار در داخل جاذبه‌های پیاده‌روی تخته‌راه جان خود را از دست داده است.

FOX 29 وابسته محلی گزارش داد که رابرت دبلیو سنگر، ​​۶۲ ساله، به عنوان جوشکار کار می کرد و در زمان سقوط در یک آسانسور در داخل پارک عجایب Gillian’s در اوشن سیتی، نیوجرسی بود. او اندکی پس از ساعت ۱۰:۳۰ صبح دوشنبه از ارتفاع نامعلومی سقوط کرد و به سرعت به بیمارستان منطقه منتقل شد، اما نتوانست نجات یابد.

سخنگویان شهر فورا به درخواست فاکس نیوز دیجیتال برای اطلاعات پاسخ ندادند، اما به FOX 29 گفتند که سانگر در پیتسگرو، نیوجرسی زندگی می‌کرد و برای شرکتی به نام Cargo Tech International کار می‌کرد.

تراژدی سقوط آزاد فلوریدا: آژانس ایالتی مهندس قانونی را برای تحقیق در مورد مرگ پارک تفریحی نوجوان استخدام کرد

در بیانیه ای که روز دوشنبه منتشر شد، شهردار جی ا. گیلیان – که همچنین رئیس اسکله سرزمین عجایب گیلیان است – گفت که این تجارت “افکار و دعا به خانواده اش می رود.”

گیلیان نوشت: ما در حال همکاری با همه مقامات مربوطه برای بررسی دقیق علت این حادثه دلخراش هستیم. با دریافت اطلاعات بیشتر، آن را ارائه خواهیم کرد.»

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بر اساس این گزارش، اداره ایمنی و بهداشت شغلی ایالات متحده در حال بررسی این مرگ است.

فاجعه روز دوشنبه تنها چند هفته پس از آن اتفاق افتاد که تایر سامپسون ۱۴ ساله در ۲۴ مارس پس از سقوط شدید در اثر سقوط آزاد در اورلاندو، پارک آیکون فلوریدا جان باخت. مرگ او نیز موضوع تحقیقات در حال انجام است.