گزارش ها: توآ تاگووایلوآ از دلفین ها برای دومین هفته متوالی غایب شد و به میادین تمرین بازگشت.


توآ تاگووایلوآ، کوارتربک دلفین میامی، تقریباً دو هفته پس از چهارشنبه، با ظرفیت محدود به تمرینات بازخواهد گشت. دچار ضربه مغزی در مقابل سینسیناتی بنگالز در “پنجشنبه شب فوتبال”.

طبق گزارش‌ها، تاگووایلوآ در تمرینات تمرینی به عنوان بخشی از پروتکل ضربه مغزی پرتاب می‌کند و در آن شرکت خواهد کرد.

هم‌تیمی‌ها پس از مصدومیت در نیمه اول بازی فوتبال NFL در برابر سینسیناتی بنگالز، پنجشنبه، 29 سپتامبر 2022، در سینسیناتی، در اطراف کوارتر مدافع میامی دلفین، توآ تاگووایلوآ، شماره 1 جمع می‌شوند.

هم‌تیمی‌ها پس از مصدومیت در نیمه اول بازی فوتبال NFL در برابر سینسیناتی بنگالز، پنجشنبه، ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲، در سینسیناتی، در اطراف کوارتر مدافع میامی دلفین، توآ تاگووایلوآ، شماره ۱ جمع می‌شوند.
(AP Photo/Emilee Chinn)

مایک مک دانیل، سرمربی دلفین ها به خبرنگاران گفت که تاگووایلوآ در بازی روز یکشنبه میامی مقابل مینه سوتا وایکینگز بازی نخواهد کرد.

تحقیقات ضربه مغزی TUA تاگووایلوآ به پایان رسید، یافته های NFL و NFLPA منتشر شد

به گزارش شبکه NFL، مک دانیل گفت: “من او را فعال نمی بینم.” با قاطعیت می توانم بگویم که او این هفته بازی نخواهد کرد.

اسکایلار تامپسون، کوارتربک تازه کار، پس از ثبت نام برای تدی بریج واتر، که پس از آسیب دیدگی در برابر ضربه مغزی، در پروتکل ضربه مغزی نیز قرار دارد، در هفته ششم شروع خواهد کرد. نیویورک جتز.

تامپسون در اولین درایو میامی وارد بازی مقابل جت شد و بازی را با نتیجه ۱۹-۳۳ برای ۱۶۶ یارد و یک تاچ داون به پایان رساند.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

مصدومیت ترسناک سر تاگووایلوآ منجر به افزایش مکالمات شد در مورد رسیدگی به ضربه مغزی توسط NFL.

توآ تاگووایلوآ، کوارتربک دلفین میامی، در نیمه اول بازی فوتبال NFL در برابر سینسیناتی بنگالز، پنجشنبه، 29 سپتامبر 2022، در سینسیناتی، به حاشیه نگاه می کند.  تاگووایلوآ در پنج روز پس از خروج از زمین، دومین مصدومیت ترسناک را متحمل شد.

توآ تاگووایلوآ، کوارتربک دلفین میامی، در نیمه اول بازی فوتبال NFL در برابر سینسیناتی بنگالز، پنجشنبه، ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲، در سینسیناتی، به حاشیه نگاه می کند. تاگووایلوآ در پنج روز پس از خروج از زمین، دومین مصدومیت ترسناک را متحمل شد.
(AP Photo/Jeff Dean)

مصدومیت سر مقابل بنگالی ها تنها چهار روز پس از آن رخ داد که تاگووایلوآ پس از ضربه ای که در بازی میامی مقابل بوفالو بیلز در هفته ۳ داشت دچار ضربه شد.

به گزارش ESPN، مک دانیل گفت: “ما فقط دلتنگ شخصیت او هستیم. او مردی است که به او تکیه می کنیم.”

قبل از شروع بازی های NFL برای هفته پنجم، NFL و NFLPA پروتکل های جدید ضربه مغزی را اجرا کردند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

توآ تاگووایلوآ، مدافع شماره یک میامی دلفین، در نیمه اول بازی فوتبال NFL مقابل نیوانگلند پاتریوتز، یکشنبه، 11 سپتامبر 2022، در باغ میامی، فلوریدا، یک پاس را هدف قرار می دهد.

توآ تاگووایلوآ، مدافع شماره یک میامی دلفین، در نیمه اول بازی فوتبال NFL مقابل نیوانگلند پاتریوتز، یکشنبه، ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۲، در باغ میامی، فلوریدا، یک پاس را هدف قرار می دهد.
(AP Photo/Rebecca Blackwell)

تغییر اصلی در پروتکل ضربه مغزی این است که هر بازیکنی که آتاکسی را تجربه می کند – “ناهنجاری در تعادل / ثبات، هماهنگی حرکتی یا گفتار ناکارآمد ناشی از یک مشکل عصبی” – ممکن است به بازی باز نگردد.

دلفین ها پس از شروع فصل ۳-۰ دو بازی متوالی را باخته اند.

رایان موریک از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت