گزارش: نیویورک ۲۰۰ هزار دلار دلار مالیات دهندگان را برای آوردن هنرمندان درگ به مدارس دولتی خرج می کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

طبق یک گزارش، شهر نیویورک در پنج سال گذشته بیش از ۲۰۰۰۰۰ دلار از بودجه مالیات دهندگان هزینه کرد تا ملکه‌های درگ به کلاس‌های درس بیایند و با دانش‌آموزان در سن ۳ سالگی ارتباط برقرار کنند.

نیویورک پست با استناد به سوابق شهری گزارش داد که موسسه غیرانتفاعی Drag Story Hour NYC که قبلاً به عنوان Drag Queen Story Hour NYC شناخته می شد، از سال ۲۰۱۸ تقریباً ۲۰۷۰۰۰ دلار بودجه مالیات دهندگان دریافت کرده است.

به گزارش پست، مجموع شامل کمک ۵۰۰۰۰ دلاری ایالت نیویورک از طریق شورای هنر، همراه با ۱۵۷۰۰۰ دلاری است که از سوی ادارات آموزش، امور فرهنگی، جوانان و توسعه جامعه نیویورک و حتی وزارت حمل و نقل اختصاص داده شده است.

سوابق نشان می دهد که این سازمان غیرانتفاعی ۴۶۰۰۰ دلار از قراردادهای شهری برای حضور در مدارس دولتی، جشنواره های خیابانی و کتابخانه ها تنها در ماه مه قبل از ماه پراید دریافت کرده است.

آدامز در رژه غرور نیویورک هو می‌شود، گروه‌های دگرباشان جنسی پذیرش شهردار را به دلیل منصوب‌شدگان اخیر تحریم می‌کنند

دانش‌آموزان در 7 مارس 2022 در شهر نیویورک به کلاس درس خود در مدرسه یونگ وینگ PS 124 هدایت می‌شوند.

دانش‌آموزان در ۷ مارس ۲۰۲۲ در شهر نیویورک به کلاس درس خود در مدرسه یونگ وینگ PS 124 هدایت می‌شوند.
((عکس از Michael Loccisano/Getty Images))

این رویدادها شامل اجراکنندگان درگ با لباس های متقابل است که در مدارس دولتی، کتابخانه ها و دیگر مراکز LGBTQ برای بچه های مدرسه ای می خوانند، اما به فعالیت های رنگ آمیزی نیز گسترش یافته است. عکس‌ها نشان می‌دهند که مجریان درگ نیز به کودکان در کلاس درس نحوه اعمال آرایش درگ را آموزش می‌دهند.

بر اساس فهرست خواندنی که غیرانتفاعی آنلاین به اشتراک گذاشته شده است، اجراکنندگان کتاب‌های مختلفی از کتاب‌های کلاسیک مانند «کاترپیلار بسیار گرسنه» و «ماهی رنگین‌کمان» را می‌خوانند که موضوعاتی مانند رشد، پذیرش و تنوع را به طور آشکارتر مورد بحث قرار می‌دهند. درباره هویت جنسیتی، مانند “The Hips on the Drag Queen Go Swish Swish Swish” و “The Dragtivity Book” بحث کنید.

رژه سالانه غرور در کوئینز یک ماه جشن همجنس گرایان را در این شهر در 5 ژوئن 2022 در محله جکسون هایتس کوئینز، نیویورک آغاز می کند.

رژه سالانه غرور در کوئینز یک ماه جشن همجنس گرایان را در این شهر در ۵ ژوئن ۲۰۲۲ در محله جکسون هایتس کوئینز، نیویورک آغاز می کند.
((عکس از اندرو لیختنشتاین/کوربیس از طریق گتی ایماژ))

طبق وب سایت خود، Drag Story Hour NYC تاکنون ۴۹ برنامه Drag Story Hour را برای ۳۴ مدرسه دولتی فردی و مدارس با نیازهای ویژه به زبان های انگلیسی، اسپانیایی و کانتونی تولید کرده است.

طبق این وب‌سایت که درخواست کمک‌های مالی می‌کند، «تولید هر برنامه DSH برای ما ۶۰۰ دلار هزینه دارد، اما ما برای هر برنامه فقط ۳۰۰ دلار از مدارس دولتی دریافت می‌کنیم، و تعداد محدودی برنامه رایگان برای مدارسی که توانایی پرداخت هزینه‌ها را ندارند، ارائه می‌کنیم». .

“سال گذشته، ما ۳۹۰۰ دلار از وزارت آموزش و پرورش نیویورک دریافت کردیم تا به برنامه های رایگان و کم هزینه خود در مدارس دولتی یارانه بدهیم. امسال، ما این بودجه را دریافت نکردیم و مجبور شدیم تا پایان سال از ارائه برنامه هایی با نرخ یارانه ای خودداری کنیم. در این ماه پراید، ما قصد داریم ۶۰۰۰ دلار جمع آوری کنیم تا بتوانیم برنامه های رایگان و کم هزینه را برای مدارس دولتی در پاییز امسال ارائه دهیم.”

رژه سالانه غرور در کوئینز یک ماه جشن همجنس گرایان را در این شهر در 5 ژوئن 2022 در محله جکسون هایتس کوئینز، نیویورک آغاز می کند.

رژه سالانه غرور در کوئینز یک ماه جشن همجنس گرایان را در این شهر در ۵ ژوئن ۲۰۲۲ در محله جکسون هایتس کوئینز، نیویورک آغاز می کند.
((عکس از اندرو لیختنشتاین/کوربیس از طریق گتی ایماژ))

برخی از والدینی که با پست صحبت کردند گفتند که از قبل در مورد رویدادهای کشیدن در مدارس فرزندانشان به آنها اطلاع داده شده بود اما گزینه انصراف به آنها داده نشد، در حالی که والدین دیگر گفتند اصلاً به آنها اطلاع قبلی داده نشده است و فقط پس از آن از رویدادها مطلع شده اند. .

اداره آموزش شهر نیویورک که توسط پست به دست آمد، از این برنامه به عنوان “نجات دهنده زندگی” دفاع کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

سوزان سومر، سخنگوی وزارت امور خارجه به این نشریه گفت: «سال گذشته، ۵۰ تراجنسیتی یا ناسازگار با جنسیت در ایالات متحده به دلیل هویتشان کشته شدند. ما معتقدیم که مدارس ما نقش مهمی در کمک به جوانان برای یادگیری و احترام گذاشتن به افرادی دارند که ممکن است با آنها متفاوت باشند.”