گزارش: معاملات تجاری کوین دورانت و کایری اروینگ هنوز مورد توجه قرار نگرفته است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کوین دورانت و کایری اروینگ ممکن است نقطه کانونی برای فصل خارج از فصل بروکلین نتس باشند زیرا آنها به دنبال معاملات برای هر دو بازیکن هستند، اما هیچ تیمی هنوز طعمه را نگرفته است.

با توجه به ESPN در روز یکشنبه، هیچ کششی در معاملات مربوط به دورانت و ایروینگ وجود نداشته است. در همین حال، گزارش شده است که لس آنجلس لیکرز به اندازه کافی تهاجمی در تعقیب گارد ستاره نتس نداشته است.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

کایری اروینگ از تیم نتز در حین بازی سلتیکس به کوین دورانت هم تیمی خود دست می زند.

کایری اروینگ از تیم نتز در حین بازی سلتیکس به کوین دورانت هم تیمی خود دست می زند.
(جیم دیویس / بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ)

جنون بر سر دورانت و ایروینگ هفته گذشته با باز شدن آژانس آزاد NBA آغاز شد. دورانت از نتز درخواست داد و ستد کرد و بروکلین معاملات خرید را برای ایروینگ آغاز کرد که پس از ناکامی در یافتن شریکی برای خرید و فروش، از گزینه بازیکن خود استفاده کرد.

شایعات ترید کوین دورانت: تیم جنگجویان باید مراقب باشند، NBA INSIDER می گوید

از آن زمان، دورانت یک توییت مرموز قبل از حذف آن ارسال کرد.

او نوشت: “کسانی که با من در آن ورزشگاه حبس شده بودند، می دانند که چیست، آنها می دانند که من در مورد چیست.” “اگر با من نبودی، از اطراف بپرس.”

کایری اروینگ از بروکلین نتس در سمت راست و کوین دورانت پس از یک سبد مقابل ایندیانا پیسرز در مرکز بارکلیز، یکشنبه، 10 آوریل 2022، در نیویورک جشن گرفتند.

کایری اروینگ از بروکلین نتس در سمت راست و کوین دورانت پس از یک سبد مقابل ایندیانا پیسرز در مرکز بارکلیز، یکشنبه، ۱۰ آوریل ۲۰۲۲، در نیویورک جشن گرفتند.
(AP Photo/Seth Wenig)

از دورانت در شایعات تجاری با فونیکس سانز و میامی هیت نام برده شده است. از گلدن استیت واریورز نیز به عنوان تیمی یاد شد که می‌توان آنها را زیر نظر داشت.

برای گرفتن دورانت از نتز چه چیزی می تواند لازم باشد؟ اتلتیک گزارش داد که مینه‌سوتا تیمبرولوز “چندین تماس” با نتز برقرار کرد تا ببیند آنها برای دورانت چه می‌خواهند.

بروکلین ظاهراً به دنبال “ستاره های تثبیت شده و کوهی از انتخاب ها” بود. تیمبرولوز تمایلی به جدایی از آنتونی ادواردز و کارل-آنتونی تاونز نداشت. این تیم بعداً رودی گوبرت را در یک معامله بزرگ به دست آورد.

کوین دورانت، مهاجم بروکلین نتس، در 16 دسامبر 2021، در نیویورک، مقابل توبیاس هریس، مهاجم فیلادلفیا 76رز رانندگی می کند.

کوین دورانت، مهاجم بروکلین نتس، در ۱۶ دسامبر ۲۰۲۱، در نیویورک، مقابل توبیاس هریس، مهاجم فیلادلفیا ۷۶رز رانندگی می کند.
(AP Photo/Mary Altaffer)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

از ایروینگ فقط در معاملات با لیکرز نام برده شده است، اگرچه NBC Sports Philadelphia گزارش داد که ۷۶ers در مورد او بحث های داخلی داشته است اما هیچ مذاکره ای با نتز انجام نشده است.