گزارش: تحویل‌دهنده غذای چینی مقتول نیویورک با مشتری که به خاطر دریافت نکردن سس اردک کافی عصبانی است، مرتبط است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

بر اساس گزارش رسانه ها، مشتری عصبانی که در قتل یک کارگر تحویل غذای چینی در شهر نیویورک به دنبال آن بود، با رستورانی که در آن ماه ها کارمندان را مورد آزار و اذیت قرار می داد و شکایت از دریافت نکردن سس اردک کافی همراه با سفارش خود داشت، با رستوران اختلاف داشت.

نیویورک پست گزارش داد تیراندازی مرگبار به ژیون یان، ۴۵ ساله، در روز شنبه می تواند به یک گوشت گاو طولانی مدت بین مشتری ناشناس و رستوران گریت وال در فارست هیلز، کوئینز مرتبط باشد. کارمندان رستوران گفتند که مشتری ۵۰ ساله در ماه های قبل از قتل کارگران را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

مدیر رستوران، کای یانگ، به پست گفت که اولین بار در نوامبر با مشتری روبرو شد، زمانی که سفارش غذایش را گرفت، سس اردک را از یک ایستگاه سلف سرویس برداشت و رفت.

بازدیدکننده نیویورک در روشنایی روز به ضرب گلوله کشته شد، برادر پس از شنیدن اخبار دچار حمله قلبی شد

مرد تحویل غذا بر روی سس اردک به ضرب گلوله بر روی ژیون یان، 45 ساله، یک کارگر تحویل غذای چینی روز شنبه در کوئینز، نیویورک کشته شد.  مقامات مظنونی را شناسایی نکرده‌اند، اما یکی از مدیران رستورانی که یان در آن کار می‌کرد، گفت که یکی از مشتریان پس از حادثه‌ای که در آن ادعا می‌کرد به اندازه کافی سس اردک با سفارش خود دریافت نکرده بود، با کارگران اختلاف داشت.

مرد تحویل غذا بر روی سس اردک به ضرب گلوله بر روی ژیون یان، ۴۵ ساله، یک کارگر تحویل غذای چینی روز شنبه در کوئینز، نیویورک کشته شد. مقامات مظنونی را شناسایی نکرده‌اند، اما یکی از مدیران رستورانی که یان در آن کار می‌کرد، گفت که یکی از مشتریان پس از حادثه‌ای که در آن ادعا می‌کرد به اندازه کافی سس اردک با سفارش خود دریافت نکرده بود، با کارگران اختلاف داشت.
(پیتر گربر)

در این گزارش آمده است که او سپس برای شکایت برگشت.

یانگ، ۵۳ ساله، از طریق یک مترجم به روزنامه گفت: “در ماه نوامبر، او برای دریافت سفارش خود وارد شد. ما سس اردک را بیرون آورده ایم، خودتان سرو کنید.” او همه چیز را می گیرد. سفارشش را می گیرد و می رود. برگشت و با عصبانیت گفت: “من به سس اردک بیشتری نیاز دارم.” من می گویم، “باشه، خوب، اینجاست. به خودت کمک کن.”

یانگ گفت که به مشتری گفت این چاشنی رایگان است و او می تواند هر چقدر که دوست دارد مصرف کند. مشتری گفته است که هیچ بسته سس باقی نمانده است و درخواست بازپرداخت کرده است. بر اساس گزارش‌ها، مشتری با پلیس تماس گرفت، که ناموفق تلاش کرد تا یانگ را وادار به بازپرداخت کند.

چند هفته بعد، یانگ گفت که مشتری او را با اسلحه تهدید کرده و لاستیک های ماشینش را بریده است.

“این یک ماشین جدید بود، یک هوندا CRV 2021. در پشت، [the] لاستیک ها سه بار بریده شده جلوی پارک شروع می کنم تا بتوانم ببینم. ما او را در ۲۸ ژانویه می بینیم که به ماشین آسیب می زند، من بیرون می آیم و می گویم: «نه! نه! و او یک اسلحه را روی من کشید!» او گفت: «دویدم داخل. با پلیس تماس گرفتم و گزارشی را پر کردم.»

کارمندان، از جمله یان، مرد را در حین حادثه اسلحه به زمین کشاندند. یانگ گفت که چندین بار در مورد مشتری با پلیس تماس گرفته شد، اما او هرگز متهم نشد.

مقامات در کوئینز صحنه را در نزدیکی اسکوتر ژیون یان که در آنجا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد، ایمن می کنند.

مقامات در کوئینز صحنه را در نزدیکی اسکوتر ژیون یان که در آنجا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد، ایمن می کنند.
(پیتر گربر)

سوئی چانگ، ۷۰ ساله، یکی از کارکنان دیوار بزرگ، به روزنامه از برخورد با مشتری گفت.

چانگ گفت: “گاهی اوقات، او بیرون منتظر می ماند.” او به رئیس، تحویل‌دهنده و یکی از سرآشپزها می‌گفت: “من تو را به یاد دارم. من تو را به یاد دارم.” “

به گزارش نیویورک دیلی نیوز، در یکی از موارد، یانگ مرد را از ماشینش بیرون کشید و عکس او را گرفت و در اختیار پلیس قرار داد. مقامات خودرو، یک لکسوس را ردیابی کردند و مشتری را فردی با سابقه جنایی با حداقل ۱۰ دستگیری، از جمله یکی برای سرقت مسلحانه، شناسایی کردند.

روز شنبه، یان حوالی ساعت ۹:۳۰ شب روی اسکوتر خود در یک تقاطع نشسته بود که پلیس می گوید مردی پیاده نزدیک شد و چندین تیر شلیک کرد. هیچ بازداشتی صورت نگرفته است. نیویورک پست گزارش داد که شاهدان به پلیس گفتند یک لکسوس در حال فرار از صحنه دیده شده است.

منابع پلیس به پست توضیح دادند که این خودرو به خودروی مشتری اشاره می کند.

یان یک همسر و سه فرزند از خود به جای گذاشت. دیوار بزرگ روز دوشنبه بسته شد و یانگ به پست گفت که رستوران تا زمانی که قاتل یان دستگیر نشود بسته خواهد ماند.

بیوه او، اوا ژائو، به دیلی نیوز گفت: من مدام گریه می کنم. او همه چیز را برای من مهم بود. او به خوبی از من و خانواده مراقبت می کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پلیس نیویورک از اظهار نظر در مورد آنچه منجر به تیراندازی یا هویت مظنون شد خودداری کرد. فاکس نیوز همچنین با خانواده یان و رستوران دیوار بزرگ تماس گرفته است.

این قتل در همان محله ای رخ داد که ماه گذشته جسد اورسلیا گال را در یک کیسه قاتل پیدا کردند.