گرگ گاتفلد: گاهی اوقات چپ مجبور است نفرت را «ترکیب» کندجدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

چه نمایش خوبی امشب جان ریچ اینجاست. آره. او یک خواننده مشهور کانتری است. و من این را می دانم زیرا زیر کلاه کابوی او یک کلاه گاوچران کوچکتر است. درست است. چارلی کرک، بنیانگذار TPUSA، اینجاست. او نمی‌داند کجاست، زیرا روی عامل امداد ضربه زده است. سباستین گورکا فروشنده است. تام شیلو، حدس بزن کسی مریض شده و ما نیاز به پر کردن داشتیم. بچه من او در همسایگی به عنوان خوشامدگو در Applebee کار می کند. و البته کت. شما کت را می شناسید. در حال حاضر، او با یک رژیم غذایی ثابت از دود ویپ و زیتون زندگی می کند.

گرگ گاتفلد: یکسری از «زیروها» نمایش دیو چپل در مینه سوتا لغو شد

بنابراین در مورد آخر هفته من. عالی بود. فیلمی به نام آمبولانس دیدم. خوب، این تغییر بزرگی نسبت به آخر هفته معمول من است که وقتی در آمبولانس هستم فیلم تماشا می کنم. این یک اقدام بی وقفه و آدرنال است. و جای تعجب نیست، کارگردانی آن بر عهده مایکل بی است که تمام ظرافت های جراح پلاستیک نانسی پلوسی را دارد.

اما این فیلم انگشت به دهان سینمای مدرن هم هست و برخلاف بقیه، هدفش جلب رضایت مخاطب است. مثل اینکه شوخی در مورد همسر ویل اسمیت کرده به صورتش می زند.

بنابراین فکر کردم، چرا Bay را برای ایجاد آگهی جدید ما برای Gutfeld استخدام نکنیم!؟ چرا واقعا نه.

تبلیغ MICHAEL BAY STYLE GUTFELD: من با قوانین خودم بازی می کنم. من پسر بد آمریکا هستم. اکنون ما موفق ترین برنامه آخر شب در تاریخ تمام تلویزیون هستیم. از سر راه من برو، من تو را مثل یک حشره له خواهم کرد. کت، چه کار کنیم؟ چه خبر است؟ آیا کبودی دارید؟ خیلی بیمارگونه بود. داری وقتمو تلف میکنی آنها مقاومت ساختگی ایجاد می کنند. چه اشکالی دارد؟ او به ما ۴ میلیون دلار داد. دیه. من از عصبانیت خیلی کورم من نیازی به شنیدن مایعات بدن شما ندارم جز مدفوع.

واقعا مایکل بی بود؟ فقط یک ایده

خیلی خوب. بنابراین یکشنبه، من سخنران نقطه عطف در تامپا بودم. من یک ورودی کم بیان کردم. من عاشق تمام آن بخار، بسیار چشمگیر، به علاوه آنها مرطوب هستند. من را به یاد روزهای کار در Chippendales می اندازد. من اسمش را کار گذاشتم، اما واقعاً فقط داوطلب بودم. از من خواستند که بروم.

یک افتتاحیه خیلی خوب هم داشتم. منظورم این است که در مورد یک بچه زشت صحبت کنید. چه کسی بچه هایش را بیرون می آورد؟ با این حال، پس از دو سال با کت، آن سگ به حمایت عاطفی خودش نیاز دارد. من با حیوان خانگی ام بیرون می رفتم، اما سون را در کمد قفل می کنم تا والدینش فکر کنند او واقعاً در اروپا کوله پشتی می کند.

اما پیش از این، اتفاق عجیبی رخ داد که همه آنچه را که باید در مورد رسانه ها و سیاست آنها بدانید به شما می گوید. برخی از خزنده‌ها با پرچم‌های نازی در بیرون ظاهر شدند، ایده‌ای بسیار بدیع. حدس می‌زنم قرار بود این یک شیرین‌کاری باشد تا هزاران دانش‌آموز را با این تصور که روح‌های همفکر هستند، لکه‌دار کنند. این بسیار شبیه زمانی است که پروژه لینکلن سعی کرد فرماندار جمهوری خواه یانگکین را در یک گردهمایی لکه دار کند. نمی‌دانم آن‌ها را به یاد می‌آورید که وقتی مثل احمق‌ها لباس‌های خاکی و یقه‌دارهای ارزان می‌پوشیدند، درست مثل این که از یک فروش در تارگت بیرون آمدند.

این یک شیرین کاری بازنده است، اما برخی از حقایق کلیدی را فاش کرد. یک – برخی از مردم آنقدر می خواهند شما را نژادپرست خطاب کنند که برای انجام این کار تبدیل به نژادپرست شوند. و همچنین، ما هیچ ایده ای نداریم که آنها چه کسانی هستند. این عجیب است. آنها می توانند نازی های واقعی باشند. و من می گویم که اگر مثل هیتلر شوخی کند، هیتلر است. اما آنها یک روز نازی بودند؟ از یک آژانس موقت اعتراضی ارسال شده است؟ من هم اینچنین فکر میکنم. منظورم این است که حدس من این است که این یک ترفند سخیف از سوی چپ است تا روزنامه نگاران تنبل را وادار به همپوشانی نازی ها و محافظه کاران جوان کند. آنها تعصب عمیقا توهین آمیزی را با تقلید از تعصب خود به نمایش گذاشتند، که واقعاً دیگر برای آنها کشش نیست. اگر باور نمی کنید، از عمو کلارنس توماس یا خود چهره برتری سفید پوست، لری الدر، بپرسید.

متأسفانه برای چپ، از آنجایی که نژادپرستان واقعی در آنجا وجود نداشت، آنها مجبور بودند لباس‌های خود را بپوشانند، زیرا وقتی کمبود نفرت وجود دارد، گاهی اوقات مجبور می‌شوید برخی از خود را جبران کنید.

و رسانه‌ها سریع‌تر از خرده‌های پارمزان روی قالیچه هانتر دریافت کردند. چه کسی آن را بدون هیچ گزارشی گزارش داد. منظورم این است که شما فکر می کنید که می خواهید بدانید این افراد چه کسانی هستند، می دانید، آنها را ردیابی کنید، آنها را ردیابی کنید، نام آنها را بیابید، می دانید، سعی کنید آنها را از بین ببرید و زندگی آنها را خراب کنید، همانطور که با والدینی که جرات می کنند انجام می دهند. در جلسه شورای آموزش و پرورش صحبت کنید

اما تقریباً مثل این است که رسانه‌ها می‌دانستند که آنها قبلاً چه کسانی هستند، پس چرا زحمت بکشیم؟ و در اینجا، من فکر می‌کردم که تهدید داخلی واقعی برتری سفیدپوستان است، و با این حال نمی‌توان انتظار داشت رسانه‌ها آن را پیگیری کنند. اما انصافاً، آنها همچنان در ۶ ژانویه گزارش می دادند. گفتم گزارش دادن؟ منظورم این است که برای آدام شیف، تن نگار دربار بودم.

حالا، اگر این نازی‌های نازی جمهوری‌خواه واقعی بودند، می‌توانستید شرط ببندید که نام، آدرس، سبزیجات مورد علاقه و گروه خونی خود را دارند. و اگر آنها نازی‌های واقعی هستند، خوب، آن‌ها به خاطر کمرنگ نگه داشتن شهرت ندارند.

در همین حال، در داخل سالن TPUSA، هزاران بچه برای گوش دادن به من آمده بودند. کت و دیگرانی مانند پیت هگزت و قاضی جینین. قاضی سخنرانی جهنمی کرد. صدای او را از ایستگاه فضایی می شنید.

قاضی جین: ما نمی‌توانیم برای آمریکایی‌هایی که در فروشگاه‌های آمریکایی هستند که برای دفاع از خود کار می‌کنند پول بدهیم. البته که نه.

امیدوارم نگاه نکنه و واکنش زمانی که پیت هگزث صحبت کرد؟ ای وای. او واقعاً دیوید کسیدی نسل ماست. او حتی از اتوبوس مدرسه خانواده پارتریج برای دور زدن همه فرزندانش استفاده می کند. اما محبوب ترین سخنران چه کسی بود؟ من فکر میکنم شما پاسخ را میدانید.

بنابراین اساساً این Woodstock برای طرفداران فاکس است، با این تفاوت که اسید با My Pillow جایگزین شده است. اما این یک چیز خوب است زیرا امروزه راه‌های بیشتری برای مبارزه با تفکر گروهی در محوطه دانشگاه وجود دارد. این چنین سازمان هایی است. میدونی وقتی بچه بودم نداشتمش می دانید، اطرافیان دیگری که نظرات من را به اشتراک گذاشتند. خوب، اگر شما سیاه چال ها و اژدها را در شب های جمعه حساب نکنید. اما معمولاً باید سرگرمی خودم را پیدا می کردم. خدا را شکر برای پوستر فارا فاوست. منظورت چیه؟ من نمی فهمم.

اما این رویداد تفاوت بین تاکتیک ها را به شما نشان می دهد. در داخل ساختمان، عمل و توصیه عملی است. در خارج، این شیرین‌کاری‌هایی است که برای تخریب طراحی شده‌اند و به یک رسانه انعطاف‌پذیر پاسخ می‌دهند. آنها آنقدر به **** خود معتاد هستند که باید آن را با خود بیاورند.

این بسیار شبیه دادگاه نمایش ۶ ژانویه است. همه می دانند که این یک قاشق تئاتر سیاسی است که مانند نخود صاف شده گربر جو بایدن تغذیه می شود. اما به هر حال از روی آن می جوشند.

کریس هیز: حجم عظیم اطلاعات جدیدی که آنها کشف کرده اند واقعاً قابل توجه است.

استفن کولبرت: یعنی چقدر خوب به ما داده اند.

کریس هیز: این چیزی است که دقیقاً همان چیزی بود که می خواستم بگویم. به عنوان یک تمرین کننده تلویزیونی است. آره این یک تور دو نیروی تولید بوده است.

استفن کولبرت: من فکر می‌کنم که نحوه برگزاری هر جلسه استماع کنگره را به یک استاندارد تغییر می‌دهد، زیرا، می‌دانید، سیرکی که معمولاً اتفاق می‌افتد دیگر به عنوان سرگرمی تلقی نمی‌شود.

بنابراین آنها حتی این حقیقت را که این یک پروپاگاندا است، که در واقع یک تولید است، پنهان نمی‌کنند، و آن را پذیرفتند، زیرا کاملاً یک طرفه است، هیچ نقطه مقابل آزاردهنده‌ای وجود ندارد که آن را به یک سیرک تبدیل کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مثل یک نمایش عروسکی است که در آن آنها دستشان را بالا می برند. آن را امتحان نکن سخت تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. همچنین این یک شیرین کاری برای آرام کردن روزنامه نگاران تنبلی است که فکر می کنند جمع بندی مطالب از یک جلسه تلویزیونی کار است. این نیست.

میدونی کار چیه به بیرون بروید و با آمریکایی‌ها صحبت کنید که چه احساسی نسبت به هزینه‌هایشان در آزمایش‌هایی که اکنون تا سپتامبر ادامه دارد، دارند. انتخاب من این است که سر شما را گاز می گیرند. اجازه دهید آن را دوباره بیان کنم. دعای من این است که سرت را گاز بگیرند.

آنها نگران قیمت بنزین، کمبود مواد غذایی، افزایش جرم و جنایت و تبدیل ۴۰۱K خود به ۱۰۱K هستند. آنها به یک مشت احمق که لباس پوشیده بازی می کنند نمی دهند. و من حتی در مورد نازی ها صحبت نمی کنم.