گرگ گاتفلد: پرزیدنت بایدن در مشکل عمیقی است، حزب دموکرات می‌خواهد او را کنار بگذارد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

چهارشنبه بر همگی مبارک بنابراین پرزیدنت بایدن در مشکل عمیقی قرار دارد. کاخ سفید گزارش می دهد که آزمایش کووید او منفی است، که ثابت می کند حتی ویروس شخص دیگری را می خواهد. و بر اساس یک نظرسنجی جدید CNN، بیش از سه چهارم پاسخ دهندگان نمی خواهند که او برای ریاست جمهوری نامزد شود، بلکه می خواهند او برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد شود. این نظرسنجی در حالی انجام می شود که محبوبیت او مانند یقه نانسی پلوسی پایین می آید.

و بیشتر آمریکایی ها به همان اندازه که از یقه نانسی پلوسی بیزارند، از اقتصاد هم بیزارند. آنها می گویند که البته رکودی وجود ندارد، زیرا تلاش می کنند اصطلاح رکود را بازتعریف کنند، روشی که شورش ها و زنان و جنایت و زیست شناسی اساسی را تعریف کردند. می‌توانیم بگوییم که دروغ چند توپ می‌گیرد، اما نمی‌خواهیم آن را اشتباه کنیم.

اوضاع خیلی بد می شود، شهردار پیت بهتر از جو نظرسنجی می کند و پیت در واقع کمتر از کامالا در مورد بستن مرز کار کرده است. پیت اکنون در دهمین ماه مرخصی والدین خود است و پس از توقف شیردهی، آماده کار تمام وقت خواهد بود. اما متوجه شدم، جو به معنای واقعی و مجازی خوب به نظر نمی رسد. تنها چیزی که او را کنار هم نگه می دارد، شاخه های مو هستند و می توانید دلیل آن را ببینید. در اینجا یک کلیپ بیست و دوم از بایدن است که از کاخ سفید می آید، ببینید چقدر ویرایش شده است.

ویدیوی کاخ سفید

آنها زمان بیشتری را برای ویرایش آن کلیپ ۲۰ ثانیه ای صرف کردند تا اینکه کاپولا پدرخوانده را انجام داد، هم یک و هم دو. اما حداقل زمانی که دکتر فرانکنشتاین هیولای خود را جمع کرد، مغزی را در خود جای داد. منظورم این است که اگر مجبور باشید برای ۲۰ ثانیه نوار، آنقدر جراحی انجام دهید. این مانند این است که با یک قطعه سنگ مرمر شش تنی شروع کنید و با یک جام بولینگ به پایان برسانید. این وحشتناک ترین کلیپ ریاست جمهوری از زمان فیلم Zapruder است. اوه! آیا این شما را ناراحت کرد؟ متاسفم. و به این مقایسه نگاهی بیندازید، که در توییتر ظاهر می شود، جایی که من تمام تحقیقاتم را دریافت می کنم. هی، برای واشنگتن پست کار می کند. دو بایدن متفاوت را نشان می دهد که ظاهراً با فاصله ۲۴ ساعت از هم فاصله دارند.

بیش از ۵۰ جمهوری‌خواه در میان نگرانی‌های دموکراسی در مورد سن رئیس‌جمهور از بایدن برای شرکت در آزمون شناختی فراخوان دادند.

وای. چه خبره لعنتی؟ منظورم این است که همان پسر است. منظورم این است که با این حال آنها به اندازه شب و صندلی توالت متفاوت هستند. یک دقیقه، او خوب است، دقیقه بعد، او باید… شما از یک ویدیوی اسرا انتظار دارید. آنها باید از او بخواهند که نسخه ای از USA Today را در دست بگیرد، بنابراین ما مدرکی برای اثبات زندگی داریم. چه خبر است، جو؟

جو بایدن اسکیت

خوب جای تعجب نیست، جای تعجب نیست که دموکرات ها می خواهند سریعتر از یک ماساژور با دست های خشن و آبله میمون ها جو را کنار بگذارند. این پسر سریعتر از حال و هوای جوی بهار وقتی پایش تمام می شود بدتر می شود. شاید این کووید باشد که جو را به هم ریخته است، اما اینطور نیست که نمونه مناسبی داشته باشیم. پسر بد شروع کرد، حالا بدتر شده است. منظورم این است که حتی بدنش هم خسته به نظر می رسد. امیدوارم به خاطر آمریکا و کره زمین، او خوب باشد. زیرا اگر او نباشد، این چیزی است که ما به دست آورده ایم.

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در 10 مه 2022 در واشنگتن دی سی در سالن دادگاه جنوبی در محوطه کاخ سفید در مورد تورم و اقتصاد صحبت می کند.

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در ۱۰ مه ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی در سالن دادگاه جنوبی در محوطه کاخ سفید در مورد تورم و اقتصاد صحبت می کند.
(گتی ایماژ)

کلیپ یوتیوب “The ELLEN SHOW”.

آره بد است. بله، به نظر می رسد مطبوعات هنوز هم بیشتر از گذشته مصرف می کنند، یعنی دونالد ترامپ، و من متوجه شدم. این ترفند قدیمی «هی، اونجا رو نگاه نکن، اینجا رو نگاه کن» است. اما حداقل ترامپ می تواند جمله ها را کامل کند، ایده هایی در مورد جنایت و بی خانمانی دارد، و او را به یک رادیاتور در جایی در وست وینگ زنجیر نمی کنند و به اجبار در بلغور جو دوسرش به او می دهند. می دانید، من تعجب می کنم اگر ترامپ مربی بسکتبال یک تیم زنان بود چه می کرد؟ آیا او هرگز می بازد؟

گردآوری کلیپ های ترامپ

بله، خوب است که می بینم او تغییر نکرده است. او هنوز آن ظرافت و خویشتنداری را دارد که از مردی با نامش در ساختمان ها، زمین های گلف و استیک انتظار دارید. می دانید، هر استیکی که نام بایدن روی آن باشد، در لوله فشرده به صورت پوره می آید.

پرزیدنت جو بایدن به طور مجازی در جلسه ای با تیم اقتصادی خود در سالن دادگاه جنوبی در مجتمع کاخ سفید در واشنگتن، جمعه، 22 ژوئیه 2022 شرکت می کند.

پرزیدنت جو بایدن به طور مجازی در جلسه ای با تیم اقتصادی خود در سالن دادگاه جنوبی در مجتمع کاخ سفید در واشنگتن، جمعه، ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۲ شرکت می کند.
(AP Photo/اندرو هارنیک، فایل)

IOWA Farmer Rail در برابر بایدن به دلیل تورم و هزینه گاز، تجارت فلج کننده: “جنگ” با انرژی آمریکا

اما دموکرات ها به کمک نیاز دارند، درست است؟ شاید آنها به اندازه کافی سخت نگاه نمی کنند، اما، می دانید، فکر می کنم می توانم کمک کنم. فکر می کنم کاندیدای آنها را دارم. این مرد، جان هینکلی. بله، او اکنون از زندان خارج شده است، و این همان چیزی است که او همین الان توییت کرد: “من به صلح، عشق، برابری، حقوق LGBTQ، حقوق سقط جنین، حقوق حیوانات، اختلاط نژادی، ممنوعیت استفاده از سلاح های تهاجمی، به اشتراک گذاری ثروت، معامله جدید سبز، سیاهپوستان اعتقاد دارم. زندگی مهم است، اصلاحات در زندان و راک اند رول خوب. به انجمن جان هینکلی بپیوندید.”

آره، در گوشه —- بلوار دیوانه و خیابان A-hole واقع شده است. اما لعنتی، او اکنون از زمانی که به ریگان شلیک کرد، دلگیرتر شده است. معنی؟ او مانند یک دموکرات بیدار کامل به نظر می رسد. آیا مطمئن هستید که AOC در کت و شلوار مردان چاق نیست؟ او همه جعبه ها را علامت می زد، اگرچه، به طرز عجیبی، تفنگ های دستی را فراموش می کرد. هوم اما من حدس می زنم که آنها باید CNN را در تلویزیون زندان داشته باشند، زیرا صدای او با دان لمون تفاوتی ندارد. و این استراتژی رتبه‌بندی CNN است، جایی که نمی‌توانید کانال را تغییر دهید به آن نشان دهید. در مورد مجازات بی رحمانه و غیرعادی صحبت کنید. این مثل این است که به یک مرد محکوم به اعدام بگویید که آخرین وعده غذایی خود را با برایان استلتر تقسیم کند.

جان هینکلی جونیور در 30 مارس 1981 تیراندازی کرد.

جان هینکلی جونیور در ۳۰ مارس ۱۹۸۱ تیراندازی کرد.
(عکس از دفتر زندان ها/گتی ایماژ)

اما این بازنده این روزها یک نکته کلیدی را نشان می دهد. شما می خواهید مطبوعات و لیب ها دوست داشته باشند که شما فقط خط بیداری را بکسل می کنید و هر کسی می تواند این کار را انجام دهد. حتی یک قاتل شکست خورده با یک گیتار آکوستیک و چهره ای مانند یک سیب زمینی کلوخه. هینکلی بهترین زندگی اش را سپری می کند. اما نمی‌خواهم وقتی خبر همجنس‌بازی جودی فاستر را می‌شنوم در اطراف باشم. پس شما بروید، دموکرات ها. تو یه اسم بزرگ میخواستی شما یکی دارید، مشهوری که به همه فرقه های هویت کوچک شما متوسل می شود، و او می تواند آواز بخواند

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویدیو

آره او گربه استیونز نیست، به غذای گربه نزدیک تر است، اما او مطمئناً این را شکست می دهد.

گردآوری ویدئو

و فراموش نکنیم، این مرد همینطور است.

ویدیو

این یک مرجع است. پس شما چه می گویید، دموکرات ها؟ هینکلی ۲۰۲۴. او نمی تواند خیلی بدتر از آنچه شما به دست آورده اید باشد. شعار کمپین او می تواند این باشد: “به من شلیک کن. من فقط ممکن است تو را از بین ببرم.”