گرگ گاتفلد: “ما در برابر بار سنگین تبعیض قائل می شویم”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

چه زمان خوبی برای زنده بودن با این حال، دیدن مخالفت بسیاری از زنده ها خنده دار است. این جنگ طبقاتی جدید است، زنده ها در مقابل غیر. و اگر در صفحه بازی Life موفق نشدی، متاسفم برایت چون دروازه بان ها بدشان می آید. مثل این خانم که بلافاصله سقط جنین را به معلولان جسمی و ذهنی خانواده خودش گره زد. خدایا امیدوارم نگاه نکرده باشند

گرگ گاتفلد: احکام دادگاه عالی در مورد اسلحه و سقط جنین در یک هفته، سوپر کاسه ذوب های لیبرال است

آنا ناوارو: من خانواده ای دارم که بچه های زیادی با نیازهای ویژه دارند. من یک برادر دارم که ۵۷ سال دارد و مهارت های ذهنی و حرکتی یک بچه یک ساله دارد. و من می دانم که از نظر مالی، عاطفی، فیزیکی برای یک خانواده چه معنایی دارد. و من می دانم که همه خانواده ها نمی توانند این کار را انجام دهند. و من یک نوه ناتنی دارم که با سندرم داون به دنیا آمد. و من یک نوه ناتنی دیگر دارم که بسیار اوتیستیک است و اوتیسم دارد. و این یک اعتبار برای زندگی آنهاست و مادرانشان و افرادی که در آن جامعه و آن جامعه هستند به شما خواهند گفت که به خودکشی فکر کرده اند.

به اندازه کافی منصفانه اما چه ربطی به سقط جنین دارد؟ آیا پیوند دادن این سختی ها با سقط جنین نشان می دهد که برخی افراد از به دنیا نیامدن منفعت می برند؟ اکنون او نظر خود را روشن کرده است و می گوید که این واقعاً در مورد وضعیت متأسفانه خدمات اجتماعی است. و البته، این در مورد جمهوری خواهان است، درست است؟ این یک کلیشه رایج است که پر از مزخرفات بیشتر از سطل پوشک دفتر بیضی است.

بنابراین ظاهراً جمهوری خواهان می خواهند که شما متولد شوید، اما بعد از آن به شما اهمیتی نمی دهند. این عبارت رایج است.

اما واقعاً، آیا دیده‌اید که چه کسی در مورد جنایت حرف می‌زند؟ چه کسی در مورد اقتصاد چرند می گوید؟ چه کسی مراقب سالمندان در آسایشگاه ها بود؟ یا بچه‌هایی که در قفل هستند، عدم انتخاب مدرسه برای بچه‌ها در کلاس‌های بد؟ الان فنتانیل بچه ها، نوجوانان و بقیه را می کشد؟ و قاچاق جنسی و مواد مخدر در مرز؟ این دموکرات ها نیستند. این اتحادیه معلمان نیست. این افراد مشهور نیستند. این افراد مثل شما هستند.

اما به نحوی چپ می تواند همیشه کارت شفقت را بازی کند. و حالا با سقط جنین. اما بیایید صادق باشیم، برخی از افراد زنده در مورد اینکه چه کسی در هستی شرکت می کند مالکیت می کنند و ترجیح می دهند که فقط افراد سالم به حزب زندگی بپیوندند.

تولد در گذشته قرعه کشی برای ورود به آن مهمانی بود. می‌توانید تا ورودی جلو بروید و مثل مردی با کلاه MAGA که می‌خواهد وارد یک سیاتل استارباکس شود، طرد شده‌اید.

ما در برابر بار سنگین تبعیض قائل می شویم. یک زندگی دشوار نه لزوماً برای شخص، بلکه برای کسانی است که از آنها مراقبت می کنند. اما من هرگز کسی را ندیده ام که از این چالش پشیمان باشد. خب فقط همسرم اما این موجودات زنده به ما شفقت، صبر و گاه عشق بی نتیجه می آموزند. اما شگفت انگیز است که چگونه افرادی که به اندازه کافی خوش شانس هستند که به پشت طناب مخملی زندگی دسترسی پیدا کنند، آرزو می کنند آن را از بقیه ببندند.

حداقل برخی از طرفداران انتخاب صادق هستند و می گویند که آزادی خود را بر واقعیت زیست شناسی ترجیح می دهند: از “ملت”، یک نشریه نقل قول، “سقط جنین شامل کشتن است. و این اشکالی ندارد.”

این نفرت انگیز به نظر می رسد، اما حداقل تایید می کند طرفداران زندگی این نکته را دارند که اکثر سقط جنین ها به پذیرش خفه کردن ضربان قلب متکی است. اما تماشای افرادی که قضات دیوان عالی را به دروغگویی متهم می کنند یا وقتی از آنها به عنوان نامزدها پرسیده می شود که چگونه در مورد Roe v Wade حکم می کنند، جالب است. متاسفم. همه دروغ می گویند، زیرا اعتراف به حقیقت در طرف مقابل بسیار تلخ است. منظورم این است که تعریف زندگی برای یک نوزاد متولد نشده را فراموش کنید. طرف شما حتی برای کلمه زن تعریفی ارائه نمی کند.

سناتور مارشا بلک برن: آیا می توانید برای کلمه زن تعریفی ارائه کنید؟

کتانجی براون جکسون: آیا می توانم تعریفی ارائه کنم؟ من نمی توانم. نه در این زمینه. من یک زیست شناس نیستم.

من هم نیستم. هنوز در حال طبابت مطمئنم که او می تواند به طور معجزه آسایی بعد از سوگند یاد کردن، بگوید که یک زن چیست.

در همین حال، جستجوهای گوگل در مورد نحوه نقل مکان به کانادا منفجر شده است. در جایی که سقط جنین فقط قانونی نیست، می تواند کشور را اداره کند. اوه، اما شما نیازی به مهاجرت به کانادا ندارید. فقط به کالیفرنیا یا نیویورک بروید.

تمام موضوع همین است. اگر قوانین ایالت خود را دوست ندارید، فقط به دیگری بروید. ما الان سه سال است که این را تماشا می کنیم. افرادی که در طول کووید یک مکان را به مقصد دیگری ترک می کنند.

به یاد داشته باشید، با افزایش جرم و جنایت، نیویورک تبلیغی را منتشر کرد و از فلوریدیان خواست که به نیویورک نقل مکان کنند، زیرا این شهر کمتر همجنس‌گرا هراسی است. نتیجه؟ افراد بیشتری به دلیل جرم و جنایت به فلوریدا نقل مکان کردند.

شاید ایالت های آبی بتوانند شکل جدیدی از گردشگری ایجاد کنند. آیا می خواهید جنین خود را بکشید؟ به نیویورک بروید. ابتدا سوار مترو شوید. اگر مثل یک گونی سیب زمینی از راه پله پایین نیفتید، کلینیک از آن مراقبت خواهد کرد.

در مورد اعتراضات، آیا واقعاً شبی از خشم به جز در اتاق های دردار بت میدلر و آن کودک گریه گرین دی وجود داشته است؟ شنیدم که ممکن است یک راننده ماشینش را به سمت معترضان طرفدار سقط جنین شخم زده باشد. آره این ماشین راننده داشت ظاهراً اگر با محافظه‌کاران رانندگی کنید، تقصیر ماشین است، اما اگر طرفداران اتومبیل شما را محاصره کنند و شما را تهدید کنند، ناگهان راننده بی‌ربط می‌شود. فعالان دیگر قول داده اند دست به اعتصاب جنسی بزنند. آیا برخی از آنها را دیده اید؟ و برای آن، ما از شما تشکر می کنیم.

اما مرد، آیا این معترضان از طرف سقط جنین قانع کننده هستند؟ می توانم بگویم آنها بدبخت به نظر می رسند، اما آنها در حال استراحت هستند. یک فمینیست محتوا را به من نشان دهید و من یکی را به شما نشان خواهم داد که سال ها پیش از جنبش خارج شد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اکنون شرکت ها هزینه سفر سقط جنین را پرداخت می کنند که برای آنها منطقی است. سقط جنین برای رئیس شما بسیار ارزانتر از مرخصی زایمان است. و واقعا چرا اینقدر موفق شدم؟ فقط از بچه های من بپرس من هیچی ندارم تا زمانی که به نسل بعدی کارگرانی که آنجا نباشند نیاز داشته باشند، تعداد نوزادان کمتر برابر است با کار بیشتر.

بنابراین در مجموع، شما در این آخر هفته صدا و خشم زیادی دیدید، اما نه بیشتر از چیزی که پس از یک سوپر باول. آره، برخی در فاکس حاضر شدند تا سر ما فریاد بزنند و فریاد بزنند، «سوزش کن». اما این به این دلیل است که دانا از نمایش عکس های سگش دست نمی کشد.

اما رسانه ها از شما می خواهند که فکر کنید کشور دچار ناآرامی و خشونت خواهد شد. من فکر نمی کنم آن را انجام دهد. شب خشم بزرگتر از «سال نوری» دیزنی بود، زیرا سقط جنین به این سادگی نیست. میلیون ها نفر در آنجا وجود دارند که احساسات شدیدی نسبت به آن دارند. آنها فقط در خیابان نیستند که آن را در صورت شما فریاد بزنند.