گرگ گاتفلد: فرد را بر سیاست هویت ترجیح دهید


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

بنابراین، این هفته، رسانه‌ها بالاخره جنایت را کشف کردند، زیرا در نهایت مجرمی را پیدا کردند که با این قانون مطابقت داشته باشد، همانطور که دیگران را نادیده می‌گیرند. و اشتباه نکنید، این یک شرور است. و من این خشم را اعتبار می‌دهم، حتی اگر بیشتر آن فقط برای بهره‌برداری از یک تراژدی باشد.

گزارشگر سیاسی CNN نتیجه می گیرد که سفیدپوستان آمریکایی برای مبارزه با نژادپرستی به اندازه کافی تلاش نمی کنند.

گزارشگر CNN: می دانید، اغلب این آفریقایی-آمریکایی ها هستند که درباره نژادپرستی صحبت می کنند. این واقعاً یک مشکل فرهنگی سفیدپوستان است که سفیدپوستان آمریکایی باید با آن کنار بیایند. چرا آفریقایی‌تبارها و افراد قهوه‌ای و سیاه‌پوست به‌طور کلی در بسیاری از سیاست‌های ما به‌راحتی به‌عنوان دیگری دیده می‌شوند یا شیطانی می‌شوند؟ و ما هنوز در مورد برتری سفیدپوستان صحبت می کنیم، اما این روش هایی است که مردم در مورد افرادی که از مرزها عبور می کنند صحبت می کنند. اهریمن سازی آن در مورد افرادی است که به نوعی آنها نیز تهدیدی برای آمریکا هستند.

ما فقط شیطان سازی می کنیم. بنابراین، نژادپرستی یک مشکل فرهنگی سفیدپوستان است و سفیدپوستان باید با آن کنار بیایند. او از کجا می داند که آنها ندیده اند؟ او در کدام سیاره است؟ و چرا آنها فقط CNN و MSNBC را در آنجا دریافت می کنند؟

گرگ گاتفلد: بایدن در مخالفت با او کشور را متحد می کند

اما او آنچه را که همسالانش می‌گویند، تکرار می‌کند که سفیدپوستان در بدترین اعمال نژادشان در گناه شریک هستند، گویی انتخاب فردی، مسئولیت یا بیماری روانی وجود ندارد. فقط یک رنگدانه مهم است که ما را در همدستی متحد می کند. در مورد یک برس پهن صحبت کنید.

در همین حال، این دوپ فکر می‌کند کسانی که آزادی بیان را پذیرفته‌اند این کار را برای آرام کردن نژادپرستان انجام می‌دهند.

چاک تاد: خوب، گرت، به روشی که جناح راست می‌کوشد این ایده را که DHS اساساً تلاش می‌کرد تا لفاظی‌های نفرت‌انگیز را زیر نظر بگیرد، به سلاح تبدیل کند. درست. آنها می خواهند طوری جلوه دهند که انگار برادر بزرگتر است. و مثل این است که حق همیشه با گفتن “هی، آزادی بیان، به من دست نزن.”

آره. بنابراین اگر طرفدار آزادی بیان هستید، به KKK کمک می کنید. این جهشی است که ایول نایول نتوانست انجام دهد. واقعا MSNBC شاید وقت آن رسیده که تاد را کنار بگذاریم.

از خودم بیزارم او یک توریست توری با آسیب سر در زیر موی سر. می توانستم برای همیشه ادامه دهم، اما نمی کنم.

سپس این مرد می گوید ما به یک جنگ جدید علیه تروریسم نیاز داریم. تروریست ها البته جمهوری خواه هستند.

ERROLL SOUTHERS: راهنمایی من این است که باید با آن به عنوان یک تهدید تروریستی برخورد کنیم. می دانید، ما در ۱۱ سپتامبر تجمع کردیم. هیچ سوالی در مورد اینکه کشور قرار است چه کاری انجام دهد وجود نداشت. ما با همین تهدید روبرو هستیم.

ما باید آنها را حزب تروریست داخلی بدانیم.

هوم خوب، بعد، آنها می گویند جمهوری خواهان تفرقه افکن هستند. بنابراین، این یک سوال احمقانه ایجاد می کند زیرا توسط احمق ها مطرح شده است.

آیا شما مسئول جنایت یک شخص هستید زیرا رنگدانه مشترکی دارید؟ و آیا از زمان کودکی در سر هر سفیدپوستی این کار وجود نداشته است که این نوع تعمیم را انجام ندهد، به خصوص در مورد نژاد.

این همان چیزی است که دموکرات ها روی آن سوار می شوند و یک چرخه با لاستیک پنچر شده است. اما بیایید منطق را دنبال کنیم. اگر شما مسئول کارهایی هستید که سفیدپوستان بد انجام می دهند، در مورد کارهایی که سفیدپوستان خوب انجام می دهند چطور؟ وقتی یک سفیدپوست کار بزرگی انجام می دهد باید من را تشویق کنید؟ آیا ایلان ماسک خصوصی کردن سفرهای فضایی و ساخت خودروهای برقی باعث می‌شود که من رنگدانه‌ای مشابه تیراندازی دسته جمعی داشته باشم یا در یک مهمانی که مثل یک گچ بدنی در حالی که چوب هویج را می‌جوم، می‌رقصم؟

آیا این برتری واقعی سفیدپوستان نیست که به دلیل نژاد، نقشی در ابداع سفرهای هوایی ایفا کردم؟ خوب، من در واقع بیش از یک بار در کالج تحصیل کردم. اسید گرفتم و سپس از پشت بام کتابخانه به داخل سطل زباله پر از زباله پریدم.

اما با این منطق سیاست هویتی، من مالک همه چیزهای خوب و هر بدی هستم، که دیوانه است. با این ادعا که همه سفیدپوستان در عمل یک دیوانه سفید شریک هستند. سی‌ان‌ان به برتری واقعی سفیدپوستان بازمی‌گردد. اگر سفیدپوستان مردی را روی ماه بگذارند، حدس می‌زنم این بدان معناست که من ممکن است باز آلدرین باشم. و شما برای تانگ خوش آمدید.

احمق. احمقانه است. اما بیایید این بازی را انجام دهیم. آیا همه ژاپنی ها باید برای پرل هاربر گناه داشته باشند؟ و آیا باید به همه ژاپنی ها بهترین توالت های روی زمین را نسبت داد؟ اعتراف کن. اونا خیلی خوبن خیلی تمیز.

آیا همه آلمانی ها باید پاسخگوی هولوکاست باشند؟ من می گویم بله، به جز هایدی کلوم. اما چوب شور هم به ما دادند.

آیا باید به All Blacks برای اختراع بهترین موسیقی تا کنون اعتبار داد؟ شرط می بندم شما حتی نمی دانستید که آنها با موسیقی پولکا ساخته اند. اما آنها همچنین تا حدودی مسئول نخود سیاه چشم هستند. آره میدونم

می بینید این منطق چقدر احمقانه است؟ MSNBC و CNN بدترین را از بین یک گروه انتخاب می کنند و آن را به کل نسبت می دهند. اما اگر آنها را با جوی رید یا جفری توبین قضاوت کنیم چه احساسی خواهند داشت؟ در واقع، من انجام می دهم. همیشه. من یک منافق هستم.

این بخشی از تفکر متغیر تک آنهاست. آنها در طوفان های زندگی هیچ داشبورد ذهنی ندارند، هیچ داده، آمار، احتمال، تجربه ندارند. آنها زندگی را فقط از طریق یک فیلتر می بینند – نژاد.

پس من چی؟ خوب، اگر شما متوجه نشده اید، من کوتاه هستم. در تحقیقات جدید در مورد جرایم خشن، مردان کوتاه قد دو برابر بیشتر از قد بلندترین ها به جرم خشونت آمیز محکوم شدند.

در حال حاضر، شاید بیشتر بچه‌ها بیشتر از دواین جانسون در دنی دویتو نوسان داشته باشند. اما بعد متوجه می‌شوید که متغیر واقعی در پیش‌بینی جرم خشونت‌آمیز IQ بوده است. مقصر این افراد کوتاه قد خنگ هستند. بنابراین من از دزدیدن آن چرخ بزرگ غافل هستم.

و این فقط در افراد کوتاه قد نیست که تفاوت هایی مانند IQ رخ می دهد. در همه گروه ها اتفاق می افتد. در واقع، در یک گروه تفاوت‌های بزرگ‌تری نسبت به دو گروه وجود دارد.

به همین دلیل است که شما یک انیشتین و یک تام آرنولد دارید. به همین دلیل توماس سوول و جوی رید را دارید. تفاوت‌های بزرگ‌تری در نژاد نسبت به نژادها وجود دارد. این بزرگ است. و چرا؟ چون ما فردی هستیم ما باهوش، خنده دار، عجیب و غریب، ضریب هوشی بالا هستیم. اما در مورد من کافی است. ما همچنین افسرده و دیوانه و آسیب پذیر و خطرناک هستیم. خوب، در مورد کت کافی است.

اما بین گروه ها نیست. بین مردم است اشخاص حقیقی. پس توضیح خودم را برای الاغ های کوتاه، خشن و خنگ به خاطر کوتاه قدم انجام دهم؟ ابدا. همانطور که من برای همه کارهای بزرگی که آدم های کوچک انجام می دهند اعتباری قائل نیستم. مثل نقش یک درخت کفش در کمد من.

اگر هویت گروهی را بر فرد ترجیح می دهید، این کار را می کنید. اما شما این کار را نمی کنید. چون ما شخص را می بینیم، فقط چپ در رسانه ها گروه ها را می بینند. تنها ذهنیت گله در پایان ما این است که از آنها دور شویم. و تنها جایی که چپ ها تقسیم نمی خواهند در کلاس ریاضی است.

به کت نگاه کن به تیروس نگاه کن و به من نگاه کن. مهمترین چیزی که از این نمایش به دست می آید این است که ما افراد متفاوتی هستیم. من کت را به عنوان یک جوجه سفید نمی بینم. تایروس من را به عنوان یک مرد سفید پوست نمی بیند. خوب من را اصلا نمی بیند بسته به اینکه چقدر به او نزدیک یا دور هستم. من او را فقط به عنوان یک غول نمی بینم که می تواند با رنگ صورتی اش مرا به فضا ببرد. من او را شاید باهوش ترین مردی می بینم که تا به حال دیده ام. فقط امیدوارم کودلو تماشا نکند. من همین را در اتاق بخار به او گفتم و من کت را بامزه ترین موجود روی زمین می بینم و او حتی سعی نمی کند بامزه باشد. او فقط کت است.

بنابراین به طور خلاصه، **** برتری سفیدپوستان، **** سیاست هویتی و **** شما رسانه ها. آنچه ما در حال حاضر در این نمایش انجام می دهیم پاسخ است. ما شخص را در آغوش می گیریم، نه رنگدانه را. بنابراین، هویت خود را خراب کنید****. این شیطانی است که به هیچ نژادی کمک نمی کند. این فقط در مورد قدرت است، همانطور که شر همیشه است.