گرگ گاتفلد: شهادت کسیدی هاچینسون و همچنین کمیته ۶ ژانویه خراب شده است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پس آخرین اخبار را شنیدی؟ بله، چارلز پین درخواست دوستی من را پذیرفت.

اما همچنین، طبق NPR، جلسات استماع ۶ ژانویه اکنون تا ژوئیه ادامه دارد. بله، من حدس می‌زنم که از همان تقویم دو هفته‌ای برای صاف کردن منحنی استفاده می‌کنند. اما خدا را شکر، زیرا مطالبی که تا به حال تماشا کرده ام بسیار جذاب بوده است. به جهنم با آن تعطیلات تابستانی به کی وست. من می دانم که در یکی دو هفته اول جولای چه کار می کنم. آره

ظاهراً آنها شاهدان بیشتری را تعقیب خواهند کرد و می گویند که شواهد جدید زیادی به دست خواهند آورد. من حدس می زنم که آنها از شاهدانی که در ابتدا در نمایش —- نقش آفرینی کردند راضی نیستند. چه فاجعه ایی. آره او هیندنبورگ را شبیه به گلگیر کرد. او پومپی را شبیه مزرعه توت های نات کرد. مقایسه عجیبی است.

کسیدی هاچینسون، که در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، دستیار مارک میدوز، رئیس سابق کاخ سفید بود، سوگند یاد کرد تا در جلسه استماع عمومی کمیته منتخب مجلس نمایندگان آمریکا برای تحقیق در مورد حمله 6 ژانویه به ایالات متحده شهادت دهد. کاپیتول.

کسیدی هاچینسون، که در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، دستیار مارک میدوز، رئیس سابق کاخ سفید بود، سوگند یاد کرد تا در جلسه استماع عمومی کمیته منتخب مجلس نمایندگان آمریکا برای تحقیق در مورد حمله ۶ ژانویه به ایالات متحده شهادت دهد. کاپیتول.
(رویترز/اولین هاکستین)

ظاهراً آنها می خواهند پت سیپولون، مشاور ترامپ در کاخ سفید را احضار کنند که نمی دانم قبلاً با این دلقک ها صحبت کرده است. و برای چه؟ خب، بدیهی است که برای نجات از آشفتگی ای که با ستاره بزرگ خود ایجاد کردند.

خبر خوب، حداقل او به دو نیجریه ای بدنساز اشاره نکرد. به طور جدی، آیا آنها به اندازه کافی سپری نکرده اند؟ فقط ای کاش از آپارتمان من نقل مکان کنند، طولانی ترین دوش ها را می گیرند.

جلسه استماع ۶ ژانویه: ۵ لحظه اصلی شهادت کاسیدی هاچینسون انفجاری بر ترامپ، حمله به کاپیتول

ظاهراً این کمیته قبل از پخش اخباری که ترامپ به دنبال امنیت است، به خود زحمت نداد که با سرویس مخفی تماس بگیرد. بنابراین حدس می‌زنم که آنها اکنون این کار را انجام می‌دهند، یعنی شاهدان جدید مسئول تعمیر شنیده‌های شاهدان دیگر می‌شوند. اما شاید آنها متوجه شوند که ترامپ فقط به سرویس مخفی نرفته است، او یک چرخش دوبار از صندوق عقب ماشین انجام داده و دقیقاً در دامان آب لینکلن فرود آمده است. چه کسی می دانست که ترامپ می تواند یک SUV را از صندلی عقب براند؟ این را در فیلم باند نخواهید دید.

البته رسانه ها خواهند گفت بیا ببین دادگاه نیست. کدام درست است، اما چگونه به شما کمک کرد؟

شهادت هاچینسون در حال حاضر و با اتصال خراب شده است، همچنین جلسه استماع. شما فکر می کنید آنها تا به حال در چارچوب بندی ترامپ متخصص شده اند. آنها تمرین زیادی داشته اند.

اما لعنتی، اگر می خواستم یک دادگاه نمایشی را تماشا کنم، به کره شمالی می رفتم. حداقل هیچ یک از بازیگران آنجا چاق نیستند. هر چند این با انتخاب نیست. با این حال هنوز ادامه دارد و چرا؟ چون مشوق ها در جای خود هستند.

اول از همه، شما برای آن هزینه می کنید. مثل یک شب بیرون رفتن با کیلمید، حساب را پرداخت می کنید.

برایان کیلمید: این درست نیست. میریم هلندی

بله، آنها را کنار بگذارید.

دوم، رسانه‌ها می‌خواهند این کار برای همیشه ادامه داشته باشد، زیرا سوگیری آن‌ها را تغذیه می‌کند، و این احساس را می‌کند که در حال گزارش چیزی هستند، در حالی که فقط تنگ‌نگاران دموکرات هستند. در اینجا یک توییت از جاناتان کارل از ABC است. فقط می گوید: “متشکرم. کسیدی هاچینسون.” اونم یه خبرنگار من حدس می زنم که او به شهادت او اشاره می کند، اما چه کسی می داند؟ شاید او رمز عبور نتفلیکس خود را با او به اشتراک گذاشته است، اما این رسانه است. من فقط خوشحالم که پومپم هایشان را در خانه گذاشته اند.

سه، دموکرات ها حداقل تا نوامبر کنترل را در دست دارند. این ماشین تبلیغاتی می‌تواند تا آن زمان ادامه داشته باشد، بنابراین اگر چنین کرد تعجب نکنید، زیرا مانند جو روی پله‌های ایر فورس وان، تعادلی وجود ندارد. بدون فشار قانونی، می بینید، سیاست دموکرات در واقع سیاست استالینیستی است، دونالد را به من نشان دهید تا جنایت را به شما نشان دهم.

پنس می‌گوید که اجازه نمی‌دهد مردم از ژانویه استفاده کنند. ۶ برای “انحراف” از “برنامه شکست خورده” آنها، رکورد ترامپ را ستایش می کند

بنابراین انسان تعجب می‌کند که واقعاً چه بدتر، این است که یک تجمع برای یک روز از کنترل خارج شد، تجمعی که در آن افرادی که قبلاً قانون را زیر پا نمی‌گذاشتند، قانون را زیر پا گذاشتند، سپس دستگیر شدند و در حال گذراندن دوران محکومیت خود هستند، که باید، زیرا آنها قانون را زیر پا گذاشتند. قانون یا یک دادگاه حمایت شده رسانه ای بدون پایان که توسط شما پرداخت شده است تا شانس حزب آنها را در ماه نوامبر حفظ کنید، در حالی که هرکسی را که می تواند در این شکار بی بند و بار جادوگران تحت تعقیب قرار می دهد. خب جواب از من راحت تره، بعد از سه یا دو تا، یکم.

چوی چیس، ام دی: معترضان از مقابل خانه برت کاوانا، قاضی دادگاه عالی راهپیمایی کردند.

چوی چیس، ام دی: معترضان از مقابل خانه برت کاوانا، قاضی دادگاه عالی راهپیمایی کردند.
(عکس از ناتان هوارد/گتی ایماژ)

در همین حال، دولت ما افرادی را که به طور غیرقانونی قضات دادگاه عالی را مرعوب می کنند، نادیده می گیرد. چطور است؟ پس آیا این آمریکا است که در آن ادعاهای بی‌دلیل ارائه می‌کنند که مانند یک شانه گوشت خوک آهسته از هم می‌پاشد، سپس از آن برای وادار کردن شهادت بیشتر، شهادت شرکت‌کنندگان بی‌میل، در مقابل هک‌های حزبی وحشتناک استفاده می‌کنند؟

اکنون می بینیم که چقدر همه فریب خورده اند که در دام دروغ قیام افتاده اند. همه اینها برای ایجاد تماشایی بود تا از شکست های آنها منحرف شوند. بنابراین اگر این BS را می خریدید، چنی را دریافت می کردید، و فکر می کردید که پدرش فقط به صورت دوستان شلیک کرده است. او در یک محاکمه نمایشی شرکت کرد که باعث سرخ شدن جو مک کارتی شد.

دیدی درست بعد از شهادت، شاهد ستاره به سمت آغوش لیز شتافت؟ این یعنی چی؟ آیا آنها دوستان قدیمی هستند؟ نه، آنها فقط بخشی از بازی هستند. وقتی نمایش تمام می شود، آنها مانند اعضای بازیگران SNL در آغوش می گیرند. لیز چنی این کارمند سطح پایین بخش اجرایی را چگونه می‌شناسد؟ البته مگر اینکه سر تمرین همدیگر را ببینند.

پس این برای شما چه معنایی دارد؟ که باید رای بدی تنها راه برای جلوگیری از این امر، رای دادن به هر —- دموکرات متفکر از سمت خود است. و سپس، و سپس اجازه دهید شنوایی واقعی آغاز شود. چون حالا تفنگ سیگار کشیدن، لپ‌تاپ، پیام‌ها را داریم، مرد بزرگی که اعتراف می‌کند می‌داند پسر فاسدش چه کار می‌کند، پست صوتی را ارسال کنید.

واشنگتن، دی سی - 09 ژوئن: کمیته منتخب مجلس برای بررسی جلسه استماع 6 ژانویه در ساختمان اداری کانن هاوس در روز پنجشنبه، 9 ژوئن 2022 در واشنگتن دی سی.  کمیته منتخب دو حزبی برای بررسی حمله 6 ژانویه به ساختمان کنگره ایالات متحده نزدیک به یک سال را صرف انجام بیش از 1000 مصاحبه و بررسی بیش از 140000 سند در روز حمله کرده است.

واشنگتن، دی سی – ۰۹ ژوئن: کمیته منتخب مجلس برای بررسی جلسه استماع ۶ ژانویه در ساختمان اداری کانن هاوس در روز پنجشنبه، ۹ ژوئن ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی. کمیته منتخب دو حزبی برای بررسی حمله ۶ ژانویه به ساختمان کنگره ایالات متحده نزدیک به یک سال را صرف انجام بیش از ۱۰۰۰ مصاحبه و بررسی بیش از ۱۴۰۰۰۰ سند در روز حمله کرده است.
(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

پست صوتی ۲۰۱۸ جو بایدن در مورد معامله هانترز چین: اگه فرصت کردی با من تماس بگیر هیچ چیز فوری نیست من فقط می خواستم با شما صحبت کنم. فکر می‌کردم مقاله‌ای که به صورت آنلاین منتشر شد، قرار است فردا در تایمز چاپ شود، خوب بود. من فکر می کنم شما واضح هستید.

جو بایدن اسکیت: “من فکر می کنم شما واضح هستید.” در مورد شواهد اول شخص واقعی از انواع جنایات متعدد، درست روی نوار، که توسط مطبوعات دفن شده است، صحبت کنید. آن را با این آزمایش نمایشی مقایسه کنید، پر از ذهن خوانی و شنیده هایی که توسط مطبوعات تقویت می شود. این دیوانه است. فقط امیدوارم بیشتر باشد، پیام های تلفنی بیشتری از جو به هانتر وجود دارد.

جو بایدن اسکیت: هی، رفیق، دوباره پدر است. من فقط داشتم فکر می کردم، می دانی که، پیام صوتی که برایت گذاشتم، پیامی که در مورد آن بود، “تو همه روشن هستی.” شما می دانید که آن را حذف کنید، درست است؟ باشه، آره، تو بچه باهوشی هستی. خوب، و از این به بعد فقط من را مرد بزرگ صدا کن. بسیار خوب؟ هیچ کس قرار نیست بداند که این به چه معناست. باشه دوستت دارم خداحافظ

نه صبر کن، فکر کنم یکی دیگه باشه، درسته؟

جو بایدن اسکیت: سلام رفیق، دوباره بابا؟ هی ببین من فقط داشتم فکر میکردم در حالی که ما داریم چیزها را حذف می کنیم … داشتم فکر می کردم شاید ۱۴۰۰ ویدیوی شما با هوکرها و کوکائین؟ بله، من فکر می کنم شما می توانید از شر آنها خلاص شوید. می دانم که اینطور است، نگاه کردن به گذشته سرگرم کننده است، اما فکر می کنم زمان آن رسیده است که «دوبله اسکرابای» قدیمی را به آن ها بدهیم. بسیار خوب؟ باشه دوستت دارم

قدیمی ‘scrubba دوبله.’

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این عالی خواهد بود، زیرا این افراد باید هزینه اتلاف وقت ما را با این جلسات در حالی که جنایت، تورم، وحشیگری های مرزی را نادیده می گیرند، بپردازند. نوبت ما برای عدالت است و من برای آن اینجا خواهم بود. نه به این دلیل که من یک روزنامه نگار هستم، نه به این دلیل که من یک جمهوری خواه هستم، مطمئناً من هیچکدام از این دو نیستم. دلیلش این است که من یک آمریکایی هستم، یک آدم عصبانی، و شما هم باید همینطور باشید.