گرگ گاتفلد: رسانه ها تلاش می کنند ۶ ژانویه را احیا کنند تا ریاست جمهوری در حال فروپاشی بایدن را نجات دهند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

در آماده‌سازی برای محاکمه نمایشی ساخته شده برای شورش‌های ۶ ژانویه، دمکرات مجلس نمایندگان یک مدیر سابق ABC News، جیمز گلدستون، را استخدام کرده‌اند تا چرندیات ساختگی خود را اصلاح کند.

هدف آنها: اغراق‌های قدیمی و آسیب‌دیده را در نظر بگیرید و آن را به‌عنوان خشم جدید و بهبود یافته در نظر بگیرید. همان چیزی که Beatlemania برای Fab Four بود، این شنیدن به سندرم آشفتگی ترامپ است. تا جایی که ممکن است ادامه دهید تا از بدبختی های بایدن منحرف شوید.

اما این آجیل است.

یک حزب سیاسی املاک و مستغلات را در یک شبکه بزرگ به نام ABC که زمانی تهیه کننده را استخدام می کرد – و همچنین متعلق به دیزنی است، تضمین می کند. آیا می توانید مورد واضح تری از تبانی بین حزب و مطبوعات پیدا کنید؟

ویژگی های ویژه مصاحبه و ویدئوهای از پیش تولید شده است و ساعت ۸ شب پخش می شود

اما ارزشش را دارد زیرا برخی از رسانه ها فکر می کنند ۶ ژانویه بزرگتر از مجموع همه سختی های شماست.

MSNBC: چیزهای زیادی وجود دارد که مردم در حال دستکاری هستند – بین قیمت بنزین و تورم، شیر خشک، سقط جنین و تیراندازی هایی که اتفاق می افتد. این قانون‌گذاران سعی می‌کنند اکنون روایتی داشته باشند که توجه کشور را متمرکز کند، که بگویند: «به این موضوع نگاه کنید، روی نگردانید و بفهمید که در حالی که همه چیزهای دیگر واقعاً بسیار مهم هستند، اساس کشور ما، آنچه باعث عملکرد کشور ما می شود، دموکراسی است که باید از آن محافظت کنیم.”

مجبور شدند به زور به آن غذا بدهند. اگر نمی توانید اسم آن را تبلیغات دولتی بگذارید، پس تبلیغات دولتی چیست؟ راستش را بخواهید، آیا می‌توانید تصور کنید که حزب جمهوری‌خواه برای جلسه استماع درباره هانتر بایدن و اینکه چگونه رسانه‌ها ادعا می‌کنند لپ‌تاپ او اطلاعات نادرست روسی است، پوشش خبری اولیه را تضمین کند؟

البته که نه.

صاحبان فناوری بزرگ حتی به شما اجازه نمی دهند بدون تعلیق حساب خود در مورد آن صحبت کنید. احتمالا باید آن را در Animal Planet پخش کنند.

در مورد روابط چین و اوکراین خانواده بایدن چطور؟ این می تواند یک جلسه استماع یا یک جلسه استماع اولیه در مورد دروغ تبانی روسیه باشد. این یک کودتای آهسته بود.

هانتر بایدن، دادستان کل مریک گارلند

هانتر بایدن، دادستان کل مریک گارلند
(درو انگرر/گتی ایماژ، گرگ نش/پول/AFP/گتی ایماژ)

تو بیشتر می خواهی؟ تروریسم و ​​ویرانی واقعی چطور؟

وکلای جناح چپ کالینفورد ماتیس و اروج رحمان را در نظر بگیرید. آنها متهم به پرتاب کوکتل مولوتوف به ماشین پلیس در نیویورک شدند و با اتهامات تروریسم داخلی و ۳۰ سال زندان روبرو شدند.

اما از آنجایی که آنها از طرف BLM شورش می کردند و پلیس ها را هدف قرار می دادند، اقدامات تروریستی آنها به اقدامات قهرمانانه تبدیل شد. درست مثل آن تظاهرات خشونت آمیز زمانی که ترامپ انتخاب شد.

آن فیلم را به خاطر دارید؟ رسانه ها این کار را نمی کنند. آن را هم دفن کردند.

اما این هفته، کاخ سفید با چیزی که جاناتان تورلی آن را کاهش نفسگیر در این اتهامات تروریستی می‌نامد موافقت کرد که احتمالاً منجر به چند سال زندان خواهد شد.

به یاد داشته باشید، متیس به داشتن انبوهی از بمب های آتش زا در ماشینش متهم شده بود و از او فیلم گرفته شد که تلاش می کرد آنها را در اختیار دیگر شورشیان قرار دهد. رحمان در حال پرتاب بمب‌هایی به تصویر کشیده شد که در مورد آن به خود می‌بالیدند، مثل اینکه یک ضربه‌زننده را علیه یانکی‌ها پرتاب کرده بود.

آنها سال گذشته به یک فقره در اختیار داشتن و ساختن یک وسیله انفجاری اعتراف کردند، اما اکنون می توانند از ادعای قبلی خود صرف نظر کنند و در عوض به توطئه برای جمع آوری بمب و آسیب رساندن به خودروی گشت اعتراف کنند.

انگار به جای آن بادکنک های آب پرتاب می کردند. به خاطر داشته باشید، پس‌زمینه همه این‌ها این است که حامیان ترامپ به مدت یک سال و نیم در زندان به‌خاطر یک گشت و گذار بدون راهنمایی و اغلب بدون بند در ساختمان کنگره می‌پوسند.

یورش شورشیان به ساختمان کنگره ایالات متحده در 6 ژانویه 2021. (عکس از ساموئل کوروم/گتی ایماژ)

یورش شورشیان به ساختمان کنگره ایالات متحده در ۶ ژانویه ۲۰۲۱. (عکس از ساموئل کوروم/گتی ایماژ)

اگر این کار ادامه پیدا کند، این بمب افکن های BLM به یک تعطیلی عاشقانه در هونولولو محکوم می شوند. آنها می توانند کوکتل مولوتف با آناناس و چترهای کاغذی در آنها درست کنند.

البته من این را مطرح می کنم تا تفاوت شدید رفتار در مقایسه با معترضان ۶ ژانویه را به شما نشان دهم. آنها را تهدیدی برای پلیس می نامیدند و در واقع برخی هم چنین بودند.

اما در اینجا، دو سطل زباله می توانستند افسران را زنده زنده بسوزانند، و اکنون احکام آنها بیشتر به تقلب مالیاتی نزدیک است تا تروریسم. من شک دارم که ABC یک دقیقه را به آن اختصاص دهد زیرا این فقط در مورد آزمایش های نمایشی نیست، بلکه آزمایش های بدون نمایش است.

مرد تهیه کننده این ویژه ۶ ژانویه، گلدستون، تا سال ۲۰۲۱ ریاست ABC News را بر عهده داشت و در چندین رسوایی، به ویژه داستان سرپوش گذاری جفری اپستین، دست داشت.

آن ویدیوی امی روباخ گوینده ABC News را به خاطر دارید که ادعا می کند این شبکه داستان او را در مورد سوء رفتار جنسی اپستین و شاهزاده اندرو در Lolita Express کشته است؟ متأسفم، این داستان کشته نشد – فقط خودش را در سلولش حلق آویز کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ببینید مردی که این ساعت کمدی ۶ ژانویه را اجرا می کند، نحوه عملکرد رسانه های قدیمی را به شما نشان می دهد. این در مورد روشن و خاموش کردن شیر آب است. جفری اپستین شیر آب را باز کرد.

۶ ژانویه، آن را روشن کنید و اتاق را ترک کنید تا خانه کاملاً آب بگیرد. در مورد هر چیز دیگری، شورش‌های دیگر، موج جنایت، بحران مرزی – قبل از اینکه هر کدام را پیدا کنید، جیمی هوفا را خواهید یافت.

در عوض، از آنجایی که ریاست جمهوری بایدن را در حال فروپاشی می بینند، فقط می توانند یک کار برای نجات آن انجام دهند: احیای ۶ ژانویه.

آنها کار خود را برای آنها قطع کرده اند، اما باز هم، دیزنی در تولید داستان عالی است.