گرگ گاتفلد: رسانه های جریان اصلی “به شدت” به AOC برای “بازی” عمومی نیاز دارند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

سلام آمریکا بنابراین تا به حال شنیده اید که AOC، در میان دیگران، دیشب دستگیر شده است. او واقعاً یک قهرمان آمریکایی است. وحشیانه بود، با دستبند بیرون آورده بودند، خوب، از نظر فنی، پیراهن او سرآستین داشت. شاید همان‌طور که او بدون جنگ تسلیم شد، سرآستین فرانسوی. اما اگر شلوارش سرآستین داشت، او هم وانمود می کرد که در اتوی پا است. اما دستبند واقعی؟ نه چندان.

اما این باعث نشد که او تظاهر کند، و من از اینکه مردم با من این کار را می کنند متنفرم. وقتی از مردم می‌خواهم دستبند بزنند، و آنها می‌گویند “من فقط وانمود می‌کنم که آنها را دارم.” من می خواهم بگویم “مطمئنا، و بعد از آن وانمود می کنم که به شما پول می دهم.” فکر کنم دانا فقط آریتمی داشت. خیلی خوب. بله، من به مردم پول می دهم که دستبند بزنند. اما او این کار را انجام داد زیرا می دانست رسانه ها اطاعت خواهند کرد. بیایید نوار را تماشا کنیم.

REPS. عمر و آدامز در میان ۱۶ عضو کنگره که در جریان اعتراض به سقط جنین در نزدیکی دادگاه عالی بازداشت شدند

میدونی، او میم خوبی خواهد بود. مانند نسخه لاتین مارسل مارسو. در واقع، اینجا او بعداً در سلول زندان خود است.

البته AOC به دلیل تقلید از دستبند زدن در شبکه های اجتماعی مورد تمسخر قرار گرفت که این تغییری نسبت به تمسخر او به دلیل تقلید از یک نماینده کنگره است. این بود، این حتی به آن‌قدر که می‌توانم نفرت‌انگیز باشد، نیست. در واقع، او را با جنب و جوش به سمت محل نگهداری اسکورت کردند، جایی که در آن نمایش ساختگی را حفظ کرد و سرانجام مشت خود را برای حامیان بلند کرد.

او سپس مچ هایش را پشت سرش ضربدری کرد، دوباره در حالت دستبند مصنوعی. این داستان به اندازه‌ای است که AOC نزدیک بود در ششم ژانویه کشته شود. این فردی است که هرگز موقعیتی را که نتواند در مورد او ایجاد کند ملاقات نکرده است. او واقعاً همان کهربایی است که از سیاست دی سی شنیده است. من تعجب می کنم که او ادعا نکرد که تقریباً در ۹۱۱ یا در جریان حمله تت یا نبرد بانکر هیل کشته شده است، یا اینکه وقتی لینکلن از او خواست در تئاتر فورد ساکت شود، از گلوله طفره رفت. اما میدونی چیه؟ من آن را دریافت می کنم. هیچ چیز شما را سردتر از دستگیری به خاطر موضع گیری نمی کند. میدونی که باید اینکارو بکنم

من فکر نمی کنم این یک عدد واقعی باشد. اما، می‌دانید که من اصلاً AOC را سرزنش نمی‌کنم، او می‌داند که می‌تواند رسانه‌ها را بازی کند، زیرا آنها به شدت به او برای بازی عمومی نیاز دارند. مثل این است که باب سگر در آن آهنگ کلاسیک “Night Moves” می گوید. “من از او استفاده کردم. او از من استفاده کرد، اما هیچ کدام اهمیتی نداد. ما داشتیم سهم خود را می گرفتیم.”

مثل اون عکس مامور مرزی که دیوونه شد، مامور مهاجران رو شلاق میزنه. رسانه‌ها یکصدا فریاد می‌زدند، مثل گروه کر خیمه که تمام انگشتان پاهایشان را دقیقاً در یک زمان خم می‌کرد. بایدن گفت که انگار کاسه خامه گندم بعدازظهر او را به پایان می رساند. و بعد وقتی بزرگترها به مطبوعات اطلاع دادند که، نه، اینها سلطنت اسبها هستند. داستان بدون یک اصلاح از بین رفت.

درعوض، در حرکتی که کافکا را وادار می‌کند بگوید «این وضعیت همان نام من است». نه؟ متشکرم. جیم گفت این شوخی خوبی بود. یک شوخی عالی آنها ماموران را حتی بعد از اینکه بی گناه شناخته شدند مجازات کردند. بله و ترامپ قرار بود دیکتاتور باشد.

سی‌ان‌ان و ام‌اس‌ان‌بی‌سی در پوشش خبری CBP ناکام ماندند.

اما داستان درباره آنها یا تیم نیست. البته این در مورد رسانه هاست که انتخاب می کنند حقایق را حذف کنند، روایت خود را خلق کنند و سپس حفظ کنند. چیزی که می‌بینید اخبار کابوکی است، که در آن شرکت‌کنندگان بازی می‌کنند و رسانه‌ها وانمود می‌کنند که واقعی است، سپس آن را برای عموم تقویت می‌کنند. ثابت است و فقط در یک جهت جریان دارد.

اما امروز، خوشبختانه، با کمک، یک مصرف‌کننده باهوش می‌تواند به درستی آن را ببیند. و از چه کسی می توانید برای آن تشکر کنید؟ انتظار تشویق بیشتری را داشتم، اما خوب. اکثر آمریکایی ها اکنون می دانند که آنچه رسانه ها ارائه می دهند واقعی نیست، بلکه بازنمایی مصنوعی از یک داستان بزرگتر و پنهان است. مثل آن سطل زباله کوچک روی صفحه لپ تاپ شماست. واقعاً سطل زباله نیست، و شما واقعاً آن عکس جنایت‌آمیز را نمی‌کشید و دور نمی‌اندازید، حتی زمانی که آن صدای واقعاً زیبا را ایجاد می‌کند. اما از شما می خواهد که فکر کنید اینطور است. همه اینها فقط نمادهایی هستند که اقداماتی را نشان می دهند که در پشت رابط کاربری انجام می شود که ما هرگز واقعاً آنها را نمی بینیم.

افسران گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده تلاش می کنند تا مهاجران را هنگام عبور از ریو گراند از سیوداد آکونا، مکزیک، به دل ریو، تگزاس، در روز یکشنبه 19 سپتامبر 2021 مهار کنند.

افسران گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده تلاش می کنند تا مهاجران را هنگام عبور از ریو گراند از سیوداد آکونا، مکزیک، به دل ریو، تگزاس، در روز یکشنبه ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۱ مهار کنند.
(AP Photo/فلیکس مارکز)

با این حال آنچه شما می بینید همان چیزی است که آنها به شما اجازه می دهند ببینید. خیلی چیزهای دیگه پشت پرده در جریانه منظورم این است که چه کسی می داند که چه تعداد متن، ایمیل و مایعات بدنی مرموز بین روزنامه نگاران و قطب ها برای چنین پوشش مطلوبی رد و بدل می شود؟ اما این خبر یا نحوه ارائه اخبار در اخبار است.

به عنوان مثال، این عکس یک مامور گشت مرزی سوار بر اسب، یک مهاجر سیاه پوست، یک شلاق، این همه چیزی است که شما نیاز دارید، رسانه ها فکر می کنند، بنابراین آنها آن را منفجر کردند. اما در پشت این تصاویر حقیقتی وجود دارد که آنها به شما نمی گویند، زیرا کار بسیار زیادی است و به اهداف آنها خیانت می کند. پس داستان پشت داستان چه بود؟ مامور مرزبانی کار خود را انجام می دهد که دولت انجام نمی دهد، حفاظت از مرز. شلاق افساری است که برای کنترل اسب در زمین های ناهموار استفاده می شود. مهاجر سیاه پوست یک بیگانه غیرقانونی است و ماموران در واقع مراقب سلامتی او نیز هستند. این داستان پشت تصاویر است.

نظرسنجی نشان می‌دهد که اکثریت روزنامه‌نگاران فکر نمی‌کنند که همه طرف‌ها همیشه مستحق پوشش یکسان هستند

در مورد اعتراضات تیم هم همینطور. همه چیز خیلی واضح است، پس چرا زحمت گفتن حقیقت را به شما بدهیم؟ اما تصویر تلویزیونی هزاران کلمه ارزش دارد و هزار بار قدرتمندتر است، وقتی در زمینه مناسب خود توضیح داده نشود، چه نیویورک تایمز باشد یا سی ان ان، آنها از تصاویر به دروغ برای نشان دادن واقعیتی استفاده می کنند که اغلب اصلا واقعیت نیست. .

همان چیزی که در مورد جنگ، تصاویری از رنج های مشروع و خرابه ها وجود دارد. متأسفم، من آن‌ها را با آنچه در دفتر کت می‌بینم اشتباه می‌گیرم، اما بهتر است از آنچه در پشت آن تصویر می‌گذرد، سؤال نکنم. مثلا چطوری به اینجا رسیدیم؟ آیا قابل پیشگیری بود؟ آیا می توان آن را متوقف کرد؟ نه. خفه شو و از نمایش اسلایدی که برای شما تهیه کرده ایم، لذت ببرید.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اما مردم در حال گرفتن هستند. اعتماد به رسانه ها تقریباً به صفر رسیده است، ما آن را اثر جسی واترز می نامیم. او نمی تواند صدای شما را بشنود، اما این چیز خوبی است زیرا امیدواریم به چیزهای جدیدی منجر شود. می دانید، فاکس نیوز از نارضایتی از یک رسانه چپ یکپارچه به وجود آمد. و به یاد داشته باشید، ضرورت مادر اختراع است. خوب، مگر اینکه به عنوان یک پدر شناخته شود.