گرگ گاتفلد: دموکرات ها به طور ناگهانی مخالف انتقاد از اجرای قانون هستند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

آره جمعه همگی مبارک چه هفته ای، ها؟ پس بیایید به این آشفتگی نگاه کنیم. ابتدا بیایید حمله ای را که جغد کارتونی به ما توضیح داده بود، ارزیابی کنیم. بغلطان…

AG MERRICK GARLAND: ابتدا، من شخصاً تصمیم به صدور حکم بازرسی در این مورد را تأیید کردم. دوم، این وزارتخانه چنین تصمیمی را ساده نمی گیرد. در صورت امکان، جستجوی ابزارهای کمتر مداخله گر به عنوان جایگزینی برای جستجو و محدود کردن دامنه هر جستجویی که انجام می شود، یک روش استاندارد است. ثالثاً… وقتی به درستی آنها ناعادلانه مورد حمله قرار گیرد، ساکت نمی ایستم. مردان و زنان اف‌بی‌آی و وزارت دادگستری، کارمندان عمومی وطن‌دوست هستند.

خب او اصلاً مقصر به نظر نمی رسد. از وقتی که در کنار آن قوچ از خواب بیدار شدم، چهره ای گوسفندتر از این ندیدم. اوه، احتمالا غیر ضروری است. و او می گوید که آنها مجبور بودند این کار را به این طریق انجام دهند زیرا، خوب، او هرگز دلیل آن را نگفت. فقط این که آنها مجبور بودند این کار را به این ترتیب انجام دهند، زیرا مجبور بودند این کار را به این طریق انجام دهند. به این می گویند دایره —-. و برای برش به یک اره مدور نیاز دارید. آره عزیزم من با اون استریپر خوابیدم چون نمیتونستم با اون استریپر بخوابم. آره به عنوان یک رقصنده سابق، این معنی ندارد. و سپس نقش قربانی را بازی کرد که می گفت ماموران اف بی آی خدمتکاران میهن پرست هستند، پس اخراج کنید، وگرنه گرچن ویتمر را خواهند دزدید.

FBI در کمد لباس ملانیا جست‌وجو کرد، ساعت‌ها را در دفتر خصوصی ترامپ در طول حمله MAR-A-LAGO گذراند.

استراحتگاه مارآ لاگو رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ در پالم بیچ فلوریدا.

استراحتگاه مارآ لاگو رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ در پالم بیچ فلوریدا.
(چارلز ترینور جونیور/میامی هرالد/سرویس خبری تریبون از طریق گتی ایماژ)

جی. ادگار هوور به سوء استفاده از قدرت و تمایل به لباس پوشیدن متقابل افتخار می کند. منظورم این است که چرا آنها در کمد ملانیا بودند؟ اما بگذریم، شوخی می کنم. راست می گوید ۹۹.۹۹ درصد آنها خدمتگزار وطن پرست هستند. اما اگر بخش خدمتکار را بیش از حد تحت اللفظی در نظر بگیرید، مرز باریکی بین خدمتکاران و بله مردان وجود دارد. مانند واکسن‌های کووید، قرار است بهتر باشند. و اگر کمی محتاط هستیم، ما را ببخش، مخصوصاً وقتی برچسب تهدید والدین عصبانی را در جلسات هیئت مدیره بر اساس یادداشت گارلند قرار می دهید. می دانید، ناگهان والدین تبدیل به یک گروه تروریستی می شوند که تنها کار مضر آنها این است که از شما می خواهند در فیس بوک با آنها دوست شوید. فقط بگویید نه، زیرا در این صورت آنها بیشتر می خواهند. اما درست مانند آن، دموکرات ها به طور ناگهانی مخالف انتقاد از اجرای قانون هستند.

MSNBC: آنها اهدافی را پشت سر ماموران FBI قرار می دهند.

MSNBC: لازم نیست پیشنهاد دهید که هستند.

MSNBC: اینکه دارن مدرک میزنن آنها را گرگ خطاب نکنید.

MSNBC: تو هیچی نمیدونی

MSNBC: که مردم آمریکا را می بلعد.

CNN: جمهوری خواهان بیرون آمدند و این را محکوم کردند و گفتند که این جمهوری موز نوعی مزخرف است که اجرای قانون در FBI را شیطان سازی می کند.

CNN: جمهوری‌خواهانی که از سلاح‌سازی وزارت دادگستری و اف‌بی‌آی شکایت می‌کنند، به نوعی این لفاظی‌ها را مسلح می‌کنند.

بدبخت به نظر می رسند. ای کاش در طول سال‌های شورش و کم‌کردن بودجه، زمانی که پلیس واقعاً به آنها نیاز داشت، اینگونه بودند. ما تمام مدت آنجا بودیم و هنوز هم هستیم. اما پس از آن هنگام آشوبگران به سمت شهرها، زمانی که قضات دیوان عالی در حال تهمت زدن بودند، به چارلی چاپلین رفتند. یک عجول سعی کرد برت کاوانا را به قتل برساند. گارلند کجا بود؟ ده ها مرکز حاملگی بحرانی مورد حمله قرار می گیرند و گارلند هیچ سرنخی ندارد. روث بادر گینزبورگ بیشتر از گارلند انجام داد و او مرده است. و مطبوعات در CNN آنقدر ساکت بودند که می‌توان صدای غرغر شکم استلتر را شنید. اوه، در زمان تغذیه خیلی بامزه است. او می تواند مانند ساردین در دهانش بگیرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در شهر نیویورک پس از حمله اف بی آی به خانه اش در مار-آ لاگو.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در شهر نیویورک پس از حمله اف بی آی به خانه اش در مار-آ لاگو.
(فلیپ رامالز / فاکس نیوز دیجیتال)

اما بله، ما از FBI انتقاد می کنیم زیرا همه را مورد انتقاد قرار می دهیم. این تنها چیزی است که باید به IRS اعتبار بدهم. ما از اواخر دهه ۱۸۰۰، درست از زمانی که پلوسی فقط یک تشویق کننده دبیرستان بود، با آنها —- برخورد کرده ایم. وحشتناک. و بایدن به تازگی کارت AARP خود را دریافت کرده بود، اما آنها هرگز شکایت نکردند. IRS فقط فرض کرد که این بخشی از معامله است. همین موضوع در مورد وکلا، و کایروپراکتیک ها، و کارگران DMV، ضربه زنندگان میدان و افراد به نام چاد. اما مطمئناً از یکی از کارمندان فاکس نیوز به دلیل انتقاد شدید شکایت کنید. می بینی ما از چه چیزی گذشتیم؟

من بیش از هر کسی تهدید به مرگ می‌شوم و فقط نیمی از آنها را لیاقت دارم. اما این فقط یک نیرنگ برای ساکت کردن شماست. من آن را دریافت می کنم. مثل زمانی است که به جسی واترز گفتم میس اسپری تنفس است. واقعیت این است که، اگر از ترس چیزی را مورد انتقاد قرار ندادید، چون این کار را می‌کنید، کیسه‌های آجیلی را به راه بیندازید، در این صورت همه ما ساکت می‌شویم. تمام هیاهوها در رویدادهای ورزشی باید متوقف شود، ما باید Real Housewives را تعطیل کنیم. اجباری خواهد شد که بگوییم، من DMV را دوست دارم، اما تنها افرادی هستند، تنها کسانی که نباید از آنها انتقاد کنید، آشپزهای غذاخوری هستند، درست است؟ افرادی که وعده غذایی خود را به امید بازگشت بهتر غذا می فرستند. آره، هرگز اینطور نیست. هرگز این کار را نمی کند مگر اینکه از یک سس مخفی قدردانی کنید. من آن را به تخیلات خود می سپارم.

اما عجیب است که چگونه این حمله را یک اقدام بی سابقه می نامند، اما سپس به آن جستجو می گویند، این چیز مهمی نیست، چگونه می تواند باشد؟ جو اسکاربرو در واقع گفت که باید از کانال های قانونی برای تعقیب افراد عصبانی در اخبار کابلی استفاده کرد. آیا او آنقدر احمق است که فراموش می کند در اخبار کابلی است و با عصبانیت بازار را می چرخاند؟ آره، اون اینقدر احمق است؟ حداقل بایدن زوال عقل دارد، بهانه اش چیست؟ اگر کارشناسان تلویزیونی که چیزهای ظالمانه می گویند مجرم هستند به بانی و —- کلاید سلام می کنند. با استدلال خودش، او و همسرش باید حبس ابد را بگذرانند، اگرچه این مجازات ظالمانه و غیرعادی برای نگهبانان خواهد بود.

ماموران گشت مرزی در حالی که وزارت امنیت ملی برای مجازات افسرانی که در جنجال «شلاق» گرفتار شده‌اند، آتش می‌گیرند: «گاو—-»

بنابراین متوجه می‌شوید که در هر داستانی که ترامپ یا هر کسی را که رسانه‌ها از آن نفرت می‌دارند، الگویی وجود دارد. اول، این داستان شکسته می شود، و حقایق هرگز واقعی نیستند. ترامپ می گوید باید سفید کننده بنوشید. ترامپ می گوید افراد خوبی وجود دارند که نازی هستند. خدای من، گشت مرزی مهاجران را شلاق می زند. و سپس عجایب بیرون می آیند و می گویند، اوه، دیوارها در حال بسته شدن هستند. به نظر می رسد این از واترگیت بدتر است. و، می دانید، این می تواند چیزی باشد که او را واقعاً پایین می آورد.

سی ان ان: و، می دانید، این می تواند چیزی باشد که او را واقعاً پایین می آورد.

من فقط به او نگاه می‌کنم و فکر می‌کنم، اما، اما نمی‌خواهم آن را بگویم. من نمی خواهم بگویم.

TYRUS: خوش به حالت. تو نگفتی

این بار نگفتم

TYRUS: او به نظر نمی رسد مانند یک توری در قفسه.

قیافه اش شبیه یک تورک نیست.

TYRUS: ! بهیچوجه حتا یک کم

مریک گارلند، دادستان کل ایالات متحده، بیانیه ای را در وزارت دادگستری ایالات متحده در 11 اوت 2022 در واشنگتن دی سی ارائه می دهد.

مریک گارلند، دادستان کل ایالات متحده، بیانیه ای را در وزارت دادگستری ایالات متحده در ۱۱ اوت ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی ارائه می دهد.
(درو انگرر/گتی ایماژ)

دقیقا. حتی نزدیک نیست. اما سپس حقیقت آشکار می شود، و آن چیزی نیست که رسانه ها می خواهند. بنابراین آنها نگاه خشمگین خود را به سمت شما می گیرند، شما تبدیل به تهدید می شوید. مثل این است که وقتی در خیابان جنایتی انجام می شود، پلیس با مرد بد برخورد می کند، او باید برای تسلیم کردن او بدنی کند، اما آن وقت است که افراد تلفنی سر می زنند. حالا جنایتی که همه چیز را شروع کرد دیگر آنقدرها مهم نیست، به هر حال جرم نیست، واکنش منفی است. آنها این کار را با تبانی روسیه انجام دادند. اگر شک داشتی، پس خائن بودی. یادت باشد؟ نه افرادی که دروغ گفتند تا رئیس جمهور را قاب بگیرند. آنها این کار را با لپ تاپ هانتر انجام دادند. اگر در مورد آن صحبت کردید، مقصر اطلاعات غلط بودید، نه افرادی که برای تقلب در انتخابات وانمود کردند که جعلی است. این روند است. وقتی داستان واقعی با دستکاری رسانه ها مخالفت می کند، در عوض شما را به داستان تبدیل می کنند. چیزی که الان اتفاق می افتد. ولی خب هنوز زوده من نمی دانم چه اتفاقی دارد می افتد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

و اگر معلوم شود که چیزی نیست چه؟ چه می‌شود اگر واقعاً در مورد سلاح‌های هسته‌ای نباشد، بلکه چیزی ساده مانند صفحاتی از دفتر خاطرات دانا باشد. بعد به سگ غذا دادم. لباس خواب لیتل پونی را پوشیدم. نامه ای از طرفداران به گارث بروکس نوشتم و بعد به رختخواب رفتم. زندگی بدی نیست خب حالا گارلند چقدر بد به نظر می رسد؟ می توانم بگویم او از یک تپه خال کوهی درست می کند. اما بیشتر شبیه ساختن تایروس از گوتفلد است. آره به طور جدی اگر آنها فیلم خانگی دونالد را که همه اعضای منودو را در سایت آزمایش هسته ای کوبیده است، مخفی نکنند. این بزرگترین سقوط از زمان CNN Plus خواهد بود. و برتری CNN پلاس سخت است.