گرگ گاتفلد: توییت های کارین ژان پیر مهم است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

بنابراین، همانطور که می دانید، صحبت در مورد یک انتخابات سرقت شده می تواند شما را به دردسر بیاندازد. این معادل فریاد زدن آتش در یک تئاتر شلوغ است. به جز اینکه واقعاً می توانید در یک تئاتر شلوغ آتش فریاد بزنید. به خصوص اگر آتشی وجود داشته باشد و شما آن را روشن کرده باشید.

حتی اگر یک دموکرات هستید و قرار است منشی مطبوعاتی کاخ سفید شوید، چیزی به من می‌گوید که در این مورد مجوز خواهید گرفت.

کارین ژان پیر. به نظر می رسد دروازه بان تیم مونترال کانادا باشد. آیا این یک تیم واقعی است؟

خب، به هر حال، او برای جایگزینی جن ساکی انتخاب شده است. اما آیا می دانستید که او یک بار به دروغ ادعا کرد که انتخابات فرمانداری جورجیا در سال ۲۰۱۸ واقعاً به سرقت رفته است؟

میدانم. از چه زمانی دموکرات ها به دزدی اهمیت می دهند؟ اما من متوجه می‌شوم، وقتی کسی یک شغل شیک و خجالت‌آور مانند جسد نفخ‌زده در رودخانه شرقی به دست می‌آورد.

گرگ گاتفلد: چپ “به معنای واقعی کلمه” بیش از سقط جنین شکست خورده است

به یاد دارم وقتی این نمایش شروع شد، شخصی شروع به افشای این ویدیوهای وابسته به عشق شهوانی کرد که وقتی به پول نیاز داشتم ساخته بودم. درست است، من بودم که آنها را درز کردم. من فقط احساس کردم که آنها به مخاطب گسترده تری نیاز دارند.

اما توئیت ژان پیر مهم است زیرا چنین چیزهایی هر کسی را که چپ نیست رد صلاحیت می کند.

در ۲ آوریل ۲۰۲۰، او در توییتی نوشت: «یادآوری برایان کمپ، انتخابات فرمانداری را از گرجی ها و استیسی آبرامز دزدید». البته هیچ دموکراسی این را حمله به دموکراسی ندانسته است، ادعایی که همیشه علیه جمهوری خواهان مطرح می کنند. اما اگر دموکراسی آنها را در ته ته نخبه‌گرایانه‌شان گاز بگیرد، نمی‌دانند.

واشنگتن، دی سی - 05 نوامبر: کارین ژان پیر، معاون سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روزانه در کاخ سفید در 5 نوامبر 2021 در واشنگتن دی سی سخنرانی می کند.  ژان پیر با خبرنگاران در مورد دستور کار Build Back Better و گزارش های مشاغل اکتبر صحبت کرد.  (عکس از سارا سیلبیگر/گتی ایماژ)

واشنگتن، دی سی – ۰۵ نوامبر: کارین ژان پیر، معاون سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روزانه در کاخ سفید در ۵ نوامبر ۲۰۲۱ در واشنگتن دی سی سخنرانی می کند. ژان پیر با خبرنگاران در مورد دستور کار Build Back Better و گزارش های مشاغل اکتبر صحبت کرد. (عکس از سارا سیلبیگر/گتی ایماژ)
(عکس از سارا سیلبیگر/گتی ایماژ)

اما او صرفاً دقیقاً همان چیزی را که دموکرات‌ها قبلاً گفته‌اند کنار گذاشته‌اند، تکرار می‌کند. که به شما می گوید اگر جمهوری خواه این کار را انجام دهد جرم است. میدونی مثل اینکه با برادرت ازدواج کنی چه کسی نکرده است؟

شما چیز زیادی از آن نشنیده اید، اما استیسی آبرامز یک شکایت فدرال در مورد مدیریت انتخابات جورجیا تنظیم کرد و دادگاه در واقع ماه گذشته آغاز شد. می توان گفت که این شکایت تلاشی برای تضعیف یکپارچگی انتخابات گرجستان است. اما مانند یک هواپیمای پر از مسافر در طول تظاهرات ایمنی، هیچ کس گوش نمی دهد. آنها بیش از حد مشغول تلاش برای یافتن گاز و شیر خشک هستند که باعث ایجاد گاز می شود.

به هر حال چون او یک دمکراتیک است، این چیزها مهم نیست، عمدتاً به این دلیل که مطبوعات در کنار او هستند. آنها مانند کره بادام زمینی و ژله، پیتزا و آبجو، گیره های نوک پستان و چیز ویز با هم می روند و انتخاباتی را مانند مرز امن می خواهند. بهش فکر کن.

اکنون، همانطور که می‌دانید، ساکی کارش را ترک می‌کند تا برای کار در MSNBC برود تا اکنون بتواند در حالت نشسته دراز بکشد.

حالا اگر شبکه را نمی شناسید، این ایستگاه خبری است که اخبار هفتگی جهان را شبیه به چهره ملت می کند. اما حدس می‌زنم کسی باید کاری را انجام دهد که برای آن به ریچل مدو می‌پردازد.

من کار او را می خواهم نمی‌دانم او برنامه‌ای در راه است یا نه، اما شنیده‌ام که وظایف دفتر او شامل غذا دادن به جوی رید و تغییر لارنس اودانل است – نیمی از وظایفی که برای بایدن انجام داد. فقط امیدوارم جن از اولین روزش در MSNBC لذت ببرد.

پرسنل ۱: اوه هی جن خوش آمدید. امیدوارم در حال حل شدن باشید. اگر چیزی نیاز داشتید به من اطلاع دهید. لوازم اداری یا هر چیز دیگری.

پرسنل ۲: خب، زنجیره تامین اولویت اصلی دولت بایدن است. به همین دلیل است که او با همه شرکای جهانی ما برای تضمین یک اقتصاد قوی کار می کند.

پرسنل ۱: من در مورد، مانند، منگنه یا خودکار یا هر چیز دیگری صحبت می کردم. به هر حال خودتان را در خانه بسازید. اگر به چیزی احتیاج داشتی به من بگو.

پرسنل ۲: پرزیدنت بایدن معتقد است که هر آمریکایی شایسته این است که در کشور خود احساس کند که در خانه خود است.

پرسنل ۱: میدونی، تو دیگه دبیر مطبوعاتی نیستی، درسته؟

پرسنل ۲: در حال حاضر سؤال دیگری وجود ندارد.

این یک توییت تنها چیزی نیست که از جایگزینی جن فوران می کند. این ویدیو از MSNBC وجود دارد که در آن فاکس نیوز را نژادپرستانه در مارس ۲۰۲۰ توصیف می کند، که سپس آن را از حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت.

کارین ژان پیر: فاکس نیوز قبل از کرونا نژادپرست بود. آنها در دوران کرونا نژادپرست هستند. فاکس نیوز بعد از کرونا نژادپرست خواهد شد. بنابراین هیچ چیز جدیدی در اینجا وجود ندارد. من فکر می‌کنم تفاوت این است که آنها قبلاً بوده‌اند، همه آنها در تلویزیون دولتی دونالد ترامپ هستند و بنابراین به ارائه اطلاعات نادرست به آنها ادامه می‌دهند. خطر این است، بله، شما در حال حاضر آسیایی-آمریکایی هایی دارید که جانشان به طور جدی در خطر است.

خوب، حداقل شما مری پاپینز را تقلید نکردید.

اما من آن روزها را به خاطر می آورم، می دانید، زمانی که چپ ها واقعاً به آمریکایی های آسیایی-آمریکایی اهمیت می دادند، دیگر چندان اهمیتی نداشتند. اکنون که جنایات نفرت‌آمیز آسیایی فوران کرده‌اند و مقصران در کلاه‌های MAGA نیستند. اصلاً چرا به خود زحمت می دهید که آنها را گزارش دهید؟

بنابراین به عنوان بخشی از کار جدیدش، او با همه این خبرنگاران نژادپرست فاکس نیوز، به خصوص SOB احمق خودمان، پیتر دوسی، سروکار خواهد داشت. اوه او خیلی نژادپرست است

معاون سخنگوی کاخ سفید، کارین ژان پیر، در یک نشست خبری در کاخ سفید در واشنگتن، پنجشنبه، 4 نوامبر 2021، صحبت می کند. (AP Photo/Andrew Harnik)

معاون سخنگوی کاخ سفید، کارین ژان پیر، در یک نشست خبری در کاخ سفید در واشنگتن، پنجشنبه، ۴ نوامبر ۲۰۲۱، صحبت می کند. (AP Photo/Andrew Harnik)
((عکس آسوشیتدپرس/اندرو هارنیک))

خنده دار است که ساکی قرار است روز جمعه کار خود را ترک کند و در نهایت به همان جایی برسد که جایگزین او بود، زمانی که گفت ما همه نژادپرست هستیم. من آن را دایره نزاع می نامم.

مانند Shemp و Curly، آنها فقط نقش را تغییر دادند. Stooges Reference Kat. اما حدس می‌زنم که منظور دموکرات‌ها از هر دو طرف همین است.

پس آیا چهره جدید دولت با سوالاتی در مورد تنفرش از فاکس نیوز مواجه خواهد شد؟ شاید. اما فقط از افراد فاکس نیوز. حمله به مطبوعات یکی دیگر از آن چیزهایی است که فقط می تواند از جانب جمهوری خواهان باشد.

اما باید اشاره کنم که ما نژادپرست نیستیم. ما فقط به همه حرف هایشان لگد می زنیم و آنها بی فکر هستند. پس به همین دلیل است که ما را نژادپرست می‌خوانند. و تا زمانی که در سمت راست، یعنی سمت چپ هستید، می توانید هر چیزی که می خواهید بگویید. اما بر خلاف چپ، ما سعی نخواهیم کرد جلوی شما را بگیریم.

این بهترین راه برای احمق جلوه دادن شماست.

نینا یانکوویچ: اطلاعات شویی واقعاً بسیار وحشیانه است. زمانی است که یک هاکستر با گفتن چیزی در کنگره یا در جریان اصلی، دروغ می‌گوید و آنها را زودرس به نظر می‌رساند، بنابراین منشأ این اطلاعات کمی کمتر وحشیانه است. اینگونه است که شما یک دروغ کوچک، یک دروغ کوچک را پنهان می کنید. اینگونه است که شما یک دروغ کوچک، یک دروغ کوچک را پنهان می کنید.