گرگ گاتفلد: این همه مردم که حشرات می خورند چیست؟


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

تکلیف این همه مردمی که حشرات می خورند چیست؟ ابتدا به یاد این کرک پات می افتید.

میزبان CNN: اماده ای؟ به سلامتی. در واقع، من کمتر از این می ترسم. مم هوم آیا من بال از دهانم آویزان است؟

به هر حال، می توانم به شخص دیگری در CNN فکر کنم که باید محدود به غذا خوردن باشد. فقط اشکالات [Picture of Brian Stelter] دسترسی آسان. اما اکنون، در سال های اخیر، همه وارد عمل شده اند، حتی افراد مشهور.

گرگ گاتفلد: دموکرات ها به طور ناگهانی با انتقاد از اجرای قانون مخالفت می کنند

[Video of celebrities eating bugs]

آنها حتی نمی توانستند طوری رفتار کنند که از آن لذت می برند. و بسیاری از آنها بازیگر بودند. البته اکنون برخی ادعا می کنند که برای کاهش انتشار کربن باید حشرات بخورید.

رابرت داونی جونیور.: این پودری است که از کرم خوراکی به دست می آید و یک پروتئین حشره است که به تازگی توسط اتحادیه اروپا برای مصرف انسان تایید شده است. ساخت آن به شدت میزان انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش می دهد. اگر ما این سوئیچ را ایجاد کنیم، یک مداخله بزرگ و بزرگ است.

من کاملا مطمئن هستم که آن مرد در سال ۱۹۸۹ در یک اتوبوس Greyhound کنار من نشسته بود. او در مورد این صحبت می کرد که چگونه صدایش به او می گفت برو، نمی دانم، برو حشرات بخور. بنابراین اکنون خوردن حشرات یک وظیفه اخلاقی است. اما مانند خوردن یک صدپا، آنها فقط بازی طولانی را انجام می دهند، درست است؟ من آن را ننوشتم اگر می خندیدی، مالک آن می شوم. اما ما آن شخص را اخراج کردیم

اول، آنها به شما خواهند گفت که خوردن حشرات اصلاً عجیب نیست. سپس به شما می گویید که خوردن حشرات طبیعی است. و در نهایت، اگر حشرات نخورید، نژادپرست هستید.

پس یاهو یادت باشد؟ یاهو در واقع یک فکت‌چک نوشت و ادعا کرد که خوردن حشرات مضر نیست. من قصد دارم این پست رسانه اجتماعی را نقل کنم که می گوید کیتین موجود در اسکلت بیرونی حشرات توسط بدن انسان قابل پردازش نیست. این گمراه کننده است. در حالی که ممکن است برخی از قسمت های حشرات به طور کامل توسط انسان هضم نشود، اما به این معنی نیست که خوردن آنها مضر است. من نمی دانم. من فکر می کنم آن متخصصان پر از داستان هستند.

بنابراین شاید هر حشره‌ای شما را بیمار نمی‌کند، اما اگر من در معده‌ام کرم دارم، مرا به بیمارستان ببرید. و پیشنهاد نکنید که آنها نیاز به شرکت دارند.

دیگران می گویند که حشرات بخشی از یک رژیم غذایی متعادل در کشورهای دیگر است، و همچنین بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ است، که توضیح می دهد که چرا مردم آنجا را ترک می کنند تا به اینجا بیایند. اگر حشرات جزء لاینفک فرهنگ شما هستند، باید فرهنگ جدیدی پیدا کنید.

اگر من در مهاجرت کار می کردم و یک پناهنده به پشت میز من آمد و از من پرسید چرا اینجا هستید؟ و گفتند: خانواده من حشرات می خورند. من همه آنها را دست تکان می دادم.

حشرات ناقل بیماری و انگل هستند. بافتش منزجر کننده است. هیچکس با خوردن حشرات لبخند نمی زند. و وقتی رابرت داونی جونیور می گوید که انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش می دهد، بله، اما با چه چیزی؟ یک مطالعه نشان داد که اگر هر آمریکایی گیاهخوار شود، انتشار گازهای گلخانه ای تنها ۵ درصد کاهش می یابد. که ارزشش را ندارد.

واقعیت این است که بیشتر مردم گوشت می خورند زیرا سالم است. و همانطور که مایکل شلنبرگر، نویسنده کتاب “آخرالزمان هرگز” اشاره می کند، میزان آلودگی ناشی از کشاورزی در مقایسه با جت تنظیم در سراسر جهان که غذای حشرات را ترویج می کند، ناچیز است.

و اگر در کشورهای دیگر محبوب باشد چه؟ می دانید چه چیز دیگری در کشورهای دیگر محبوب است؟ سر بریدن. این برای آب و هوا نیز خوب است زیرا بازدم را کاهش می دهد که به نوبه خود سطح CO2 را کاهش می دهد. آیا ما نیز باید آن عمل را اتخاذ کنیم؟ بدون سر بودن رانندگی را دشوارتر می کند و به محیط زیست نیز کمک می کند.

با این حال، این نکته است. این به سلامتی شما یا جوانه های چشایی شما مربوط نمی شود. این در مورد آب و هوا است. بی بی سی می پرسد، آیا ملخ ها واقعا می توانند جایگزین گوشت گاو شوند؟ خوب، این پاسخ طولانی است، **** نه.

نویسنده گفت که او برای دیدن اینکه چگونه می تواند ردپای کربن خود را کاهش دهد اگر حشرات را به عنوان منبع اصلی پروتئین خود بخورد، کنجکاو شده است. خوب تو این کار را می کنی قهرمان. و همچنین مطمئن شوید و هنگامی که حشرات را منبع اصلی پروتئین خود نمی سازید، قطعه دیگری بنویسید. این دو روز بعد است که شما آن را از روی تخت بیمارستان می نویسید.

پس چرا این همه رسانه در قفل است؟ یک بار دیگر، توسط افرادی هدایت می شود که خود را از توصیه های خود معاف می کنند. به نظر شما این نخبگان خودشان حشرات را خواهند خورد؟ آیا فکر می کنید مادر گرتا تونبرگ امروز صبح ساندویچ صدپا او را در جعبه ناهار هلو کیتی خود بسته بندی کرده است؟ آیا فکر می کنید می خواهید کرم مورچه نجار را به عنوان یک شام ویژه در کافه تریا سازمان ملل ببینید؟ نه، وقتی آنها پرسیدند چه کسی حشرات را در مجمع جهانی اقتصاد سفارش داده است، تنها چیزی که می شنوید جیرجیرک است.

چهره افرادی را می بینید که حشرات می خورند. انزجار است و انزجار یک غریزه است. انسان هایی که حشرات خوردنی را شورش نمی یافتند مردند. به همین دلیل ما غذای خود را بدون حشره ترجیح می دهیم. چون ما مانده ایم مطمئناً می توان گفت، اما کم چرب است. اما سگ **** هم همینطور است. و من آن را روی نان شیرینی نمی زنم. به کیل مید گفتم نوتلا است.

اما آنچه واقعاً بد است، و کل نکته این است — این است که آنها دلیل اصلی خوردن حشرات را نادیده می گیرند. به این دلیل است که آنها فقیر هستند و به غذای بهتر دسترسی ندارند. بنابراین در عوض، این احمق ها سعی می کنند فقر را سرگرم کننده جلوه دهند. منظورم این است که به نظر شما یک کودک آفریقایی اگر به جای آفت یک کاسه پستو بخورد، یک بشقاب کرم آرد می خورد؟

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مانند پرزیدنت بایدن، باگ ها انتخاب اول هیچ کس نیستند. آن قسمت را از هر داستانی کنار می گذارند. فقدان رفاه که آنها را مجبور به خوردن حشرات می کند، مانند BM های رئیس جمهور، داوطلبانه نیست. من آن را در آنجا گذاشتم و هنوز در تعجب هستم که چرا.

سپس به چیزی که مردم از روی ناامیدی می خورند، می گویند لذیذ. با این منطق، مهمانی دونر یک درس ۱۲ دوره ای در غذاهای عجیب و غریب بود. آن را نزن

اما همه چیز در مورد رضایت تولید است. ما را وادار به اتخاذ رویه‌ای می‌کند که طرفداران در آن شرکت نکنند، مانند دست کشیدن از جت شخصی خود یا قرار دادن آسیاب‌های بادی غول‌پیکر در حیاط خلوت‌شان. مجمع جهانی اقتصاد ممکن است به این چیزها فشار بیاورد، اما آنها عنکبوت ها را نمی خورند، که اتفاقاً اکنون رقابت ما برای حشرات است. آنها در آن بهتر هستند. ببینید، همه ما قبلاً هم حشرات خورده‌ایم، اما معمولاً تصادفی.

[Video of Doug Ford swallowing a bee]

هوم به نظر نمی رسید از این کار لذت ببرد. او باید متعصب باشد — قدردان فرهنگ های دیگر نیست.

اما آیا واقعاً فکر می‌کنید وقتی در ایستگاه سونوکو دم خرچنگ گرفتیم، آمریکایی‌ها سوسک می‌خورند؟ واقعیت این است که رستوران‌هایی که باگ‌هایی در منو دارند فقط به این دلیل است که شخصی از منو برای مشاهده مگس استفاده کرده است. متأسفم، ایده من از یک بوفه این است که زیر یک چراغ حشره بایستم و آنچه را که در بشقابم می افتد، بگیرم. اما این مربوط به شما نیست و این در مورد ثروتمندان نیست. واقعاً، آن‌ها عصاره‌شان را به خاطر کرم سرخ شده رها نمی‌کنند.

هدف قرار دادن طبقه متوسط ​​هم نیست. نزدیکترین چیزی که آنها به خوردن یک حشره خواهند رسید، زنبور عسل در Applebee’s است. تنها مردمی که واقعاً باقی مانده اند فقرا هستند. پس آیا ما به آنجا می رویم؟ تغذیه انبوه حشرات به فقرا به جای کمک به آنها از فقر. به روزهایی که نخبگان می گفتند بگذار کیک بخورند حسادت می کنم. حالا بگذار سیکادا بخورند.