گرگ گاتفلد: آنچه می بینید پایان بحث است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

گرگ گاتفلد، مجری شبکه فاکس نیوز، پس از اینکه یک استاد حقوق برکلی در جلسه ای در مجلس سنا گفت که خط پرسش های سناتور جاش هاولی «ترنس هراسی» بود، گفت که دانشگاه ها به دانشجویان آموزش نمی دهند که چگونه در «پنج» بحث کنند.

گرگ گاتفلد: آنچه شما می گویید ماندن در آنجا برای یک موضوع خاص، پایان بحث است. وقتی با کسی که در موردی بحث نمی کنداما با استفاده از یک کلمه بازتعریف شده، نمی توان با آنها مناظره کرد، زیرا کلمه ای که آنها استفاده کردند بر اساس یک واقعیت مصنوعی ابداع شده است، یعنی مرد باردار. مرد باردار یک اشتباه است. این واقعی نیست، اما شما حتی نمی توانید در بحث جلوتر بروید، زیرا او می گوید، نه، این حرف آخر است، من این کلمه را اختراع کردم، واقعی است. و این موضوعی است که در همه بحث‌ها با ووکسترها وجود دارد، شما نمی‌توانید آنها را مجبور کنید که اصطلاحات اختراعی خودشان را بیان کنند. در عوض، اصطلاحات را به شما می اندازند و می گویند که این طور است.

SEN. هاولی در حال مناظره پروفسور حقوق برکلی بر سر مردان باردار توییتر را منفجر کرد

با این حال در مورد آن فکر کنید، زمانی که – این در یک جلسه استماع در مورد سقط جنین بود، من باور دارم. آخرین باری که واقعاً در مورد سقط جنین بحث کردیم چه زمانی بود؟ من در مورد بحث در مورد انتخاب یا خودمختاری یا محدودیت صحبت نمی کنم، اما خود عمل سقط جنین؟ یک بحث عمومی فلسفی واقعی در مورد زندگی چیست؟ زندگی از چه زمانی آغاز می شود؟ علم چه حرفی برای گفتن دارد؟ چرا این کار را نمی کنیم؟ من نمی فهمم چرا ما همیشه در مورد انتخاب بحث می کنیم، که لفاظی یا در مورد است – ما هرگز در مورد آن چیز صحبت نمی کنیم. مثل این است که به یک نمایندگی ماشین بروید، قیاس وحشتناکی، و شما می خواهید یک ماشین خاص بخرید، اما او مدام به ماشین های دیگر اشاره می کند، این را به من بگویید و هیچکس نمی خواهد این کار را انجام دهد. چرا اینطور است؟ حدس می زنم خیلی ترسناک است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گفتگوی کامل را اینجا ببینید: