گروه ضد سقط جنین ویسکانسین هدف حمله آتش‌سوزی کوکتل مولوتف: پلیس


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک گروه ضد سقط جنین در ایالت ویسکانسین روز یکشنبه گفت فردی کوکتل مولوتوف را به دفتر مدیسون خود پرتاب کرد و پیامی را در بیرون از خانه نوشت: “اگر سقط جنین ایمن نیست، شما هم نیستید.”

خبرنگاران محلی از رسانه‌هایی از جمله WISC-TV، ویسکانسین ایالتی ژورنال، میلواکی ژورنال سنتینل گفتند که روز یکشنبه از دفتر ویسکانسین Family Action بازدید کردند و عکس‌ها و ویدئوهایی از حمله آتش‌سوزی آشکار را به اشتراک گذاشتند. یک پنجره شکسته از آن زمان روی تخته گذاشته شده بود و تصاویر نشان می‌داد که مبلمان آسیب دیده و کتاب‌های سوخته کف دفتر را پر کرده است.

نمای بیرونی ساختمان با خط شکسته برچسب گذاری شده بود: “اگر سقط جنین ایمن نیست پس شما هم نیستید.”

زن فراجنسی نیوجرسی که دخترش را مجبور به عمل پورن کودک کرد با سه نفر دیگر محکوم شد

جولین آپلین، رئیس اکشن خانوادگی ویسکانسین، به News 3 Now گفت که شخصی حدود ساعت ۶ صبح یک کوکتل مولوتوف را به دفتر او پرتاب کرد و او از اینکه چه کسی پشت این حمله است بی‌اطلاع بود.

در روزهای اخیر، Wisconsin Family Action افشای پیش‌نویس رای دادگاه عالی که در صورت انتشار، Roe v. Wade را لغو می‌کند، محکوم کرده است.

این سازمان غیرانتفاعی حامی زندگی در هفته گذشته بیانیه‌های مطبوعاتی در انتقاد از تونی اورز، فرماندار ویسکانسین، رئیس جمهور بایدن و دیگر دموکرات‌ها منتشر کرد و در یکی از بیانیه‌های ۶ مه استدلال کرد: «در حالی که از تعریف درست یک زن خودداری می‌کنند، اما قتل را تشخیص نمی‌دهند. از نظر عینی شر است و حق حیات تنها حقی است که در این مورد وجود دارد.”

اداره پلیس مدیسون تایید کرد که در حال بررسی آتش سوزی صبح یکشنبه در یک ساختمان اداری در بلوک ۲۸۰۰ بین المللی لین به عنوان آتش سوزی است.

در گزارش حادثه پلیس آمده است که شعله‌های آتش کمی پس از ساعت ۶ صبح از مرکز مشاهده شده و آتش به سرعت توسط اداره آتش‌نشانی مدیسون مهار شد. سخنگوی پلیس استفانی فرایر گفت که یک کوکتل مولوتوف که مشتعل نشده بود به داخل ساختمان پرتاب شد و در واکنش به آن آتش سوزی جداگانه ای آغاز شد و اذعان داشت که گرافیتی نیز در محل پیدا شده است. هیچ آسیبی گزارش نشده است.

شون بارنز، رئیس پلیس مدیسون در بیانیه ای گفت: «اداره پلیس مدیسون می داند که اعضای جامعه ما به دلیل اخبار اخیر مربوط به دادگاه عالی ایالات متحده، احساسات عمیقی را احساس می کنند. “اوایل صبح یکشنبه، تیم ما تحقیق در مورد آتش سوزی مشکوک را در داخل یک ساختمان اداری در ضلع شمالی شهر آغاز کرد. به نظر می رسد یک سازمان غیرانتفاعی خاص که از اقدامات ضد سقط جنین حمایت می کند، هدف قرار گرفته است.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

رئیس ادامه داد: “دپارتمان ما از افرادی حمایت می کند که بتوانند آزادانه و آشکار در مورد اعتقادات خود صحبت کنند.” “اما ما احساس می کنیم که هر گونه اعمال خشونت آمیز، از جمله تخریب اموال، به هیچ دلیلی کمکی نمی کند. ما شرکای فدرال خود را از این حادثه آگاه کرده ایم و در حال کار با آنها و اداره آتش نشانی مدیسون در حین بررسی این آتش سوزی هستیم.”

یک کنفرانس مطبوعاتی برای ارائه اطلاعات بیشتر برنامه ریزی شده است دوشنبه ساعت ۲ بعد از ظهر به وقت محلی.

فاکس نیوز دیجیتال نیز به طور جداگانه با Wisconsin Family Action برای اظهار نظر تماس گرفت، اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.