گروه اصلاحات اسلحه گابی گیفوردز قول داد در میان دوره ای علیه کسانی که با لایحه کنترل اسلحه مخالفت کردند اقدام کند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک گروه مدافع اصلاح سیاست اسلحه که توسط و به نام گبی گیفوردز، نماینده سابق کنگره آریزونا و بازمانده خشونت با اسلحه تاسیس شده و به نام آن نامگذاری شده است، متعهد شده است که در انتخابات میان دوره ای امسال علیه آن دسته از اعضای کنگره که با قانون کنترل اسلحه که اخیراً توسط رئیس جمهور بایدن به قانون تبدیل شده است، اقدام کند.

رابین لوید، مدیر عامل گیفوردز در مصاحبه این هفته با فاکس نیوز دیجیتال، از قانون عمدتاً مورد حمایت دموکرات ها به نام قانون جوامع امن تر و همچنین ۱۵ سناتور جمهوری خواه که به تصویب آن رأی مثبت دادند، تمجید کرد و از برنامه های این سازمان حمایت کرد. ۱۰ میلیون دلار در این چرخه انتخابات برای حمایت از سیاست های پایان دادن به خشونت با سلاح گرم خرج کنید.

«فکر می‌کنم این واقعاً مهم است که ما در سطح فدرال بالاخره برای اولین بار در ۳۰ سال گذشته پیشرفتی در سیاست اسلحه داشته‌ایم، و ۱۵ جمهوری‌خواه در سنا، که از لحاظ تاریخی از انجام هرگونه اقدامی در این زمینه خودداری کرده‌اند. لوید درباره این لایحه که به عنوان سخت‌گیرانه‌ترین قانون کنترل اسلحه در دهه‌های اخیر توصیف شده است، گفت: موضوع ایمنی اسلحه، برای کمک به تصویب این قانونی که به قانون امضا شد، گرد هم آمد.

او افزود: «فکر می‌کنم این واقعاً به شما نشان می‌دهد که این مسئله برای خانواده‌های آمریکایی در سراسر این کشور چقدر بزرگ است. “خانواده های آمریکایی روز به روز در مورد این موضوع صحبت می کردند … و این قانون بسیار در پاسخ به این گفتگوها بود.”

گبی گیفوردز دی آریز، نماینده سابق کنگره و بازمانده خشونت با سلاح گرم.  در جریان تجمعی در خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در واشنگتن، چهارشنبه، 3 نوامبر 2021، سخنرانی می کند.

گبی گیفوردز دی آریز، نماینده سابق کنگره و بازمانده خشونت با سلاح گرم. در جریان تجمعی در خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در واشنگتن، چهارشنبه، ۳ نوامبر ۲۰۲۱، سخنرانی می کند.
(AP Photo/Jose Luis Magana)

رهبر گروه تجارت بودگا از اعضای نیویورک خواست خود را مسلح کنند

وقتی از او پرسیده شد که آیا تمرکز دموکرات ها بر موضوع کنترل اسلحه می تواند به شانس بعید آنها برای حفظ کنترل مجلس نمایندگان در نوامبر امسال به دلیل عدم محبوبیت و روند تاریخی آنها کمک کند، لوید پیش بینی کرد که کسانی که از این قانون حمایت می کنند سود خواهند برد.

او گفت: “من فکر می کنم افرادی که در سطح فدرال به این قانون رای دادند، قطعاً در مسیر مبارزات انتخاباتی در مورد آن صحبت خواهند کرد. و من فکر می کنم که رای دهندگان آنها دوست دارند بشنوند که به آن رای داده اند.”

“من فکر می کنم در مواردی که ما اعضای کنگره یا سناتورهایی داشتیم که به این قانون رای ندادند، گروه هایی مانند ما و سایر گروه ها در سراسر کشور مطمئن می شوند که رای دهندگان آنها بدانند که از این پیشنهاد حمایت نکرده اند. او افزود: پیشنهادات ایمنی تفنگ عقل سلیم.

با وجود تصویب این لایحه، لوید استدلال کرد که وقتی صحبت از احساسی که سازمان او از آمریکایی‌های سراسر کشور، از جمله رای‌دهندگان احزاب سیاسی، مستقل‌ها و صاحبان اسلحه می‌شنود، «نیاز شدید به اقدام» وجود دارد.

او قبل از جشن گرفتن آنچه که به عنوان یک تغییر واقعی توصیف کرد، گفت: “آنها فکر نمی کنند که قوانین اسلحه ما به اندازه کافی قوی است، و فکر می کنند که ما باید در واشنگتن بیشتر تلاش کنیم تا جوامع خود را از خشونت با سلاح ایمن نگه داریم.” “در چشم انداز سیاسی از نظر سیاستمداران و رای دهندگانی که مایل به صحبت و نامزدی در مورد موضوع اصلاح سلاح هستند.

رابین لوید، مدیر عامل گروه حمایت از اصلاحات اسلحه گیفوردز، با برندون گیلسپی از فاکس نیوز در روز چهارشنبه، 13 ژوئیه 2022 صحبت می کند.

رابین لوید، مدیر عامل گروه حمایت از اصلاحات اسلحه گیفوردز، با برندون گیلسپی از فاکس نیوز در روز چهارشنبه، ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۲ صحبت می کند.
(فاکس نیوز/براندون گیلسپی)

در اوایل این هفته، فاکس نیوز دیجیتال با ۱۹ دموکرات آسیب‌پذیر مجلس نمایندگان تماس گرفت تا از آنها بپرسد که آیا از ممنوعیت پیشنهادی بایدن برای «سلاح‌های تهاجمی» حمایت می‌کنند، اما فقط از دو نفر شنیدند: یکی مخالف و دیگری طرفدار.

هنگامی که از لوید پرسیده شد، از گمانه زنی در مورد اینکه چرا بسیاری از دموکرات ها از صحبت کردن در مورد این پیشنهاد اجتناب می کنند، اجتناب کرد، اما با این حال، حمایت گیفوردز را از ممنوعیت “هر گونه تفنگ بلند نیمه خودکاری که می تواند یک مجله با ظرفیت بالا را بپذیرد” ابراز کرد.

او گفت: «سلاح‌های تهاجمی تهدیدی آشکار برای کشور و امنیت کشور ما هستند. آنها برای کشتن هر چه بیشتر مردم در مدت زمان کوتاهی طراحی شده اند. بنابراین آنها فوق العاده کشنده و بسیار خطرناک هستند.”

کشورهای دارای کنترل دقیق اسلحه توسط تیراندازی های دسته جمعی اخیر و خشونت با اسلحه مورد اصابت قرار گرفته اند

“هیچ موضوعی وجود ندارد که باید با آن برخورد شود. خشونت با اسلحه یک موضوع پیچیده است و راه های مختلفی وجود دارد که می توانیم آن را حل کنیم. اما من فکر می کنم ایجاد حمایت از ممنوعیت سلاح های تهاجمی یا راه های رسیدگی به سلاح های تهاجمی چیزی است که هنوز هم بسیار است. کار بسیار در حال پیشرفت است،” او افزود.

تعریف بیان شده لوید از «سلاح تهاجمی» کاملاً در تضاد با ناتوانی ظاهراً دیگران است که خواستار چنین ممنوعیتی در تعریف «سلاح تهاجمی» هستند، از جمله انتخاب بایدن برای رهبری اداره الکل، تنباکو، اسلحه گرم، و مواد منفجره، استیو دتلباخ، که این هفته توسط سنا در یک رای محدود تایید شد.

تایید دتلباخ توسط لوید تحسین شد و او آن را “گامی بسیار مهم رو به جلو” توصیف کرد، اما گفت که “بدیهی است که دولت می تواند و باید کارهای بیشتری انجام دهد” در مورد اصلاحات اسلحه.

مردم روز پنجشنبه 2 ژوئن از یک بنای یادبود در مدرسه ابتدایی راب در Uvalde، تگزاس بازدید می کنند تا به قربانیانی که در تیراندازی مدرسه کشته شدند ادای احترام کنند.

مردم روز پنجشنبه ۲ ژوئن از یک بنای یادبود در مدرسه ابتدایی راب در Uvalde، تگزاس بازدید می کنند تا به قربانیانی که در تیراندازی مدرسه کشته شدند ادای احترام کنند.
(AP/Jae C. Hong)

DEM FACES HOUSE ETHIC COMPAINT برای گرم شدن رفت و آمد با محقق میراث فرهنگی: “چطور جرات می کنی”

هنگامی که از لوید در مورد برنامه های گیفورد برای انتخابات میان دوره ای سوال شد، لوید ۱۰ میلیون دلاری را که سازمان قصد دارد از طریق بازوی سیاسی خود، Giffords PAC خرج کند، تبلیغ کرد و گفت که آنها “تاکتیک های مختلفی را به کار خواهند گرفت” که شامل تایید و حمایت مالی می شود.

او مشارکت برنامه‌ریزی شده را «بسیار هیجان‌انگیز» توصیف کرد، زیرا پس از تصویب قانون جوامع امن‌تر، آن‌ها رای دادند تا «تشخیص دهند اعضای کنگره و سناتورها در این موضوع کجا هستند و چه کسی از این لایحه حمایت می‌کند و چه کسی نه».

لوید سپس نامزدهایی را که گیفوردز از آنها حمایت می‌کند، توصیف کرد که «حمایت از بررسی پیشینه فروش همه اسلحه، حمایت از برنامه‌های مداخله در خشونت در جامعه» و حمایت از «سیاست‌هایی که ما فکر می‌کنیم بزرگترین تفاوت را در پرداختن به آنها ایجاد می‌کنند، اعلام کرده‌اند. خشونت با اسلحه.”

او در ادامه بر اهمیت داشتن نظر صاحبان سلاح در قوانین آتی اسلحه و همچنین توانایی یافتن مصالحه تاکید کرد.

“سازمان ما توسط یک بازمانده از خشونت اسلحه رهبری می شود، گبی گیفوردز، نماینده سابق کنگره. اما گبی صاحب اسلحه نیز است. و زمانی که در کنگره بود، همیشه سعی می کرد راه وسطی را در مورد مسائل بسیار پیچیده بیابد. به طوری که این موضوع در اخلاق نفوذ می کند. سازمان ما،” او گفت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ما اینجا هستیم تا روز به روز با خشونت اسلحه مبارزه کنیم، اما می‌خواهیم با هر کسی که به انجام این کار علاقه دارد، و این شامل صاحبان اسلحه هم می‌شود، کار کنیم تا مطمئن شویم که صدای آنها در هنگام صحبت کردن پشت میز است. در مورد این سیاست های بسیار مهم، او افزود.