گروه‌های کوچکی از معترضان در خانه‌های قضات دادگاه عالی حاضر می‌شوند تا برای رو در مقابل وید تلاش کنند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

گروه‌های کوچکی از معترضان عصر شنبه به خانه‌های چندین قاضی دیوان عالی ویرجینیای شمالی رسیدند و یک روز از تجمعات را برای Roe v. Wade، پرونده ۱۹۷۳ که برای اکثر سقط جنین‌ها حمایت قانونی می‌کرد، محدود کردند.

از زمان افشای پیش‌نویس رای درباره سلامت زنان دابز علیه جکسون، برخی از گروه‌های فعال حامی انتخاب، جمعیت را تشویق کردند تا در مقابل خانه‌های قضات اعتراض کنند و عده‌ای نیز عصر شنبه به این تماس پاسخ دادند.

سنا در پیشبرد لایحه برای تضمین دسترسی به سقط جنین در سراسر کشور ناکام ماند

در خانه های قاضی ساموئل آلیتو، امی کونی بارت، برت کاوانا و قاضی ارشد جان رابرتز، دسته کوچکی از معترضان تابلوهایی در دست داشتند، شعار می دادند و برای دقایقی در محله های حومه شهر راهپیمایی می کردند، سپس آنجا را ترک کردند.

معترضان در نزدیکی خانه قاضی ساموئل آلیتو تجمع کردند

معترضان در نزدیکی خانه قاضی ساموئل آلیتو تجمع کردند
(اخبار فاکس)

“آلیتو، نه ما می توانیم بخوابیم و نه تو!” یک گروه شش نفره از معترضان در حوالی ساعت ۸ شب در نزدیکی خانه آلیتو تجمع کردند

یکی از معترضان به فاکس نیوز دیجیتال گفت: اگر واژگونی Roe v. Wade انجام شود، “ما ازدواج همجنس گرایان را از دست خواهیم داد، قوانین زیادی را که از ترنس ها محافظت می کند را از دست خواهیم داد.”

پیش‌نویس رای در سازمان بهداشت زنان دابز علیه جکسون در اوایل این ماه به بیرون درز کرد که نشان می‌دهد دیوان عالی آرای لغو رو و همچنین برنامه‌ریزی والدین علیه کیسی را دارد، تصمیم دیگری که اولویت قضایی برای دسترسی به سقط جنین را تقویت می‌کند.

پیش‌نویس رای، که توسط دادگاه به‌عنوان واقعی تأیید شد، اما بیانگر تصمیم نهایی نیست، عملاً محدودیت‌های سقط جنین را به ایالت‌ها بازمی‌گرداند تا تصمیم بگیرند.

پلیس در نزدیکی خانه قاضی امی کونی بارت مستقر شده است

پلیس در نزدیکی خانه قاضی امی کونی بارت مستقر شده است
(اخبار فاکس)

معترض گفت: “حقوق ایالت ها… ما را به جنگ داخلی سوق داد.” آیا این همان جایی است که می‌خواهیم به روزهای قبل از جنگ داخلی برگردیم؟ این چیزی است که حقوق دولت‌ها به آن مربوط می‌شود.»

یک گروه دیگر متشکل از شش معترض در اطراف یک کولدساک آرام در نزدیکی خانه بارت – جایی که چندین افسر پلیس شهرستان فیرفکس در حال نگهبانی بودند – راهپیمایی کردند و شعارهای اعتراضی رایجی مانند “سقط جنین را ایمن و قانونی نگه دارید” و “بدن ما، زندگی ما، حقوق ما برای تصمیم گیری” سر دادند. ” بعد از حدود ۱۲ دقیقه گروه رفتند.

معترض ندیمه می گوید که عدالت بارت، مادر ۵ کودک بیولوژیک، از بارداری کامل اطلاعی ندارد

گروهی بزرگتر از حدود دوازده نفر به سمت خانه کاوانا و بعداً به محل اقامت رابرتز در همان نزدیکی راهپیمایی کردند. این گروه در میان شعارهای دیگر پیش از حرکت پس از حدود ۱۰ دقیقه، سر دادند: «حقوق ما قابل بحث نیست».

این تظاهرات آرام به دنبال بیش از یک هفته فراخوان برای اعتراض در مقابل خانه‌های قضات منصوب شده توسط روسای جمهور جمهوری‌خواه بود.

رهبر تظاهرات در مرکز توجهات پست واشنگتن در خارج از خانه عدالت کاواناگ

یک گروه هفت نفره از معترضان با لباس قرمز مارگارت اتوود، رمان دیستوپیایی فمینیستی و نمایش هولو که زنان را به طور سیستماتیک توسط مردان تحت ستم و تجاوز جنسی قرار می‌دهند، به خانه بارت آمدند.

معترضان طرفدار انتخاب در ۷ می به سمت خانه‌های رابرتز و کاوانا راهپیمایی کردند و “چشمه‌بانی برای رو در مقابل وید” برگزار کردند.

بازدیدهای روز شنبه از منازل قاضی به دنبال یک روز اعتراض در سراسر کشور بود که خواستار حمایت از Roe v Wade بودند.

بیش از ۴۰ جمهوری خواه این هفته قطعنامه ای را در محکومیت اعتراضات در مقابل خانه قاضی صادر کردند و با اشاره به قانون فدرال این امر «به قصد تأثیرگذاری بر هر قاضی… در انجام وظایفش»، «گردش یا رژه» در خارج از دادگاه یا محل اقامت قاضی را غیرقانونی می‌کند.

جمهوریخواهان از وزارت دادگستری (DOJ) و دادستان کل مریک گارلند خواستند تا این قانون را در تمام هفته اجرا کنند. گارلند و وزارت دادگستری ابتدا در این مورد سکوت کردند، اما روز چهارشنبه در بیانیه ای به اعتراضات پرداختند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

آنتونی کولی، سخنگوی وزارت دادگستری گفت: دادستان کل گارلند همچنان در مورد مسائل امنیتی مربوط به دادگاه عالی و قضات دیوان عالی اطلاعات دارد.

در این بیانیه آمده است: «دادستان کل به خدمات مارشال‌های ایالات متحده دستور داد تا با ارائه حمایت بیشتر از مارشال دیوان عالی و پلیس دیوان عالی، امنیت قضات را تضمین کند.»

معترضان این هفته همچنین در مقابل خانه نانسی پلوسی، رئیس دموکرات مجلس نمایندگان این هفته تجمع کردند.