گردانندگان Rich Strike می گویند که فکر می کردند میدان دربی کنتاکی را از دست داده اند: “این یک ترن هوایی بود”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مالک و مربی ریچ استرایک اصلا فکر نمی کرد که کلت در دربی کنتاکی باشد.

مالک ریچارد داوسون و مربی اریک رید روز دوشنبه در برنامه “فاکس و دوستان” ظاهر شدند و در مورد برد تاریخی اسب خود در دربی کنتاکی صحبت کردند و نشان دادند که فکر می کردند تا زمانی که اسب دیگری از مسابقه قبل از مسابقه خراشیده شود، در خارج از خانه نگاه می کنند. مهلت

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

ریچ استرایک، همراه با سانی لئون، Epicenter و Zandon را مستقیماً هدایت می کند تا در صد و چهل و هشتمین دوره دربی کنتاکی در چرچیل داونز شنبه، 7 می 2022، در لوئیزویل پیروز شود.

ریچ استرایک، همراه با سانی لئون، Epicenter و Zandon را مستقیماً هدایت می کند تا در صد و چهل و هشتمین دوره دربی کنتاکی در چرچیل داونز شنبه، ۷ می ۲۰۲۲، در لوئیزویل پیروز شود.
(عکس AP/مارک همفری)

“بیست اسب مجاز به مسابقه هستند. ما در لیست شماره ۲۱ بودیم. در واقع یکشنبه گذشته ما ۲۴ ساله بودیم و تا آخرین مهلت صبح جمعه ساعت ۹ صبح تا ۲۱ حرکت کردیم. ما در واقع فکر می کردیم که وارد نمی شویم. داوسون به استیو دوسی، آینزلی ارهارت و برایان کیلمید به مجریان همکار گفت. “اریک شروع به ارسال پیامک به دوستان و خانواده کرد “خب، نزدیک بودیم ما وارد نشدیم.” منم همین کارو میکردم

«تلفنش زنگ می‌خورد، به من نگاه می‌کند و می‌گوید خدای من وارد شدیم. و بنابراین از بین ۲۰ متنی که ارسال کردم، مجبور شدم “اوه متاسفم، به روز رسانی … ما وارد شدیم” را ارسال کردم. این یک ترن هوایی بود، اما الان چند ماه است که می‌گذرد، اما وای، چه روزی.»

نتایج دربی کنتاکی ۲۰۲۲: RICH Strike ناراحتی باورنکردنی را در پای اول تاج سه گانه به ارمغان می آورد

Rich Strike، سوار بر سانی لئون، برنده دربی کنتاکی، شنبه، 7 می 2022، در چرچیل داونز در لوئیزویل است.

Rich Strike، سوار بر سانی لئون، برنده دربی کنتاکی، شنبه، ۷ می ۲۰۲۲، در چرچیل داونز در لوئیزویل است.
(Diane Bondareff/AP Images for Longines)

رید گفت که بعد از برد روز شنبه هنوز احساس خوبی دارد.

او گفت: “این احساسی است که آرزو می کنم هرگز از بین نروم.”

ریچ استرایک روز شنبه به یکی از بزرگترین ناراحتی‌ها در تاریخ دربی کنتاکی وارد شد، زمانی که در آخرین بخش مسابقه از Epicenter زوم کرد تا در اولین بازی Triple Crown برنده شود.

سانی لئون، در اولین دربی خود، ریچ استرایک را به حلقه برنده سوار کرد. اسبی که از سپتامبر گذشته از زمان Maiden Claiming در چرچیل داونز در مسابقه ای پیروز نشده بود، به نوعی در چند یارد پایانی جمع شد و به پیروزی رسید.

شوت ریچ استرایک ۸۰-۱ در دربی بود.

ماتیاس برشان، نفر دوم از چپ، مدیر عامل شرکت Longines، ساعت‌ها را به مالک ریچارد داوسون، نفر دوم از راست، مربی اریک رید، سمت راست و جوکی سانی لئون پس از پیروزی ریچ استرایک در دربی کنتاکی، شنبه، 7 می 2022، در چرچیل داونز تقدیم می‌کند.  Longines ساعت و زمان سنج رسمی دربی 148 است.

ماتیاس برشان، نفر دوم از چپ، مدیر عامل شرکت Longines، ساعت‌ها را به مالک ریچارد داوسون، نفر دوم از راست، مربی اریک رید، سمت راست و جوکی سانی لئون پس از پیروزی ریچ استرایک در دربی کنتاکی، شنبه، ۷ می ۲۰۲۲، در چرچیل داونز تقدیم می‌کند. Longines ساعت و زمان سنج رسمی دربی ۱۴۸ است.
(Diane Bondareff/AP Images for Longines)

ریچ استرایک در ماه آوریل در جف روبی استیکز سوم شد، در ماه مارس در مسابقات یادبود جان باتاگلیا رتبه چهارم و در ماه دسامبر در گان رانر استیکز پنجم شد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

The Preakness Stakes بعدی برای Rich Strike است. مسابقه در ۲۱ می